Přejít na obsah

stedyn

Uživatel
 • Počet příspěvků

  21
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli stedyn

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Technicolor, CA modul
 1. stedyn

  Problémy s HBO GO v TV Samsung

  Já se sice musím pravidelně - tak 1x za 10 dní vždycky znovu přihlašovat, ale jinak mně načítání i přehrávání jede v pohodě.
 2. stedyn

  UPC opět zrychluje internetové připojení

  Mně přišlo to stejné, jen navýšení ze 100 na 150 a zvýšení ceny o 59 Kč. Moc se mně to nelíbí, hlavně že začátkem listopadu mně přišlo info o tom, že se blíží konec věrnostního období a že pokud nechci změny, tak vše zůstane tak jak je.
 3. stedyn

  HBO GO

  A už se prosím nějak vyřešilo přihlášení na Samsung TV? Mně to pořád nefunguje.
 4. stedyn

  CA Modul

  Podobné informace jako má Pepe se podařilo zjistit i mně - proto mně zaujalo, když tady David psal, že přes Licu se dají moduly normálně koupit a zaregistrovat u UPC.
 5. stedyn

  CA Modul

  Zkoušel jsem si objednat nový CA modul přes Licu, ale bohužel, když jsem zadal, že nejsem zákazníkem kabelového operátora (když je na výběr RIO Media a Kabel servis Praha), tak výsledek je, že modul není určený pro volný prodej a že mám zadat svého operátora. Ale toho bohužel zadat nemůžu. Takže se mně bohužel modul koupit nepodařilo. Zkoušel jste si někdo modul přes Licu objednat a povedlo se vám to?
 6. stedyn

  Informace o vypadcich sluzeb UPC

  Vážený kliente, Dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o plánované údržbě sítě UPC ve Vaší lokalitě (BRNO-KOMÍN), která bude probíhat od 20.04.2017 00:00 do 20.04.2017 06:00. V průběhu této údržby může docházet k výpadkům našich služeb.
 7. stedyn

  Horizon Go

  Win 7, 64bit, IE, Horizon GO funguje v pohodě
 8. Tady se přidám do diskuze. Nejsem u UPC nijak dlouho, na začátku jsem měl nějaké slevy pro nové klienty a teď při změně tarifů jsem cíleně (podle informací tady z fóra) kontaktoval retenční oddělení, kde jsem řekl, jakou chci nabídku a za kolik (a vůbec jsem neargumentoval možností výpovědi, pouze jsem uvedl toto fórum). A dostal jsem to, co jsem chtěl.
 9. Právě mně volali znovu na nabídku Internet 100 + Horizon Komfort + HBO. Včera nabídli 708 bez pronájmu. Dneska (samozřejmě jsem se odkázal na toto forum) už to šlo na 608. Tak jsem to nakonec vzal Takže myslím, že ani nezávisí na tom, z čeho kdo přechází (já z Internet 40 + Klasik), ale spíš co si kdo vyhádá.
 10. Je to možný, já mám teď Internet 40 + Horizon Klasik (a nově od 15.1. bych měl mít Internet 100 + Klasik). Zítra mně mají volat, jak jsem se rozhodl, tak uvidím, jestli se mně ještě něco nepodaří domluvit.
 11. Konečně mně volali z retenčního oddělení s nabídkou služeb - zkoušel jsem Internet 100 + Horizon Komfort + HBO. A doufal jsem v cenu 608 bez zařízení, o které jsem se tady dočetl. Bohužel mně byla nabídnuta cena 708 a níž prý nemůžou jít. Jak se vám takovou cenu podařilo dosáhnout?
 12. U mně taky pořád řeší, několik mailů, několik telefonů, ale pořád jsem nenarazil na nikoho, kdo by mně rovnou přepojil.
 13. stedyn

  Cena prodávaných CA modulů !

  Tak to jsem měl docela štěstí, koupil jsem CA modul asi před měsícem za 600
 14. stedyn

  Nové obchodní podmínky

  Psal jsem mail s dotazem, jaká teda bude cena a programy (mám teď Fiber 40 + Klasik, pronajatý modem, svůj CA modul a jsem bez Horizon GO). A cenu po zvýšení budu mít 479 Kč a zůstane mně celý balíček Relax. Asi nic dál zkoušet nebudu, protože v TV stejně nic nedávají, rychlost 100 mně stačí a stačí mně i CA modul (nechci HD box)
 15. stedyn

  Nové obchodní podmínky

  Já mám teď Fiber 40 + Klasik za 399 se svým CA modulem a pronajatým modemem. A chtějí mně to zvednout o 81 Kč na 100 + Klasik. Připadá mně, že losovali u každýho o kolik budou zdražovat
×