Přejít na obsah

Patri.k

Uživatel
 • Počet příspěvků

  81
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  3

Patri.k last won the day on 1. srpna

Patri.k had the most liked content!

O uživateli Patri.k

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Česká republika
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Technicolor TC7200, 2x CA modul

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Patri.k

  Komplet vs Supreme

  Posledně když jsem službu upravoval, tak mi to aktivovali až podle zúčtovacího období. Navíc trvali na tom, že u telefonu musí být majitel přípojky. Dřív změnu služeb udělali během pár minut, klidně i po FB a neřešili ani moc, kdo o změnu žádá. Boužel se to v poslední době dost zpřísnilo.
 2. Patri.k

  Odstoupeni od smlouvy

  To bude asi nějaká chyba, když si to vezmete logicky, uz jen to že někam vložíte svůj příspěvek, tak se musí data odesílat (uploadovat), takže určitě nulový upload nemáte.
 3. Patri.k

  HBO GO zlevňuje

  Tak pak je otázkou, jestli při tak nízké televizní náročnosti člověk vůbec potřebuje nějakou kabelovku.
 4. Patri.k

  Odstoupeni od smlouvy

  Minimální zaručená doba připojení internetu je 95%. Minimální zaručená úroveň kvality televize je 90%. U Horizon není uvedený žádný údaj o garantované kvalitě. I když se jedná o bezplatnou doplňkovou službu, nemyslím si, že by to UPC zbavovalo odpovědnosti za dodání služeb. Kdyby vám obchodník fyzicky nabídl k objednávce dárek, tak by se i na ten dárek vztahovala záruka a musel by vám ho dodat.
 5. Patri.k

  HBO GO zlevňuje

  Podle mě tento problém je u všech operátorů i při objednávce HBO GO napřímo. Nemá to vůbec žádnou souvislost s UPC. Jinak souhlasím s tím, že HBO kolikrát strčí do kapsy celou kabelovku se 130 programy.
 6. Patri.k

  Komplet vs Supreme

  Mně teda normálně hraje i ten Russia balíček, i když v tom prospektu píšou něco jiného. Přesný ceník naleznete zde. https://www.upc.cz/pdf/Cenik.pdf Komplet k internetu je za 530,-/měsíčně Komplet samostatně je za 829,-/měsíčně Nejlevnější kombinace komplet + internet začíná na 989,-/měsíčně Plus se zmíněné ceny navyšují o pronajaté zařízení, modem +70,-/měsíčně, HD Medabox +70,-/měsíčně, CA modul +70,-/měsíčně, HD DVR Mediabox 190,-/měsíčně. Jaké zařízení chcete nebo nechcete si můžete svobodně zvolit.
 7. Patri.k

  Komplet vs Supreme

  Už si nepamatuju, kolik kdysi stál Superme přesně. Ale řekl bych, že dnešní komplet s internetem je výrazně levnější. Superme se už ani nenabízí. Od UPC si žádné zařízení brát nemusíte. Na webu mají ceny včetně pronájmu za zařízení. Pokud operátorce řeknete, že už zařízení máte nebo že si ho chcete odkoupit, tak se měsíční cena sníží. Výjimkou jsou Ca moduly, ty neodprodávají, jen nabízí do pronájmu. Ale pokud máte odkoupený nějaký z dřívějška, tak máte v tomto výhodu, účtovat vám nic nebudou. Ještě bych vám dal tip, že momentálně mají na webu akci, že nabízí internet 500 Mb za cenu internetu 150 Mb a nejedná se o akční cenu na pár měsíců. Takže pokud ještě nejste u UPC, tak bych to určitě využil.
 8. Patri.k

  HBO GO zlevňuje

  Mně se to děje na všech 3 různých televizí, dokonce se to odhlašuje i přímo na jejich oficiální stránce, kterou navštěvuju přes chrome na pc. Tak nevím pro jaký prohlížeč je to tedy optimalizované. Naštěstí se mi to neděje zas tak často. Dlouho jim třeba vůbec nešel chromecast, aktivace televize přes mobil a skákalo to různé chyby při přehrávání. Naštěstí to všechno už opravili. Ale i tak by člověk čekal trošku profesionálnější přístup od tak velké firmy. Technická podpora u HBO jako by nebyla, většinou ani neodpoví, když už odpoví tak používají nejrůznější obecné formulace nebo mi příjde, že si odpovědi rovnou vymýšlí. Jak kdyby na to odpovídal nějaký brigádní, který nemá o ničem ani šajnu.
 9. Patri.k

