Jump to content

Belbody

Uživatel
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. Ok, thanks for complex answer. I am sure the connection is good, my cable is not the best on the market, actually it was pretty cheap, 100kc for 10m with already built connectors bought from Globus. I don't even think the central wire is solid copper, looks too flexible. I have 100% quality on all frequencies, so it should be OK. I never experienced any problem with the signal, the TV has an option to store every "falling" of the signal, and nothing is recorded on that log. I checked the SNR on the modem and is 38 - 39 dB on all frequencies on download, so it should be fine. Thank you Retiree.
 2. Hello everybody, sorry for writing in English but it will be worse if I will translate in cz with google. I want to ask about the signal strenght of UPC digital signal. I installed the package almost 1 month ago, the option with CAM on the TV. I remember when it finally worked (the technician came and removed the filter from UPC box in the basement) I had something like 80% strength and 100% quality on all frequencies. Few days ago I just checked the signal level out of curiosity.. and I noticed that the highest is 66% and the lowest 50%. The quality is still 100%. What happened? For sure nothing changed in my home, the cable is in the same position as before. These 50% signal strenght is normal? What is the acceptable level? All the channels play perfect.. only once I noticed some few blocks on the screen on one evening..
 3. My problem was solved, the technician came today and verified the cable. He opened the UPC distribution box in the basement and there it was a filter on the cable. He removed it and all is OK now, my CAM and card activated in less than 10 minutes on channel HBO. Thank you all for replies! -------------------- ceska verze s google translate Můj problém byl vyřešen, technik přišel dnes a ověřit kabel. Otevřel rozvaděč UPC v suterénu a tam to bylo filtr na kabel. Vytáhl ji a vše je nyní v pořádku, můj CAM a kartu aktivovat v méně než 10 minut na HBO kanálu. Děkuji všem za odpovědi!
 4. Myslím, že totéž, a já doufám, že to je jednoduché řešení pro technikem zítra. V tomto domě se nikdy televize, použil jsem jen internet, kabel byl instalován v roce 2009. Omluvte mou netrpělivost.
 5. Já opravdu nechápu, na 170,5 MHz / 64/5000 je 100% signál. Na 658Mhz/64/6900 žádný signál ...
 6. Basement of the building, where is the UPC box. Sorry. V skelp.
 7. Snažil jsem se také 658MHz / 64/6900 a nic. Zavolal jsem UPC a zítra rano technik přijde a zkontrolovat upc box v celer a kabelu. Dekuji. Z tetto list: download/seznam_muxu.htm můžu najdete jenom 474Mhz kanály na DVB-T (volba "air"). V "cable" nic, nic.
 8. Je možné, že je zásuvka nefunguje správně nebo filtrování digitální televizní signál? Mám jednu zásuvku se 3 výstupy: Internet, TV a R. Připojil jsem TV kabel do výstupu TV. : D Je možné, že digitální signál TV je omezeno z budovy kabelu distributor? K dispozici je v sklípku. Je to poprvé, co jsem použít zásuvku TV, mám internet na 3 roky .. a tento zasuvka nainstalován, když jsem se přestěhoval.
 9. Budu se snažit, když se vrátím domů z práce ... Díky moc. Mám strach, protože jsem se snažil také FULL SEARCH a nic ...
 10. Je možné, že mám špatný signál, i když internet funguje a jsem přijímat analogové kanály?
 11. Dekuji. Tak, proč v manuálu je napsáno 170,5 / 64 / 5000?? :-/
 12. Zkoušel jsem všechny možné vyhledávat, s nebo bez CAM modulu a vše, co můžete najít je 10 analogových programů. :-S Je zvláštní, že když se snažím upravit kanál ručně, vybrat frekvenci 170,5 MHz, 64QAM a 5000 datový tok je zobrazeno mi kvalita signálu 100%. Po stisknutí hledat výsledek je: nalezeno 0 kanály. Parametry jsou z instalací příručce dodané s CAM.
 13. Dobrý den, Jsem na UPCnove na kabelová televize, jen jsem udělal předplatné. Mám nový televizor Samsung UE. Dnes jsem dostal od technikem modul CAM s kartou, i zapojen do televizoru, televizor připojit ke kabelu UPC. Začal jsem hledat na DVB-C, psaný v manuálu instalace frekvence, ale nic dostal. S plnou hledani analogové a digitální přijímat pouze 10 analogových programů. Je to normální? Mám počkat na aktivaci karty? V normálním režimu, poprvé, to je normální, není k nalezení žádné digitálních kanálech bez CAM? Já jsem si myslel, že je normální najít nějaké kanály, ale kódované. Můj TV nenajde nic. Na stejném kabelu mám internet a správně funguje. Excuse me for my czech writing, I am not native czech speaker.
×
×
 • Create New...