Přejít na obsah

Patri.k

Uživatel
 • Počet příspěvků

  71
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  3

Patri.k last won the day on 1. srpna

Patri.k had the most liked content!

O uživateli Patri.k

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Česká republika
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Technicolor TC7200, 2x CA modul

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Patri.k

  Nové stanice

  Aha, takže asi pouštějí do toho set-top-boxu trošku jinou šťávu než do té aplikace. Každopádně těch negativ je u O2 z mého pohledu mnohem víc. Vysoký ping u internetu. (způsobuje zpoždění obrazu při multiplayer hrách) Pomalejší a nestabilní rychlost internetu a to ještě za vyšší cenu. Nemožnost příjmu stanic bez set-top-boxu. Pomalé přepánání stanic. (představa, že by se mi přepínaly kanály 3x pomaleji je děsivá) Příplatek za sledování na další televizi.
 2. Patri.k

  1Gbit/s internet od UPC do jedneho roka

  To nepíšou, ale jen hypoteticky předpokládáme, na základě předchozích zkušeností, kdy při zvyšování downloadu, zůstával upload často neměnej 😄
 3. Patri.k

  1Gbit/s internet od UPC do jedneho roka

  No, snad se trošku zvedne i ten upload. Pokud se časem chytne streamování her u konzolí, ten upload potřeba bude. Těch 20 Mb/s bude hraničních.
 4. Patri.k

  Nové stanice

  Na monitoru nebo na mobilu se to zdá v pohodě, ale když to člověk pustí na velké obrazovce, tak už tam prostě jde vidět, že to není plynulé a kvalitní. Samozřejmě, ani horizon TV není na velké obrazovce nejkvalitnější. Na druhou stranu O2 nemá kabelové rozvody, vysílání funguje jen jakýsi on-line stream, takže předpokládám, že kvalita obrazu i s tím jejich set-top-boxem pořád na velké obrazovce bude mizerná, nebo se snad mýlím?
 5. Patri.k

  Nové stanice

  Tak uz ten bug opravili a prihlaseni funguje. Ale ta obrazova kvalita, to je opravdu nesrovnatelne. Obraz mi prijde mirne trhanej a HD kvalita nedosahuje ani na SD kvalitu u UPC.
 6. Patri.k

  Nové stanice

  Já mám boužel trošku blbou zkušenost 😄 Já po přihlášení do O2TV zaplatil 1,- z karty, následně po dokončení transakce mi už nešlo se přihlásit na O2TV. Tak jsem zkusil dát, že jsem zapomněl heslo přišel mi link pro obnovení hesla, když jsem zadával nové heslo najednou na mě vyskočilo neznámá chyba, tak volám do O2, asi 3x mě přepojili a po neustálém předávání jinému specialistovi žádná změna. Takže nemám službu a ani nemůžu službu zrušit, takže mi můžou strhávat peníze donekonečna, protože nemají nikoho kompetentního, kdo by vyřešil tenhle jejich bug 😄 Jinak, ten tenis se dá sledovat i na satelitu. Já chytám Super Tennis HD, vysílá už nějaký rok na satelitu volně, obraz je krásnej a mají práva takřka na všechny ženské turnaje a na menší mužské turnaje. Jen ten jazyk no, ta Italština je zvláštní 😄
 7. Patri.k

  Nové stanice

  Tak obecně tyhle stanice chybí i řadě jiným celostátním providerům. Zde je počet u kolika providerů z 6 vysílá E! Entertainment TV - 1 z 6 Travelxp HD - 1 z 6 Československo HD / Festival HD - 2 z 6 Epic Drama HD - 2 z 6 UP Network - 3 z 6 Na druhou stranu i UPC má své „exkluzivní“ stanice, které řada providerů v nabídce nemá. Crime & Investigation - 2 z 6 Viasat Nature HD / Viasat History HD - 2 z 6 Leo TV - 2 z 6 DTX - 2 z 6 Food Network - 3 z 6 AXN White - 3 z 6 AXN Black - 3 z 6 Pořád je na tom UPC jednoznačně nejlépe a to jsme nepočítal HD stanice, tam vede UPC ještě jasněji a přitom cenově UPC vychází často nejvýhodněji. Ten ukazatel kolik providerů má tu stanici v nabídce může být ukazatel predikce, jak velkou šanci má se objevit v nabídce a příliš optimisticky to podle toho nevypadá. Na druhou stranu jsou to celkem nové stanice na našem trhu a v minulosti též řadě stanic trvalo i několik let než se vůbec do nabídky dostaly a časem se jim to povedlo skoro u všech providerů.
 8. Patri.k

