Jump to content

stedyn

User
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About stedyn

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 150
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  Technicolor, 2x CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ano, nic by bylo nejlepší 🙂 Pokud beru současné možnosti a současný způsob sledování TV, tak CA modul v TV a možnost přehrávání na PC včetně zpětného shlédnutí a možnost přeskakování reklam. Žádný settopbox nechci a přehrávání na mobilu mně nezajímá. Pokud bude zatím fungovat ještě nějakou dobu Horizon GO, tak nemám důvod hledat něco jiného. A smlouvu mám do konce letošního roku, tak uvidím, co bude pak.
 2. Takže my se staršími verzemi Tizenu (mám TV z roku 2015 a nemám potřebu měnit) máme smůlu? A už bylo někde řečeno, jak to bude dál s CA moduly v TV? A jestli se plánuje i přehrávání na PC?
 3. Já doufám, že bude i aplikace na Windows 10 nebo obecně možnost přehrávání na počítači.
 4. Já se sice musím pravidelně - tak 1x za 10 dní vždycky znovu přihlašovat, ale jinak mně načítání i přehrávání jede v pohodě.
 5. Mně přišlo to stejné, jen navýšení ze 100 na 150 a zvýšení ceny o 59 Kč. Moc se mně to nelíbí, hlavně že začátkem listopadu mně přišlo info o tom, že se blíží konec věrnostního období a že pokud nechci změny, tak vše zůstane tak jak je.
 6. A už se prosím nějak vyřešilo přihlášení na Samsung TV? Mně to pořád nefunguje.
 7. Podobné informace jako má Pepe se podařilo zjistit i mně - proto mně zaujalo, když tady David psal, že přes Licu se dají moduly normálně koupit a zaregistrovat u UPC.
 8. Zkoušel jsem si objednat nový CA modul přes Licu, ale bohužel, když jsem zadal, že nejsem zákazníkem kabelového operátora (když je na výběr RIO Media a Kabel servis Praha), tak výsledek je, že modul není určený pro volný prodej a že mám zadat svého operátora. Ale toho bohužel zadat nemůžu. Takže se mně bohužel modul koupit nepodařilo. Zkoušel jste si někdo modul přes Licu objednat a povedlo se vám to?
 9. Vážený kliente, Dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o plánované údržbě sítě UPC ve Vaší lokalitě (BRNO-KOMÍN), která bude probíhat od 20.04.2017 00:00 do 20.04.2017 06:00. V průběhu této údržby může docházet k výpadkům našich služeb.
 10. Win 7, 64bit, IE, Horizon GO funguje v pohodě
 11. Tady se přidám do diskuze. Nejsem u UPC nijak dlouho, na začátku jsem měl nějaké slevy pro nové klienty a teď při změně tarifů jsem cíleně (podle informací tady z fóra) kontaktoval retenční oddělení, kde jsem řekl, jakou chci nabídku a za kolik (a vůbec jsem neargumentoval možností výpovědi, pouze jsem uvedl toto fórum). A dostal jsem to, co jsem chtěl.
 12. Právě mně volali znovu na nabídku Internet 100 + Horizon Komfort + HBO. Včera nabídli 708 bez pronájmu. Dneska (samozřejmě jsem se odkázal na toto forum) už to šlo na 608. Tak jsem to nakonec vzal Takže myslím, že ani nezávisí na tom, z čeho kdo přechází (já z Internet 40 + Klasik), ale spíš co si kdo vyhádá.
 13. Je to možný, já mám teď Internet 40 + Horizon Klasik (a nově od 15.1. bych měl mít Internet 100 + Klasik). Zítra mně mají volat, jak jsem se rozhodl, tak uvidím, jestli se mně ještě něco nepodaří domluvit.
 14. Konečně mně volali z retenčního oddělení s nabídkou služeb - zkoušel jsem Internet 100 + Horizon Komfort + HBO. A doufal jsem v cenu 608 bez zařízení, o které jsem se tady dočetl. Bohužel mně byla nabídnuta cena 708 a níž prý nemůžou jít. Jak se vám takovou cenu podařilo dosáhnout?
×
×
 • Create New...