  HBO GO zlevňuje

  Tak to bych nečekal, docela velké překvapení pro mě od HBO. Ta cena je fakt super. Dokonce mi příjde, že za tu cenu se to vyplatí víceméně i jako mainstreamová služba a nejen pro televizní nadšence. Jsem zvědavý jak na to zareaguje UPC. Ale obávám se, že nijak. Protože prostě je jasné, že operátoři nějakou marži si brát musí. HBO zasadilo docela podpásovku pro své operátory, očividně se HBO už nechce dělit o zisky s operátory a chce přimět lidi, aby si službu objednávali napřímo. Uvidíme jak na to zareaguje UPC, pokud dlouhodobě nijak, zkusím si říct o slevu, případně si snížím nabídku na komfort a objednám službu napřímo.
 10. Patri.k

  Některé programy blbnou

  Ideální by bylo, kdybyste doma měl nějaký jiný anténí koaxiální kabel (propojuje UPC zásuvku a set-top-box případně televizi) a mohl vyzkoušet, jestli to není tím vaším kabelem. Případně můžete zkusit zacloumat tím kabelem a jestli to sekání pomine nebo se zmírní, tak to bude určitě tím vaším kabelem. Je dobré nemít kabel nějak moc kroucenej nebo stočenej, to mám já a taky se mi pak výjmečně stane, že nějaká stanice začne se sekat a většinou stačí jen zacloumat kabelem. Já bych si prostě šel koupit nový anténí koaxiální kabel, mají ho v každém elektru a stojí pár desítek korun, tím nic nepokazíte, zvlášť pokud ten kabel už máte starej. Jak říkal technik, v 99% to bývá příčina téhle závady. Ale moji babičce třeba ten kabel technik vyměnil zadarmo, ale to spíš jen měla štěstí, že narazila na dobrou duši. 😀 Jinak je to normálně placená služba.
 11. Patri.k

  Nové stanice

  Aha, takže asi pouštějí do toho set-top-boxu trošku jinou šťávu než do té aplikace. Každopádně těch negativ je u O2 z mého pohledu mnohem víc. Vysoký ping u internetu. (způsobuje zpoždění obrazu při multiplayer hrách) Pomalejší a nestabilní rychlost internetu a to ještě za vyšší cenu. Nemožnost příjmu stanic bez set-top-boxu. Pomalé přepánání stanic. (představa, že by se mi přepínaly kanály 3x pomaleji je děsivá) Příplatek za sledování na další televizi.
 12. Patri.k

  1Gbit/s internet od UPC do jedneho roka

  To nepíšou, ale jen hypoteticky předpokládáme, na základě předchozích zkušeností, kdy při zvyšování downloadu, zůstával upload často neměnej 😄
 13. Patri.k

  1Gbit/s internet od UPC do jedneho roka

  No, snad se trošku zvedne i ten upload. Pokud se časem chytne streamování her u konzolí, ten upload potřeba bude. Těch 20 Mb/s bude hraničních.
 14. Patri.k

  Nové stanice

  Na monitoru nebo na mobilu se to zdá v pohodě, ale když to člověk pustí na velké obrazovce, tak už tam prostě jde vidět, že to není plynulé a kvalitní. Samozřejmě, ani horizon TV není na velké obrazovce nejkvalitnější. Na druhou stranu O2 nemá kabelové rozvody, vysílání funguje jen jakýsi on-line stream, takže předpokládám, že kvalita obrazu i s tím jejich set-top-boxem pořád na velké obrazovce bude mizerná, nebo se snad mýlím?
 15. Patri.k

  Nové stanice

  Tak uz ten bug opravili a prihlaseni funguje. Ale ta obrazova kvalita, to je opravdu nesrovnatelne. Obraz mi prijde mirne trhanej a HD kvalita nedosahuje ani na SD kvalitu u UPC.
×