Přejít na obsah

keramik

Uživatel
 • Počet příspěvků

  20
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  1

Vše od uživatele keramik

 1. Nešlo to na žádném PRIMA programu a bylo jedno jesli SD/HD DVB-T/C. Teď už to opět funguje , ale včera a předevčírem mezi 20-23 ne. Využívám jejich HBB jako nouzovku , když stále neumíte zprovoznit zpětné zhlédnutí do koukatelné podoby.
 2. Mne doma na stanicích Nova i ČT také , ale na PRIMÁCH úterý ještě ano , středa , čtvrtek ne.Zkusím , až dorazím z práce.
 3. keramik

  Nové stanice

  Tak teď už stačí jen , aby to ZZ fungovalo....
 4. HBB na staniciích spolecnosti PRIMA již druhý den nefungují.
 5. Já včera zkusil ve 23:00 pustit Mordpartu z úterka. Z APLIKACE HORIZON GO mne to nejdřív asi pětkrát vyhodilo , ale já byl trpělivý. a ono se to nakonec opravdu rozběhlo , ale obraz posunutý se zvukem asi o 3 vteřiny. Tak jsem si nainstaloval prima play a koukal přes to. Bohužel to takto jde obejít je u pořadů ČT a některých z PRIMy. Už mne to vážně přestává bavit a opravdu přejdu tam , kde to funguje. Tady se jen kecá , jak se pracuje na nápravě a skutek utek.
 6. Je potřeba se smířit s tím , že fungovat to prostě nikdy pořádně nebude. Já počkám do léta , kdo koupí práva na anglickou fotbalovou ligu a přejdu buď k O2 nebo Digi (T-mobile) Tam všude to funguje bez problémů. Ono to prakticky nefunguje jen u UPC.
 7. To tam můžou nechat pripichnuty pořád. Nebo napsat kdy to chvilku funguje , to bude míň často
 8. Tomusovi to určitě funguje. Mne bohužel opět ne.
 9. keramik

  Nové stanice

  Spamováním to nepomůže zprovoznit.Ale sakra už by to někdo opravdu mohl opravit. Na O2 , Digi , T-mobilu , všude to maká bez problémů. TAK PROČ U UPC NE ????
 10. problém se zpětným shlédnutím je pořád.... Tam nemohou mluvit o ničem jiném.
 11. Tak v Plzni za to "může" poskytovatel pilsfree , kvůli kterému je ta cena nižší aby byli konkurenceschopní.
 12. funguje tak do 20:30 , pak konec - chyba REPO , není předplacen balíček , klikněte na PLAY , které není apod. A to jak na boxu tak v HORIZON GO
 13. Tak ja byl i zablokovany , asi se kritika nenosi. Myslim , ze prdel neni tak vulgarni vyraz , abych za to dostal BAN
 14. hlavně , že na facebooku se začali mazat příspěvky. Na to čas je. Takže navrhované řešení je najít si práci , kde budu moct dělat jen noční a pak přes den budu moct využívat zpětné přehrávání....
 15. keramik

  Nové stanice

  Neuvažujete o přidání kanálu O2TV free ? Občas si zaplatím nějaký zápas přes HBB a takhle musím přehazovat anténu z kabelovky a z DVB-T. Pokud tedy za to O2 nežádá balík.
 16. Hm tak to mne moc netěší. Já naopak přemýšlel jak ještě signál zlepšit ( Slovaksport2HD mne skoro nehraje , kostičkuje - signál 21% ) Přemýšlel jsem investovat asi 600,- do 4násobně stíněného kabelu a teď nevím jestli mne nepřestanou hrát kvůli tomu další kanály... Budu muset vybrat krám , kde budu moct případně ten kabel vrátit.
 17. Přesně ten samý model TV mám. Takže bude možná problém v lokalitě Plzeň. Ještě dnes zkusím znovu přeladit , zkoušel jsem to naposledy minulý týden ( skoro každý den)
 18. Potvrzuji , lokalita Skvrňany , TV SAMSUNG MUX 19 funguje , na TV PANASONIC přestal fungovat a při aktualizaci kanálů byl smazán a nejde naladit
×
×
 • Vytvořit...