Jump to content

Riki

Uživatel
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 1. Mně to funguje od 2.3. bez jakýchkoliv problémů, zpětné shlédnutí, nové EPG, videotéka...atd. Box je bez problémů, předtím se sem tam sekl, nyní OK.
 2. To se samozřejmě může stát, ale na druhé straně se tomu nemůžeme divit. Holt autorská a vysílací práva jsou jasná. To by potom každý mohl vysílát všude co chce, a jak chce. Takže britská SKY by mohla vysílat u nás a v Anglii by čuměli na Ordinaci.
 3. Jéžiši, já myslel, co se nestalo, a tu se řeší nějaký blbý fotbal?!
 4. Chci se zeptat. Má ten STB průchozí antenní vstup a výstup? Můžu za něj normálně koaxem připojit TV, tak abych měl třeba to HBBTV nebo další aplikace? A pojede mi tam normálně signál přes CA modul?
 5. Chci se zeptat. Má ten STB průchozí antenní vstup a výstup? Můžu za něj normálně koaxem připojit TV, tak abych měl třeba to HBBTV nebo další aplikace?
 6. Co to je, ten fotbal? Rozhodně by mě O2 na to neutáhla. A O2 UPC opravdu nemůže konkurovat. Já mám vše, co mě zajímá. A přidávat další věci, v tom už je guláš. Radši, ať se UPC vydá cestou kvality, místo kvantity.
 7. Mi hraje vše, kromě Lea. Cena 1309,- Kč
 8. Mezi těmi stanicemi, které lze sledovat není ovšem Nova Sport.
 9. Mi to jede, jak na PC, tak Smart TV Samsung, mám Superfilm. Jedinou kaňkou na tom je, že to je v SD, ne v HD. Ale to už je problém HBO.
 10. A mě třeba nezajímá ani Nova Sport ani Slovak Sport. Já se dívám hlavně na cyklistiku, a tudíž na Eurosport.
 11. Pokud do konce prazdnin nebude UPC schopno vratit Novu HD a Novu Sport HD, tak i pres celkovou spokojenost s jejich sluzbami - hlavne rychlym Internetem, s nimi koncim a prechazim k O2 Už to trvá strašně dlouho a UPC to neřeší, protože jim to vyhovuje. Nově neplatí nic a od klientů dostává prachy jako dřív. Když se tady objeví nějaký názor proti nim, nastrčí sem svého člověka, který to zneguje a hází to na NOVU. Jsme idioti, že za ty prachy koukáme na mazaninu NOVU, nemáme Moto GP, NHL, Wimbledon........... Nenechme si srát na hlavu. Pojďme všichni dát výpověď. Přechod na satelit bude chtít počáteční investici ale z dlouhodobého hlediska na tom ušetříme. Už se těším na reakci převlečeného blbečka z UPC, že za to UPC nemůže:-) No nevím jestli to je dobrý nápad, mě třeba ty sporty vyjma NHL vůbec nezajímají, a stanice s portfolia NOVA - to je odpad. Takže mi to vůbec nevadí. A ten satelit taky není zadarmo. A navíc slabší kvalita. Toť můj názor.
 12. Signál značně kolísá, resp. vypadává, TV Samsung 6200, jak říkám kanály se hlásí jako data ne jako TV, nejde to ani ručně přeladit, asi to pořád testují.
 13. Nejede to, kanály se sekají, TV je detekuje jako data bez názvů.
 14. Mělo by to jet od září, cena zhruba 50 Kč, samozřejmě s balíčkem HBO nebo superfilm. Odpovědi jsou od operátora klientského centra.
×
×
 • Create New...