Jump to content

Cipísek

User
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutrální

About Cipísek

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 200
 • Vodafone television
  TV Komplet
 • Vodafone devices
  CA modul, Modem Technicolor
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha 10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hodně je to znát na programu ČT 24 HD, že při zpětném zhlédnutí je zvuk hodně potichu než u live vysílání.
 2. Přesně tohle mě taky napadlo, není přece možný, že si nelze udělat vlastní pořadí stanic.
 3. Fakt tam je, ale celkem dost seká.Docela bych uvítal ARD a ZDF v HGo.
 4. Souhlasím, ale na druhou stranu se nabízí otázka jak moc je to technologicky, možná i administrativně náročné aby to běželo v Horizon Go a bylo funkční zpětné zhlédnutí.Prima může mít nějaké požadavky atd. a do toho bohužel nevidíme.
 5. Ale za to, že se přesunuli seriály z Prima Love na Prima Krimi těžko může UPC, to si stěžujte Primě.Zpětné zhlédnutí tam určitě brzo půjde.
 6. U UPC to funguje tak, že 100 lidí a 100 různých cen.
 7. Pointa mě vůbec neuniká. To, že upc zařadí jen SD verzi mi je jasný už od počátku co se o německým balíčku mluví, uvedl jsem pouze na pravou míru jak to s RTL HD na satelitu je a že se tam opravdu vysílá.Navíc jeho příjem není nikterak složitý a netřeba k tomu ani satelit.
 8. Ale je a není problém se k němu dostat, ať už přes HD+ nebo share, jednu známou apku kde je i Sat 1, Pro 7, Orf 1 atd v HD, nebo přes internet a nějaký playlist. Stačí si vybrat.
 9. RTL na satelitu v HD je, jenom je kódovaná pro platformy HD+ a sky.
 10. Zpětné shlédnutí by mělo po Novém roce zaznamenat aktualizaci a přepnutí na výkonnější servery. Momentálně s tím nelze nic dělat než jen čekat až to vývojáři zprovozní. Taky nejsem nadšenej ale co už neděláme.
 11. Tak nám zpětné shlédnutí opět nebo spíš stále nefunguje na všech platformách a teď přes svátky je to vážně super. Nechápu co je za problém, že ani po měsíci to prostě nejde ke vší spokojenosti. Pomalu ale jistě mi dochází trpělivost.
 12. Mě to fungovalo taky, ale po téhle aktualizaci už to nejde, jsem připojen přes Wi-Fi tak bych čekal maximální kvalitu obrazu jak tomu do nedávna bylo, ale obraz je po celou dobu přehrávání hroznej. Ani v nastavení jsem nic nenašel.
 13. Aktualizace ok, ale nevím proč mi to přehrává v příšerné kvalitě, dřív se to přizpůsobilo kvalitě připojení ale teď ani omylem, momentálně sleduju fotbal na ČT sport na tabletu přes Wi-Fi (UPC) ale ta kvalita obrazu je hrozná.
 14. Mohli by s tím něco udělat, pustil jsem si na ZZ partičku a po první reklamě to bylo nesledovatelný, zvuk posunutej a neustále drobné záseky. Poslední dobou to je fakt na nic, jak Horizon Go aplikace tak teď i zpětné zhlédnutí.
 15. Super, moc pěkný to je. Neděláte někdy den otevřených dveří, mám to velmi blízko do Nuslí a rád bych se tam podíval.
×
×
 • Create New...