Přejít na obsah

hpfunny

Uživatel
 • Počet příspěvků

  644
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli hpfunny

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno-Žabovřesky
 • UPC Internet
  Internet 50
 • UPC televize
  -
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  COMPAL

Návštěvy profilu

742 zobrazení profilu
 1. hpfunny

  Nové stanice

  Jak jsem napsal výše, tak Prima Krimi u TV Start jedině v DVB-T (SD). V DVB-C je zakódovaná HD verze.
 2. hpfunny

  Nové stanice

  Prima Krimi -TV Start - DVB-T (ladění "anténa") - kanál 23 😎
 3. hpfunny

  VODAFONE group kupuje UPC

  https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/vodafone-kupuje-nejvetsi-ceskou-kabelovou-sit-upc-a-dalsi-ak/r~4e439bfa535911e8a44c0cc47ab5f122/?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed Aha.... tak sorry, nevšiml jsem si, že už se to píše jinde.
 4. hpfunny

  Nové stanice

  David - UPC Social media & Digital E-Care manager Administrátor Odesláno Středa v 17:09 Informaci o rušení DVB - T musím dementovat. Není to pravda a nic rušit nebudeme. TV START je základní služba, která nahradila původní analogovou televizi. Oproti pozemnímu vysílání se budeme snažit přinášet i výhody, například pevné a neměnné ladění, kvalitní obraz, EPG apod. Od dubna doplníme vysílání ČT 1 a ČT 1 HD o regionální vstupy z ostravského a brněnského studia a také postupně doplníme i místní programy..
 5. hpfunny

  TV služba MINI. (15 programů)

  UPC se to nijak netýká.
 6. hpfunny

  Settopbox a TV Start

  Když přidáš kanály UPC (21-27) manuálně, tak se nic neztratí. Musí se ovšem přehazovat anténa, což je nepohodlné a v Brně navíc koliduje kanál 25 (regionální síť 8).
 7. hpfunny

  Novy modem UPC COMPAL CH7465LG

  Minulý měsíc mi po šesti letech umřelo Cisco 3208 (bohužel to nebylo zdrojem), tož jsem pořídil Compal a žádné rozdíly jsem zatím nezpozoroval ani u telefonování.
 8. hpfunny

  Nový způsob hrazení služeb v MOJE UPC

  Tak jsem se také podíval na vyúčtování a smíchy jsem se málem po... Částka "Po splatnosti" je tam opět - ovšem o 59 halířů vyšší než minule, přičemž výsledná platba xx6,13 Kč je zaokrouhlena na xx7,00 Kč, čili + 87 halířů. Tak z toho už se nedá nic vydedukovat.
 9. hpfunny

  Nové stanice

  CNN HD se tu nikde nevzalo.
 10. hpfunny

  Nový způsob hrazení služeb v MOJE UPC

  Celá tahle debata vznikla po objevení se různých drobných částek po splatnosti v Moje UPC. Já tam měl 1,17 Kč. A ejhle - už to tam není.
 11. hpfunny

  V Česku vzniká v utajení nová zpravodajská televize

  Tak to budeš mít s tím Barrandovem pravdu - jiná tuzemská skupina asi nepřichází v úvahu.
 12. hpfunny

  V Česku vzniká v utajení nová zpravodajská televize

  A co třeba Prima - viz článek od tamtéž - rovněž placený a ke spekulacím ponoukající? Televize Prima začala seriózně zvažovat další rozšíření TV skupiny Televize pod vedením Marka Singera (foto) stále řeší problém převisu poptávky ze strany reklamních zadavatelů nad disponibilním investory. Kromě tajných dohod na poli prodeje reklamy, o kterých jsme psali jako první na trhu na podzim 2017 (viz odkaz pod textem), se nyní do hry dostal i nový televizní kanál Primy. Celý článek pouze pro předplatitele ⇢
 13. hpfunny

  Balíček FilmBox Premium na Vánoce zdarma!

  Pavel m nic nepsal. Udělal Ctrl c + Ctrl V
 14. hpfunny

  Vyúčtování internetu - je to OK ?

  Když jsem si v roce 2009 objednával internet + telefon, tak mi potom volali, jestli k tomu nechci zdarma TV (tenkrát ještě analog mini). A na faktuře byla uvedena (tehdy nehorázná) cena za TV, která pak byla o dva řádky níže v plné výši odečtena jako balíčková sleva. Nyní se to změnilo tak, že cena za TV je odečtena z ceny internetu a výsledek je v podstatě stejný. Jediný rozdíl je v tom, že TV Start k internetu se nedá samostatně zrušit a u někoho může vzniknout pocit, že platí za něco co vůbec nechtěl a ani nevyužívá. Ale je to z důvodů o kterých psal Marek-26 výše.
 15. hpfunny

  Vyúčtování internetu - je to OK ?

  No dle ceníku je za samostatnouTV Start 231 Kč měsíčně - Základní nabídky kabelové televize samostatně nebo v kombinaci s hlasovou službou - nevěrnostní portfolio - TV START 40 TV programů (4 HD) Takže ano - marketing - kolik zákazníků tu cenu asi platí?
×