Přejít na obsah

Karlovcová

Uživatel
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Karlovcová

 • Hodnost
  Nováček
 1. Karlovcová

  Nepořádek v evidenci k uživatelů UPC

  Na tento kontakt jsem psala, aby mi sdělili správné číslo klienta, ale napsalo mi více operáterek, pokaždé jiná a pokaždé jiné číslo zákazníka na stejné jméno. Takový binec co mají tam není snad ani možný. Poslala jsem jim doporučený dopis s kopiemi výpisů plateb 9.1.08 a místo aby na něj odpověděli poslali E-mailem upomínku, že namám zaplaceno.Já hledám E-mail na vedení tohoto bordelu, abych si mohla někde stěžovat a ten nemůžu sehnat. Tímto formulářem se dostanu jenom na operátory.
 2. Karlovcová

  Nepořádek v evidenci k uživatelů UPC

  Na infolinku jsem včera volala přesně 1 hodinu vcelku a vůbec jsem se nedovolala. Jak jsem zjišťovala není to jenom můj problém. Lidi tam volají, provolají plno peněz a stejně se nedovolají. Já již uvažuji vážně že přejdu na DG TV. Musím to ale ještě prostudovat jaké to má výhody a nevýhody. Zatím hledám nějaké spojení přes E-mail, abych měla písemně potvrzenou moji stížnost.
 3. Vážení, takový nepořádek jako je u UPC v evidenci jsem ještě nezažila. Když jsem od známého zjistila, že číslo klienta, které bylo popužíváno za Karnevalu bylo přečíslováno(nikdo nic nedal vědět), žádala jsem klientské centrum, aby mi poslali nové číslo. Přišla mi čísla od různých operátorů dvě. Tak jsem opet napsala, aby mi sdělili číslo účtu, na které mám posílat peníze. Po jejich sdělení klientského čísla, které jsem považovala za konečné jsem začala platit 599,- Kč. Najednou mi přišla urgence, že na to druhé číslo neplatím. Jejich klientské centrum mě bylo dokonce schopno mi odpovědět, že platím jenom 299,- a že mám na stejné adrese pouze omezenou nabídku programů. Prosím Vás neznáte někdo E-mailovou adresu přímo na vedení tohoto podniku (obchodní oddělení, nebo nějakého vedoucího, který by to tym byl schopen trochu dát do latě?) Pokud posílám nějaký dotaz vždy to je jenom na operátory a to je zcela na nic. Telefonicky se nejde dovolat.
×