Přejít na obsah

CableG

Uživatel
 • Počet příspěvků

  509
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

CableG last won the day on 2. dubna 2018

CableG had the most liked content!

O uživateli CableG

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha 6
 • UPC Internet
  Fiber Business 500
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Je toho hodně.

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. CableG

  EPG

  Pokud jsem tím expertem já, tak si dovoluji poznamenat, že chybějící mezera před předložkou je mnohem častější jev, než by se dalo přisoudit náhodnému překlepu. Krom toho je to o tom samém - jednak mizerná zdrojová data (v EPG pozemního DVB-T tyhle chyby nejsou) a jednak uhýbání zpackanému nesmyslu jménem Horizon, kde je pro správnou funkčnost potřeba poničit EPG. Takže ano - historie problematiky EPG mi známa je (dozvěděli jsme se, že dodavatel dat se změnit nedá - i když dodává data, do kterých ty chyby zjevně přidává on) a poničit úplné EPG je taky potřeba, protože pak by nefungoval Horizon (protože patrně není síla, která by ten nedodělek srovnala). Čili vlastně - proč si tady pořád píšeme? Je to marný...
 2. CableG

  EPG

  11.10.2018, 21:05 - Sběratelé kostí, název epizody Mastodont vlaboratoři 12.10.2018, 21:05 - Sběratelé kostí, název epizody Dva vjeskyni Skoro by se dalo říct, že jakmile je ta předložka "v", tak následující mezera chybí (ale bohužel není to tak jednoduché).
 3. CableG

  EPG

  Prima Krimi HD, 2.10. 23:55, Sběratelé kostí, název epizody Kosti vmetru.
 4. CableG

  Komplet vs Supreme

  Tak už 🙂
 5. CableG

  EPG

  Souhlas. Ale UPC z nějakého důvodu data tohoto dodavatele používá, tak by je mělo před publikací opravit. Další možnost je změnit dodavatele dat. Současný stav - tj. vykašlat se na to, je nejhorší možnost.
 6. CableG

  EPG

  Tak pokud je problém v tomhle, tak opravovat zdrojová data nějakým skriptem by neměl být problém.
 7. CableG

  Komplet vs Supreme

  Tak jsem tedy 28.9. zažádal o změnu tarifu - UPC zareagovalo hned následující den (velké překvapení) a já potvrdil souhlas s věrnostním obdobím. No a od té doby je ticho - což je tedy ještě větší překvapení 🙂 No snad ten brigádník, co tyhle věci o víkendu řeší, bude mít směnu i následující víkend 🙂
 8. CableG

  EPG

  Je nějaká naděje, že se přestanou v EPG spojovat jednopísmenné předložky s následujícím slovem? Prvních pár let to bylo vtipné ale už to pomalu začíná nudit 🙂
 9. CableG

  Zakázané porty

  Tak pokud si chce povolit 25, tak asi spíš chce poštu přijímat, blokace tohoto portu v příchozím směru v odeslání mailu nikterak nezabrání 🙂
 10. CableG

  Komplet vs Supreme

  Ten přesný ceník jsem také nalezl, ale "Více než 140 TV programů (62 HD) vč. prémiových programů" je poměrně nepřesný pocit. Přijde mi zvláštní kolik je v takhle jednoduché věci nepřesností - Vy říkáte, že Vám jde balíček RUSSIA, já zase mám pocit, že mi jde (nebo dříve někdy šel - teď jsem to zkoušel a nefungoval) balíček HUSTLER a TV LEO.
 11. CableG

  Zakázané porty

  A co když chce mít vlastní smtp server? To s tarifem pro domácnosti nesmí/nejde?
 12. CableG

  Komplet vs Supreme

  No tam je slovo Supreme přesně dvakrát. Podle https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik_Digital.pdf by mělo v souvislosti těmito dvěma balíčky platit, že "Nabídka Komplet+ programy již obsahuje, vyjma balíčku RUSSIA", takže by to mělo znamenat, že budu mít o něco víc než teď (což nevadí, chci prostě ekvivalent Supreme, tj. je tam všechno a neřeším balíčky (a ano, balíček Russia celkem v pohodě oželím, ruských filmů jsem si užil dostatečně na základní a střední škole v rámci povinných návštěv kina a Annu Kareninu bych ještě jednou fakt vidět nechtěl).
 13. CableG

  Komplet vs Supreme

  Díky všem. Mám pronajaté dva Kaony a dva vlastní CA moduly a nerad bych to měnil, v zásadě mi to tak vyhovuje a pokud není HD Mediabox podmínkou, tak asi není co řešit. Kolik Supreme stál kdysi si už nepamatuji, ale minulý měsíc stál 1157 korun 🙂 Že bych byl poslední mohykán s tímhle tarifem?
 14. Je nějaký rozdíl mezi tarify Supreme a Komplet+ (kromě úvazku na 12 měsíců)? Já asi fakt nejsem nadanej na UPC web, navíc Supreme je už asi hodně zapadanej prachem. Nicméně pokud jsem pochopil, tak součástí Komplet+ je i HD Mediabox - čistě teoreticky: musím ho mít? Co když ho nechci? 🙂 Dík.
 15. CableG

  EPG

  Nestraší někde? Podle EPG na Kino Barrandov 6. díl Třiceti případů majora Zemana, nicméně je to Studna, takže 26. díl.
×