  Nové stanice

  Mě by třeba zajímalo jaká je situace s Filmbox live. V minulosti když se na tuhle službu někdo dotazoval na FB, tak UPC se vyjadřovala celkem pozitivně, že by snad do roka mohla být. Ale nakonec k tomu nikdy nedošlo.
 9. Patri.k

  Nové stanice

  https://www.parabola.cz/clanky/6417/orange-sport-leo-tv-gold-a-power-tv-s-licenci/ Nové programy s českou licencí: Orange Sport, Orange Sport 2, Orange Sport 3 a Orange Sport 4 Leo TV Gold Power TV Nejspíš se O2 chystá přejmenovat své sportovní kanály na neutrální název. Což určitě zvyšuje šanci na to, že se jejich sportovní stanice jednou objeví i u jiného providera. Leo TV Gold by též se mohla objevit v nabídce, když mají sesterskou stanici v nabídce a hudebním stanicím se UPC většinou moc nebrání, takže možná se dočkáme i Power TV.
 10. Patri.k

  Žádný modul CI

  Zkusil bych se přihlásit na svůj účet v https://my.upc.cz/. Je tam položka Obnovení programové nabídky Třeba to pomůže.
 11. Patri.k

  Změna Ip

  Když se připojíš přes UPC Wi-Free, budeš mít jinou IP adresu
 12. Spousta webů, které měří rychlost nebo odkud stahujete soubory vám ukáže nižší rychlost. Většina webů má totiž rychlostní limity nebo u nich dochází k rychlostním výkyvům. To proto je běžný jev, že na každém webu stahujete jinou rychlostí nebo vám každý web/server ukazuje jinou rychlost. Jen některé weby vás nechají stahovat vaší skutečnou plnou rychlostí. Vaší skutečnou rychlost si můžete ověřit i v praxi. Zkuste si stáhnout nějaký větší soubor přímo z netu, například google disk příliš neomezuje rychlost stahování nebo stáhněte nějaký office balíček (například LibreOffice) z offciálního webu a zahajte několikanásobné stahování toho samého balíčku. Ve správci úloh uvidíte vaši maximální rychlost kterou vám poskytovatel dovoluje nebo to můžete vidět i přímo v prohlížeči ve stahování, když všechny paralelní stahování sečtete. Jen nezapomínejte 200 Mb = 25MB. Každopádně jsem přesvědčen, že měřák na stránkách UPC ukazuje správné hodnoty, protože skutečnou rychlost internetu není problém si ověřit i jinýma způsobama, třeba právě tím, který jsem vám popsal.
 13. Patri.k

  Jak na slevu UPC internet

  V některých lokalitách nabízí trvalou -100 Kč slevu. Na tu jako nový zákazník budete mít nárok. Pokud jste v oblasti kde je nějaká slušná konkurence, tak tam budete mít určitě reálnou šanci dostat nějakou lepší nabídku. Tam kde není konkurence, tam to budete mít těžší. Každopádně mají na to speciální oddělení, které je právě na vyjednávání o ceně zaměřeno. Často je to výměnou za to, že se uvážete na 2 roky a též nebývá ta sleva trvalá. Teď na to koukám a se slevou -100 Kč a odkupem Wi-fi modemu, což vám dá další -70 Kč by vás tarif 50 Mb/s vycházel na krásných a bezkonkurenčních 259 Kč /měsíčně. Takže ani nemusíte smlouvat, těžko vysmlouváte lepší cenu.
 14. Patri.k

  Google Chromecast 2

  Já jsem to teď zkoušel a mě to běží bez problému. Koukl bych se, jestli máte Horizon GO aktualizovaný na nejnovější verzi. Pak bych zkusil ten chromecast spustit s jiným mobilem/tabletem... No a pokud by ani tohle nepomohlo, tak zkusit ten chromecast na jiné televizi... Pokud ani jedna z možností nebude fungovat, obrátil bych se na UPC, protože přeci nemůže být chyba u vás, když vám všechno ostatní jde a horizon go vám píše, že to nemá dovolené Pokud by to dělalo jen na vašem mobilu, tak bych dal reset telefonu, to bývá často univerzální řešení na všechny problémy
 15. Patri.k

  Sdělování hesla operátorovi

  Působí to dost neseriózně, chtít po někom heslo Ale prakticky vzato, když je někdo správce webu, vidí úplně všechno, od soukromých zpráv až po heslo... Takže bych se zas tolik nepozastavoval nad tím. Buďme rádi, že to technici po někom chtějí, nebo by bylo lepší, kdyby to heslo viděli rovnou a nemuseli se ptát? I když kdo ví co všecho vidí
×