Jump to content

Moki

Uživatel
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 1. tomus: máš DVR CV 6000 a jak sleduji tak problémy nemáš žádné (ani sekání). Jak to bylo s kvalitou a sekáním před tím, když jsi měl CV-5000 CINX. Díky za odpověď.
 2. Tak snad abych se UPC omluvil. Sice později, ale přece jen nakonec odpověděli. A to takto: "Za rozvody v domě zodpovídá naše technické oddělení (zodpovědnost máme až po klientovu zásuvku, rozvody, které vedou dále již náležeje daným klientům). Koaxiální kabel, který používají naši technici má označení H126. Rozvody jsou kontrolovány průběžně, vždy když v daném vchodě dojde ke změně služeb. Pokud potíže s příjmem signálu stále přetrvávají, kontaktujte nás prosím na lince 241005100, kde si můžete domluvit výjezd technika, který provede kontrolu a nápravu dané situace."
 3. Tak jsem zjistil, že kostičky se mi taky objevují při zapínání PC a sepnutí kompresoru lednice (jak psal Katoda). Prošel jsem celý zásuvkový okruh a dotáhl všechny spoje (staré hliníkové - fuj). Kostičkování sice nebylo tak časté, ale rozčiluje to - teď už PC a lednice (respektive el. rozvody) nezlobí.
 4. Dík za odpověď. Škoda jen, že UPC není schopno odpovědět obdobně, snad si na to časem zvyknem "asi za těch pár kaček chceme hodně"
 5. Jasně, ty zásuvky zapojené ve staré zástavbě do série v celém bytě - to by mohlo být ono. A navíc to je určitě hliník, možná by stačilo projít celý okruh a řádně dotáhnout všechny spoje. Stejně je to dobré občas udělat, tak to zítra zkusím. To su zvědav.
 6. Pokud jsem se Standy nějak dotkl, tak se mu samozřejmě omlouvám. Standa chtěl pomoct, po dotazu upřesnil, pomohl a já mu za to poděkoval - akorát trocha humoru - toť vše. Ta lednice mě teda nenapadla, musím to vysledovat - dík za radu. Jak ji máš daleko od STB a kabelů, nebo není straršího data?
 7. Jasně že stačí, díky. A co poskytnutí přehledu programů všech streamů (multiplexů). Už to tady na fóru bylo jednou, ale nikdo se nevyjádřil. Nebo něco takového není?
 8. Stando nic ve zlém, ale jak víš že jde o rušení UPC internetem U-fonů, zní to jako výmluva UPC - nejsi jejich zaměstnancem? Můžeš poskytnout přehled programů všech streamů (multiplexů). Dík
 9. Lokalita.................. Žatec NOVA.................... úroveň 54% až 57%, kvalita 97% až 99%, kostičky a sekání - 2x/hod, obraz - 1, MARKIZA................úroveň 57% až 59%, kvalita 97% až 99%, kostičky a sekání - 2x/hod, obraz - 1, EPG....................... občas nenačítá – 3, Problémy STB........ při přepínání ovladačem velmi často zamrzá (hlavně večer) – 4, Jiné........................ - Typ STB (DVR)...... CV-5000 CINX Změny:................... zvýšení úrovně o 2% (výše opraveno) - nevím proč
 10. Možná je načase spojit své síly a učinit některé kroky za účelem ochrany zákazníků digitální TV u UPC. Existuje několik možností, jak se bránit a uplatňovat svá práva - např. cestou České obchodní inspekce, Sdružení pro obranu spotřebitele, Rady pro rozhlasové vysílání apod. Než však přistoupíme k řešení problémů podobným způsobem, bude vhodné provést průzkum některých údajů, které by podpořili případnou společnou stížnost. Pokud máte odvahu, tak zde napište své průměrné hodnoty a nedostatky digitální televize UPC. Pokuste se dodržet stejný formát, uvádějte vždy region, uveďte průměrné ho
 11. Zaslal jsem na klientské centrum několik otázek, týkající se rozvodů TV signálu ve společných prostorech panelového domu a doposud mi neodpověděli. Jako vždy, se dožaduji odpovědí opakovaně, ale bez výsledku. Znáte někdo odpovědi? 1) Kdo a v jakém rozsahu zodpovídá za tyto rozvody? 2) Vyhovují tyto starší rozvody pro přenost digitálního TV vysílání? 3) Jaký typ (přesné onačení) koaxiálního kabelu je použit (alespoň doufám že to víte)? 4) Jak často kontroluje UPC tyto rozvody? 5) Kdy naposled byly rozvody kontrolovány? 6) Mám podezření, že se někdo napojil do rozvodů nelegálně - jak
 12. Všichni poskytovatelé budou muset začít zlepšovat své služby, pokud teda spolu neuzavřou nezákonný kartel (doufám, že i UPC dostane konečně rozum). Prozatím se mi ale nechce uvázat se na rok novou smlouvou, proto že ten rok je při současném rozmachu digitálního vysílání moc dlouhá doba. Já raději ještě chvilku počkám a časem se uvidím.
 13. Takže se pokusím naše společné zkušenosti s větvením rozvodů shrnout. 1. Před zahájením experimentování (o ničem jiném to není) zapojit STB přímo do vstupního uzlu (u tzv. paty bytu), zjistit hodnoty úrovně a kvality na STB, následně připojit STB a všechny TV na budoucí rozvody a experimentovat a porovnávat změny až do zblbnutí (až někdy zavoláte technika UPC, tak mu připojte STB taky na začátku a tím vyloučíte jeho výmluvy na nekvalitní rozvody) 2. Ideální je zapojení paprskové (do hvězdy), 3. použít F-konektory a nepodcenit jejich správné osazení (i malá chyba udělá paseku), 4. použ
 14. Zkoušel někdo aktivní rozbočovač nebo nějaký zesilovač. Pokud ano, tak prosím napiště své zkušenosti, nějak se mi nechce vyhazovat peníze za nejistou věc a odborníci na anténí rozvody (co se týká UPC) zarytě mlčí a pošklebují se (nevím teda proč - hadi). Dík.
×
×
 • Create New...