Jump to content

poustevnk

Uživatel
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

About poustevnk

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  UPC
 • UPC telefon
  Vodafone
 • UPC televize
  UPC
 • Místo odběru služeb UPC
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Děkuji za to vysvětlení i za ty další tipy na software. Teď pofrčím do práce a večer se na to podívám a napíšu jak se mi bude dařit.
 2. Nějaké zvláštní možnosti nechci. Stačí mi jen zapnout telku na pozadí k práci. Nic jiného nepotřebuji. Možná nahrát občas nějaký ten zajímavý pořad. Navíc je to jen dočasné řešení, takže mi to za ty peníze nestojí. Demo Vieweru, které ani neumožní naladit kanály je podvod. Nezajímá mě software, ten mi je jedno, i to kolik má funkcí je mi jedno, jde mi čistě jen o naladění kanálů které mám předplacené u UPC a spuštění v PC. Stačí mi to v čemkoliv. Otázka zní jednoduše, jak zprovoznit TV v pc pomocí TT-connect CT-3650 CI? Ovladače nainstalované mám, software co je k tomu dodávaný mám, ten je neomezený. Určitě by měly jít programy naladit i v něm. Stále nevím jak pracovat s ini souborama a dll knih***ou, kam to nahrát. DVB Viewer mi dal tuhle hlášku: Nevíte co znamená?
 3. Tak to před koncem skenování vyhodilo error, že prý €20 jinak si mám trhnout. Do jakéhože adresáře mám dát ty ini soubory a tu dll knihovnu?
 4. Samozřejmě, pracuje správně. Děkuji za INI soubory, jdu se na to podívat. To skenování v "editoru seznamu kanálů" viz ten obrázek nahoře, je cca v 55% Mám to stornovat, nebo počkat?
 5. INI soubory si sice prohlížet mohu, ale nevím co s nimi. A jak říkám, myslím že ovladače jsou OK. A ještě k tomu VF signálu. Mám normální koaxial kabel od UPC, který je přesně v té třídírkové zásuvce co jsi popisoval a zastrčený do zdířky TV a druhá strana kabelu vede do toho TechniTrendu. Takže mám zapojeno, nainstalovány ovladače a software TT Viewer a teď i Demo verzi DVB Viewer Pro.
 6. Co jsou to INI ladící soubory? a potřebuji tuto informaci k zprovoznění TV v PC? DVB Viewer pro demo mám už nainstalovaný, ale chce to spoustu nějakých nastavení, kterým nerozumím. PAT a MAT ... čísílka.. jako z Návštěvníků. Navíc mi to psalo, že ta DEMO verze nebude nahrávat a time limit je tam 45 minut. to není zrovna ideální software. Jinak PAT (v editoru seznamu kanálů) svítí a něco se tam asi ladí. A kontrolka na tuneru byla zelená, teď je červená.
 7. Moc děkuji za radu, ale bohužel tomu zcela nerozumím. CA modul je už venku a správce zařízení nezobrazuje nic, věřím, že ovladače jsou OK. Nevím co je "VF signál", nemohu tedy upřesnit. Nevím co je myšleno "Obslužným programem TT Viewer", ale pokud je to ten TT Viewer samotný, tak tam se mi právě že žádné nastavení (menu nebo tak něco) najít nepodařilo. Ani nic, co by spustilo nějaké vyhledávání a to je důvod, proč vznáším tento dotaz. Vidím toto:
 8. Prosím o pomoc s nastavením UPC programů. Mám USB tuner TT-Connect CT-3650 CI, Windows 10 a CA modul s kartou od UPC. Mám nainstalované ovladače ze stránky TechnoTrendu a od tamtéž nainstalovaný TT viewer, ale nevím co dál. Nikde se mi nezobrazují programy, nevím jak je naladit ani jak to ovládat.
×
×
 • Create New...