Přejít na obsah

Belbody

Uživatel
 • Počet příspěvků

  13
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Belbody

 • Hodnost
  Nováček
 1. Belbody

  Signal strenght - how low is acceptable?

  Ok, thanks for complex answer. I am sure the connection is good, my cable is not the best on the market, actually it was pretty cheap, 100kc for 10m with already built connectors bought from Globus. I don't even think the central wire is solid copper, looks too flexible. I have 100% quality on all frequencies, so it should be OK. I never experienced any problem with the signal, the TV has an option to store every "falling" of the signal, and nothing is recorded on that log. I checked the SNR on the modem and is 38 - 39 dB on all frequencies on download, so it should be fine. Thank you Retiree.
 2. Hello everybody, sorry for writing in English but it will be worse if I will translate in cz with google. I want to ask about the signal strenght of UPC digital signal. I installed the package almost 1 month ago, the option with CAM on the TV. I remember when it finally worked (the technician came and removed the filter from UPC box in the basement) I had something like 80% strength and 100% quality on all frequencies. Few days ago I just checked the signal level out of curiosity.. and I noticed that the highest is 66% and the lowest 50%. The quality is still 100%. What happened? For sure nothing changed in my home, the cable is in the same position as before. These 50% signal strenght is normal? What is the acceptable level? All the channels play perfect.. only once I noticed some few blocks on the screen on one evening..
 3. Belbody

  CI rozhraní a CA moduly

  My problem was solved, the technician came today and verified the cable. He opened the UPC distribution box in the basement and there it was a filter on the cable. He removed it and all is OK now, my CAM and card activated in less than 10 minutes on channel HBO. Thank you all for replies! -------------------- ceska verze s google translate Můj problém byl vyřešen, technik přišel dnes a ověřit kabel. Otevřel rozvaděč UPC v suterénu a tam to bylo filtr na kabel. Vytáhl ji a vše je nyní v pořádku, můj CAM a kartu aktivovat v méně než 10 minut na HBO kanálu. Děkuji všem za odpovědi!
 4. Belbody

  CI rozhraní a CA moduly

  Myslím, že totéž, a já doufám, že to je jednoduché řešení pro technikem zítra. V tomto domě se nikdy televize, použil jsem jen internet, kabel byl instalován v roce 2009. Omluvte mou netrpělivost.
 5. Belbody

  CI rozhraní a CA moduly

  Já opravdu nechápu, na 170,5 MHz / 64/5000 je 100% signál. Na 658Mhz/64/6900 žádný signál ...
 6. Belbody

  CI rozhraní a CA moduly

  Basement of the building, where is the UPC box. Sorry. V skelp.
 7. Belbody

  CI rozhraní a CA moduly

  Snažil jsem se také 658MHz / 64/6900 a nic. Zavolal jsem UPC a zítra rano technik přijde a zkontrolovat upc box v celer a kabelu. Dekuji. Z tetto list: download/seznam_muxu.htm můžu najdete jenom 474Mhz kanály na DVB-T (volba "air"). V "cable" nic, nic.
 8. Belbody

  CI rozhraní a CA moduly

  Je možné, že je zásuvka nefunguje správně nebo filtrování digitální televizní signál? Mám jednu zásuvku se 3 výstupy: Internet, TV a R. Připojil jsem TV kabel do výstupu TV. : D Je možné, že digitální signál TV je omezeno z budovy kabelu distributor? K dispozici je v sklípku. Je to poprvé, co jsem použít zásuvku TV, mám internet na 3 roky .. a tento zasuvka nainstalován, když jsem se přestěhoval.
 9. Belbody

  CI rozhraní a CA moduly

  Budu se snažit, když se vrátím domů z práce ... Díky moc. Mám strach, protože jsem se snažil také FULL SEARCH a nic ...
 10. Belbody

  CI rozhraní a CA moduly

  Je možné, že mám špatný signál, i když internet funguje a jsem přijímat analogové kanály?
 11. Belbody

  CI rozhraní a CA moduly

  Dekuji. Tak, proč v manuálu je napsáno 170,5 / 64 / 5000?? :-/
 12. Belbody

  CI rozhraní a CA moduly

  Zkoušel jsem všechny možné vyhledávat, s nebo bez CAM modulu a vše, co můžete najít je 10 analogových programů. :-S Je zvláštní, že když se snažím upravit kanál ručně, vybrat frekvenci 170,5 MHz, 64QAM a 5000 datový tok je zobrazeno mi kvalita signálu 100%. Po stisknutí hledat výsledek je: nalezeno 0 kanály. Parametry jsou z instalací příručce dodané s CAM.
 13. Belbody

  CI rozhraní a CA moduly

  Dobrý den, Jsem na UPCnove na kabelová televize, jen jsem udělal předplatné. Mám nový televizor Samsung UE. Dnes jsem dostal od technikem modul CAM s kartou, i zapojen do televizoru, televizor připojit ke kabelu UPC. Začal jsem hledat na DVB-C, psaný v manuálu instalace frekvence, ale nic dostal. S plnou hledani analogové a digitální přijímat pouze 10 analogových programů. Je to normální? Mám počkat na aktivaci karty? V normálním režimu, poprvé, to je normální, není k nalezení žádné digitálních kanálech bez CAM? Já jsem si myslel, že je normální najít nějaké kanály, ale kódované. Můj TV nenajde nic. Na stejném kabelu mám internet a správně funguje. Excuse me for my czech writing, I am not native czech speaker.
×