Jump to content

Magnet

Uživatel
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. Tak dnes u mě byl technik a ve sklepě na hlavní přípojce oddělal nějaký filtr a internet jede jak má Sice budu přecházet na rychlejší službu, ale tohle by stejně bylo potřeba udělat.
  2. Já to mám jinak. Třeba den jede internet normálně, pak to spadne na ty 2 Megabity a i po resetu to pořád jede jen 2 Mbps. takle pomalé je to třeba dva dny a z ničeho nic to pak frčí 30.
  3. Zdravím! Chtěl bych se na Vás obrátit s prosbou o radu. V poslední době (asi dva týdny) mi už asi 4-krát spadla rychlost z 30 Mbps na 2 Mbps, a za 2-3 dny zase naběhla zpátky. Zkoušel jsem resetovat router i modem - bez výsledku. Volal jsem na UPC technickou podporu, kde mi řekli, že u nich žádná chyba není, a že mám teda asi špatnou kabeláž - prý vadný koaxiál. Zkoušel jsem proto zapojit notebook přímo na modem, zkusil jsem vyměnit kabely, ale rychlost pořád nízká. Co jsem asi vysledoval, že ve chvíli, kdy se rychlost snížila, jsem něco stahoval. FUP limit u UPC není, ale přijde mi to podezřelé. Jinak mám balíček fiber power 30, který už není v nabídce. Pokud by někdo tušil, kde by mohl být problém, prosím dejte vědět
×
×
  • Create New...