Jump to content

Honza007

User
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About Honza007

 • Rank
  Nováček
 1. 100/100 Mb/s proti 100/10 Mb/s jsou dvě nesrovnatelné nabídky. Ta první má určitě větší cenu.
 2. Nevoní, proto končím. Koukám, ze ty máš potřebu se vyjádřit ke každému příspěvku i když nemáš co říct...
 3. Stejná závada, reklamace, výmluvy, směšná sleva. Na retenci jsem nepřistoupil, odeslána písemná výpověď. UPC by mělo přehodnotit přístup... P. O. Box je výsměch...vzpomínám, že v 90letech ho používali výhradně podvodné firmy...
 4. Pouze předání technikovi proti dokumentu o převzetí je nezpochybnitelné. Vše ostatní je o vzájemné důvěře a počtu nezávislých svědků, kteří vám vaší pravdu dosvědčí u případného soudu. Je jedno jestli jsou to zaměstnanci firmy LICA při rozbalování nebo vaši přátelé při balení.
 5. Pošlu cihlu o přesně stejné hmotnosti jako modem, ale mám doklad o odeslání tzn. že dle vás jsem z obliga a mám důkaz. Proberte se.
 6. Na dnešní den společnost UPC připravila speciální nabídku. Pro klienty, kteří jsou u společnosti déle než 5 let nabízí 50 procentní slevu na dobu neurčito. Pro klienty, kteří jsou u společnosti déle než 7 let nabízí dotovaný kabelový modem za korunu. Ptáte se proč to všechno, protože se nám chtějí omluvit za ta léta s nimi ... Tato akce je časově omezena jen na dnešní den.
 7. Doporučený dopis s doručenkou není žádný problém....až bude probíhat příští vyjednávání o slevě, tak jen malinko změníme strategii. Nejdříve požadavek o 50% slevu na tom telefonním čísle co tam je a když to neprojde, tak dám výpověď dopisem. Pokud mě ovšem paní na retenčním oddělení donutí do dopisu tak už to bude definitivní nebo případná další nabídka musí být "neodmítnutelná". Mám do domu přivedenou optiku od jiného providera, takže mi nedělá problém retenční oddělení přitlačit ke zdi.
 8. Slevu mám již třetím rokem. UPC mě stále více tlačí k standartní ceně, takže příští rok už konečně dojde k přechodu na optiku, na kterou se už chystám 2 roky, ale díky slevě se mi to nevyplatilo.
 9. Nauč se číst "Zavolejte na číslo 726 918 809 a vyčkejte, než automat telefon odmítne". Nepotřebuješ zelenou linku, když ti to automat nezvedne!!!!
 10. Nějak divně počítáš! Nepleť si kb/s a kB/s. Když překročíš na Karnevalu, tak ti to jede 256kb/s. To je 2,5x více než 100kb/s. Stahovat 100kb/s tzn. 12,5kB/s, tak to radši vyhodím z okna.
 11. Zapoměli jste, že tam je agregace 1:20. Až vám to pojede 100kb/s tak vyreklamujete leda h***o. Ani jedna ze společností si nezaslouží chválu, tak prosím kroťte své ovace.
 12. Pokud změníš na starou neveřejnou tak je vše OK. Už mě to DHCP začíná sr.t.
 13. Také nefunkční aktualizace Peer Guardianu. Je vidět,že problém není mezi klávesnicí a židlí, jak jsem se původně domníval, ale na straně Karnevalu.
 14. Také jsem ji dostal a nemám ji zaplacenou.
×
×
 • Create New...