Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

hpfunny

Uživatel
 • Počet příspěvků

  634
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli hpfunny

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno-Žabovřesky
 • UPC Internet
  Internet 30
 • UPC televize
  TV Start
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  Modem Cisco EPC 3208

Návštěvy profilu

403 zobrazení profilu
 1. V Česku vzniká v utajení nová zpravodajská televize

  Tak to budeš mít s tím Barrandovem pravdu - jiná tuzemská skupina asi nepřichází v úvahu.
 2. V Česku vzniká v utajení nová zpravodajská televize

  A co třeba Prima - viz článek od tamtéž - rovněž placený a ke spekulacím ponoukající? Televize Prima začala seriózně zvažovat další rozšíření TV skupiny Televize pod vedením Marka Singera (foto) stále řeší problém převisu poptávky ze strany reklamních zadavatelů nad disponibilním investory. Kromě tajných dohod na poli prodeje reklamy, o kterých jsme psali jako první na trhu na podzim 2017 (viz odkaz pod textem), se nyní do hry dostal i nový televizní kanál Primy. Celý článek pouze pro předplatitele ⇢
 3. Balíček FilmBox Premium na Vánoce zdarma!

  Pavel m nic nepsal. Udělal Ctrl c + Ctrl V
 4. Vyúčtování internetu - je to OK ?

  Když jsem si v roce 2009 objednával internet + telefon, tak mi potom volali, jestli k tomu nechci zdarma TV (tenkrát ještě analog mini). A na faktuře byla uvedena (tehdy nehorázná) cena za TV, která pak byla o dva řádky níže v plné výši odečtena jako balíčková sleva. Nyní se to změnilo tak, že cena za TV je odečtena z ceny internetu a výsledek je v podstatě stejný. Jediný rozdíl je v tom, že TV Start k internetu se nedá samostatně zrušit a u někoho může vzniknout pocit, že platí za něco co vůbec nechtěl a ani nevyužívá. Ale je to z důvodů o kterých psal Marek-26 výše.
 5. Vyúčtování internetu - je to OK ?

  No dle ceníku je za samostatnouTV Start 231 Kč měsíčně - Základní nabídky kabelové televize samostatně nebo v kombinaci s hlasovou službou - nevěrnostní portfolio - TV START 40 TV programů (4 HD) Takže ano - marketing - kolik zákazníků tu cenu asi platí?
 6. Výpadek telefonních služeb

  Nahlášeno od: 06.12.2017 08:56 Předpokládaný termín opravy: 6.12.2017 12:56:00 Výpadky služby Telefon. Je nám líto, v tuto chvíli není znám termín odstranění závady.
 7. Nové stanice

  MUX 19 (regionální) 650 MHz 64 QAM - (rezerva region).
 8. Nefunguje připojení k facebooku

  No jo, taky tak. Tento web není dostupný Adresa DNS serveru www.facebook.com nebyla nalezena. (chrome) Server nenalezen Firefox nemůže server www.facebook.com nalézt.
 9. Radia v DVB-C

  https://www.upc.cz/pdf/Razeni_rozhlasovych_stanic_HD_HDDVR.pdf
 10. EPG

  Byl to první díl druhé řady. http://www.ceskatelevize.cz/porady/10195164142-vypravej/210522161400001-sedmdesata-leta/
 11. Zákon č. 127/2005 Sb.

  No mě tam zaujala tato pasáž : Jak vyplynulo ze skutkového stavu zjištěného správním orgánem I. stupně, vznik nároku na doúčtování rozdílu mezi standardní a věrnostní cenou je vázán na nesplnění podmínek pro poskytnutí slevy, tedy i nedodržení sjednané doby trvání smlouvy. K ukončení smlouvy však nedošlo ze strany odpůrkyně, nýbrž ze strany navrhovatele. To, zda navrhovatel ukončí smluvní vztah či nikoli, a tedy zda nastane skutečnost rozhodná pro přiznání nároku na smluvní pokutu, tak záviselo plně na jeho vůli. A to je potom drobátko o něčem jiném.
 12. Nové stanice

  Možná jsem se drobně přepočítal, ale v SR jsem jich napočítal 174 a v ČR 172.
 13. Nové stanice

  Opravdu mají méně programů?
 14. Informace o vypadcich sluzeb UPC

  V Žabinách mně to nedělá, všechno je v cajku.
 15. CA Modul

  Takže žádný zákazník je lepší než zákazník bez boxu...
×