Jump to content

hpfunny

Uživatel
 • Content Count

  655
 • Joined

 • Last visited

About hpfunny

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno-Žabovřesky
 • UPC Internet
  Internet 50
 • UPC televize
  TV Start
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  COMPAL

Recent Profile Visitors

1,245 profile views
 1. No vida - další informace - tentokrát mailem z KC. Informace o plánované údržbě sítě UPC Vážený kliente, Dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o plánované dlouhodobé údržbě sítě UPC ve Vaší lokalitě (VYCHODILOVA, BRNO-ŽABOVŘESKY), která bude probíhat od 13.04.2019 08:00 do 16.04.2019 18:00. V průběhu této údržby může docházet ke krátkodobým výpadkům všech našich služeb (maximálně v rámci minut každý den). Za případné způsobené potíže se předem velice omlouváme. Údržba sítě je nezbytná z důvodu modernizace, která zlepší kvalitu poskytovaných služeb.
 2. Tak v Brně - Žabinách je to dnes téměř celý den dost masakr. Doufám, že nebude hůř.
 3. Služba TV Start (k internetu "zdarma" 🤣) je oficiálně poskytována pouze v DVB-T. Ale v DVB-C lze naladit některé nekódované programy (většina je totožná se službou TV Start - s výjimkou HD programů např. Prima Max, Krimi, Seznam) - ale to nemusí být na věky.😪
 4. Ano, je to tak. Dle toho seznamu má naladěné nekódované programy v DVB-C.
 5. No bejvávalo to tady https://www.upc.cz/pdf/Razeni_rozhlasovych_stanic_fm.pdf ale bohužel to nyní hlásí, že stránka neexistuje. 😪😫😥
 6. 13.11. jsem ve vlákně "Kostičkování obrazu" reagoval na Zlaťákův příspěvek z 12.11. Tak jsem dnes cvičně zase vyměnil STA za UPC TV Start, zkontroloval kabely - a ejhle - dělá to stále. Přesně jak píše Retiree.
 7. Ano, již několik týdnů se mi v Brně u všech programůTV Start - DVB-T projevují dosti časté (cca po pěti až deseti minutách) nepravidelné zhruba vteřinové výpadky zvuku spojené s kostičkováním. Tak jsem se zase vrátil k STA , oželel HD programy ČT a nemusím nic řešit.
 8. strana 18 https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/navody/internet/Compal_CH7465LG.pdf
 9. https://www.upc.cz/televize/o-upc-televizi/prehled-programu/
 10. Čirou náhodou jsem si všiml, že (v Brně) není signál u muxu 26 - 514 Mhz (DVB-T).
 11. Jak jsem napsal výše, tak Prima Krimi u TV Start jedině v DVB-T (SD). V DVB-C je zakódovaná HD verze.
 12. Prima Krimi -TV Start - DVB-T (ladění "anténa") - kanál 23 😎
 13. https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/vodafone-kupuje-nejvetsi-ceskou-kabelovou-sit-upc-a-dalsi-ak/r~4e439bfa535911e8a44c0cc47ab5f122/?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed Aha.... tak sorry, nevšiml jsem si, že už se to píše jinde.
 14. David - UPC Social media & Digital E-Care manager Administrátor Odesláno Středa v 17:09 Informaci o rušení DVB - T musím dementovat. Není to pravda a nic rušit nebudeme. TV START je základní služba, která nahradila původní analogovou televizi. Oproti pozemnímu vysílání se budeme snažit přinášet i výhody, například pevné a neměnné ladění, kvalitní obraz, EPG apod. Od dubna doplníme vysílání ČT 1 a ČT 1 HD o regionální vstupy z ostravského a brněnského studia a také postupně doplníme i místní programy..
×
×
 • Create New...