Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Cipísek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  102
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Cipísek

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha 10
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  CA modul, Modem Technicolor
 1. U UPC to funguje tak, že 100 lidí a 100 různých cen.
 2. Nové stanice

  Pointa mě vůbec neuniká. To, že upc zařadí jen SD verzi mi je jasný už od počátku co se o německým balíčku mluví, uvedl jsem pouze na pravou míru jak to s RTL HD na satelitu je a že se tam opravdu vysílá.Navíc jeho příjem není nikterak složitý a netřeba k tomu ani satelit.
 3. Nové stanice

  Ale je a není problém se k němu dostat, ať už přes HD+ nebo share, jednu známou apku kde je i Sat 1, Pro 7, Orf 1 atd v HD, nebo přes internet a nějaký playlist. Stačí si vybrat.
 4. Nové stanice

  RTL na satelitu v HD je, jenom je kódovaná pro platformy HD+ a sky.
 5. Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Zpětné shlédnutí by mělo po Novém roce zaznamenat aktualizaci a přepnutí na výkonnější servery. Momentálně s tím nelze nic dělat než jen čekat až to vývojáři zprovozní. Taky nejsem nadšenej ale co už neděláme.
 6. Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Tak nám zpětné shlédnutí opět nebo spíš stále nefunguje na všech platformách a teď přes svátky je to vážně super. Nechápu co je za problém, že ani po měsíci to prostě nejde ke vší spokojenosti. Pomalu ale jistě mi dochází trpělivost.
 7. Horizon Go

  Mě to fungovalo taky, ale po téhle aktualizaci už to nejde, jsem připojen přes Wi-Fi tak bych čekal maximální kvalitu obrazu jak tomu do nedávna bylo, ale obraz je po celou dobu přehrávání hroznej. Ani v nastavení jsem nic nenašel.
 8. Horizon Go

  Aktualizace ok, ale nevím proč mi to přehrává v příšerné kvalitě, dřív se to přizpůsobilo kvalitě připojení ale teď ani omylem, momentálně sleduju fotbal na ČT sport na tabletu přes Wi-Fi (UPC) ale ta kvalita obrazu je hrozná.
 9. Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Mohli by s tím něco udělat, pustil jsem si na ZZ partičku a po první reklamě to bylo nesledovatelný, zvuk posunutej a neustále drobné záseky. Poslední dobou to je fakt na nic, jak Horizon Go aplikace tak teď i zpětné zhlédnutí.
 10. Fotogalerie: Srdce UPC v Praze

  Super, moc pěkný to je. Neděláte někdy den otevřených dveří, mám to velmi blízko do Nuslí a rád bych se tam podíval.
 11. Horizon Go

  Teď ráno mi to na mobilu přes wifi na Nat Geo HD sekalo jak blázen. Poslední dobou je ta aplikace problémová.
 12. Nové stanice

  Jen 213 HD nebo ještě něco dalšího?
 13. Nefunguje připojení k facebooku

  Na straně facebooku to nebylo, hraju na mobilu hru a nemohl jsem se přihlásit ke svému facebook účtu, vypnul jsem wifi a na mobilní data jsem se mohl přihlásit. Když jsem znovu jel přes wifi tak opět se nešlo přihlásit.
 14. Nové stanice

  V SD zůstává jen hlavní HBO, 2 a 3 ne. Německý balíček se plánuje na období říjen listopad takže je ještě čas. Med kolem huby nemažou ale opravdu dělají tak jak bylo v plánu.
 15. Nové stanice

  Promiň zvykám si na nový prostředí.
×