Jump to content

Jirka

Uživatel
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 1. Pozitivní info: Po plánované údržbě sítě UPC v naší lokalitě (Plzeň-Bolevec) problémy s PRIMA HD COOL, HD ZOOM, HD LOVE a HD MAX zmizely, uvidíme zda napořád.
 2. Přesně stejné to mám také, přitom třeba na muxu Prima COOl HD a LOVE HD je Fanda HD a Nova Cinema HD a ty jsou OK. Teď zkouším nový CAM modul a kartu UPC, ale výsledek budu vědět cca za hodinu, nechal jsem si poslat obnovovací signál.
 3. to technik plazma Panasonic TX-42PX70 EA, kabelový HD receiver Nanoxx 9500HD-C, CAM modul/karta UPC J.
 4. Dobrý večer, registruje někdo z Vás opět problémy s Prima COOL HD, LOVE HD a ZOOM HD - "cukání" obrazu cca každou vteřinu ? Lokalita Plzeň-Bolevec.
 5. To Tomus : Máš naprostou pravdu, nechal jsem se unést psaním a na tuto možnost jsem při psání nepomyslel. :oops: Rychlé a elegantní řešení.
 6. Tak byl u mě včera technik, proměřil a potvrdil, že jde o rušení Ufonem, který od 1.9. 2011 instaloval nedaleko vysílač ( 300 m vzdušnou čarou). Signál o velkém zisku chytil jen na koncovku měřícího přístroje. Údajně to již někde v Plzni měřil Telekom. úřad, ale bez negativního výsledku, signál kolísá, protože prý vysílače Ufona zesilují signál podle počtu připojených uživatelů sítě.V Plzni dle něj jsou s tím problémy. Lokalita Bolevec - např. Nýřanská, Kaznějovská, Sokolovská . Pomůže kvalitnější kabel, ale ! Ostatní budovy i naše mají zateplenou fasádu a pod ní ještě pod plechovou lišto
 7. Dobrý večer, může mně prosím někdo z této lokality podat informaci, zda jemu fungují muxy na 418 a 426 MHz ? Od úterý 30.8. 2011 ani ťuk, ale UPC sdělilo, že signál je dle nich OK, servisní technik je objednán. Děkuji.
 8. to tomus : Zakoupil jsem jej přes internet v Německu na www.hm-sat-shop.de za 319 Euro plus 16 Euro doprava. Je jednotunerový, nahrávat lze na stejném muxu dva programy najednou a na třetí se dívat a u toho třetího lze zároveň použít i timeshift. Já ale zatím zkoušel jen současné nahrávání dvou a na třetí se jen díval bez použití timeshiftu, všechno ok.
 9. Po měsíci provozu mohu potvrdit naprosto bezproblémové fungování STB Nanoxx 9500 HD-C ( www.nanoxx.info) v síti UPC. Provozováno s kartou od LICA. Ve zkratce : HDTV, max 1080i, instalace bez problémů, OSD v češtině, EPG háčky, čárky bez problémů, možnost nahrávání na externí disk vyzkoušeno bez problémů i HD, kvalita obrazu vynikající, ale strašně záleži na kvalitě zdroje, zobrazuje i datové toky, rozlišení apod. Dosud bez zamrznutí. Zájemcům na doplňující dotazy odpovím, pokud budu vědět. Jirka
 10. Mohu potvrdit, že v lokalitě Plzeň-Bolevec mám úplně stejné problémy na stejném muxu 410. Volal jsem kvůli tomu UPC, řekli, že pošlou technika, bohužel po hodině se to dostalo do normálu, tak jsem technika zrušil, takže bych měl smůlu a zaplatil bych 500,-, zvláště když kolem šesté večer technik nejezdí a úplně vidím, jak se mnou čeká cca od 17.30 do 19.00 abych mu ukázal to cukání a občasné písknutí zvuku. Pozoruji to také cca 14 dní. Nejsem technik, proto prosím poraďte, aby mě netahali za nos, co může být příčinou, že mux 410 ukazuje stále stejné hodnoty kvality a síly i při záseku, a
 11. Tak dnes Nova HD kostičky při Ordinaci, opravdu se prosím nenajde nikdo, kdo rozumně vysvětlí proč, když do cca konce srpna to bylo vše vpořádku, nedělá to každý den apod? Navíc mux 410 MHz mezi 17.30 19.00 krátká zastavení obrazu ovšem bez vlivu na sílu a kvalitu signálu, hodnoty sledovány v kuse 5 minut. Lokalita Plzeň-Bolevec.
 12. Mohu potvrdit svůj subjektivní dojem, takový obraz jsem měl již před lety v analogu na kvalitním CRT.
 13. Mohu potvrdit, že v Plzni-Bolevec jsem dnes nové programy naladil ( bývalý Karneval).
 14. Mám dotaz : Nepozorujete "cukání" obrazu na Voom HD, nevím jak to lépe popsat. Ukazatele síly a kvality signálu se ale nemění. NG HD je ok. Díky. P.S. ve svém příspěvku, který komentoval Anonymní jsem proti HD neměl připomínek.Jedině přivítám nové HD programy.
 15. Jasně že 576i bude nejvhodnější na SD, ale jen jsem tím chtěl naznačit svůj názor, že Panasonic asi lépe zvládá deinterlacing než HD box, protože musí přepočítat vstupní signál, k HD zatím nemám připomínek, starý STB nemohu porovnat, protože jsem jel na CRT.
×
×
 • Create New...