Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Patri.k

Uživatel
 • Počet příspěvků

  58
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

Patri.k last won the day on 9. ledna

Patri.k had the most liked content!

O uživateli Patri.k

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Česká republika
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Technicolor TC7200, 2x CA modul
 1. Google Chromecast 2

  Já jsem to teď zkoušel a mě to běží bez problému. Koukl bych se, jestli máte Horizon GO aktualizovaný na nejnovější verzi. Pak bych zkusil ten chromecast spustit s jiným mobilem/tabletem... No a pokud by ani tohle nepomohlo, tak zkusit ten chromecast na jiné televizi... Pokud ani jedna z možností nebude fungovat, obrátil bych se na UPC, protože přeci nemůže být chyba u vás, když vám všechno ostatní jde a horizon go vám píše, že to nemá dovolené Pokud by to dělalo jen na vašem mobilu, tak bych dal reset telefonu, to bývá často univerzální řešení na všechny problémy
 2. Sdělování hesla operátorovi

  Působí to dost neseriózně, chtít po někom heslo Ale prakticky vzato, když je někdo správce webu, vidí úplně všechno, od soukromých zpráv až po heslo... Takže bych se zas tolik nepozastavoval nad tím. Buďme rádi, že to technici po někom chtějí, nebo by bylo lepší, kdyby to heslo viděli rovnou a nemuseli se ptát? I když kdo ví co všecho vidí
 3. Horizon Go

  No, já s tím nikdy problém neměl, může zavolat kdokoliv. Někdy můžou chtít pro ověření třeba rodné číslo.
 4. Nové stanice

  No, podle mě by měl jít chytit signál i na takovou tu malou parabolu v kufříku, když zrovna nebude hodně pršet nebo sněžit. Ta se snad tuším dá přisát i na okno. Jinak, finanční náročnost podle mě není moc velká, na to že je to jednorázová investice. Teda za předpokladu, že už člověk má satelitní tuner v televizi a nasměřuje si to sám, což ale díky chytrým aplikacím není žádná věda. 1x šnůřa F 5 metrů = 62,- 1x šňůra F 10 metrů = 113,- okenní průchodka = 35,- držák na zábradlí = 290,- LNB konventor = 275,- Parabola = od 300,-, (záleží na materiálu a velikosti) Ale to už jsem asi trošku mimo tému Jen tu často vídám různé nářky, že UPC nemá v nabídce stanice, které se volně na nebesích šíří. A že možná někteří vidí překážky tam, kde vlastně ani nejsou.
 5. Nové stanice

  Tak, on se prodává LNB konventor i se 4 zástrčkama, na každé televizi to běží nezávisle. Problém bude jen ten, že budeš překabelovanej . To šedé u té televize je chromecast.
 6. Nové stanice

  Když tu někteří tak touží po kanálech jako Arte, Pro7, RTL a podobně... tak nechápu proč si nepořídí rovnou satelit. Tam takových kanálů budou mít desítky né-li stovky. Navíc dnešní televize mají většinou už satelitní tuner zabudovaný, takže stačí parabola a šňůra a můžou příjmat jak prémiové stanice přes kabel, tak tyhle volně šířené satelitní stanice najednou. Poradil jsem si bez jediného vrtání a bez technika a to jsem to předtím nikdy nedělal. Držák jsem upevnil na zábradlí a přes plastové okna jsem použil průchodku a parabolu jsem nasměřoval během chvilky, díky aplikaci, která mi díky GPS ukázala sklon i směr družice. Tak třeba jsem někoho inspiroval.
 7. Nefunguje připojení k facebooku

  Mám stejný problém, občas se FB načte a jindy nenačte a vyskočí jen ta chybová hláška.
 8. Slevy

  Mám pocit, že nějaká sleva je takřka pořád. Ale tu co aktuálně mají je jedna z největších. Každopádně, často se stává, že i po skončení limitu, začnou tu samou slevu nabízet znovu.
 9. CA Modul

  @Retiree Tak to nakonec samovolně přestalo, měl si pravdu. Snad už se to nevrátí.
 10. CA Modul

  No, tomu bych rád věřil, ale vzhledem k tomu, že se to objevuje opakovaně v pravidelných intervalech. Tak moc nevěřím tomu, že to přejde. Ale určitě počkám a uvidíme. Třeba to přestane vyskakovat, když tomu dám přes noc oddych.
 11. CA Modul

  To by bylo ideální řešení... Ale nikde nevidím možnost vypnout ty oznámení... V nastavení pod položkou Nabídka CI vidím: Stav predplatneho, Stav udalosti, Stav plateb, Zmenit CA PIN, Objednani modemem, Informace o Conax CA, Zprava, Jazyk, Stav zavadece, Informace o CI+. Je to nějaká konkrétní položka? Zkoušel jsem už volat i na technickou podporu, kde provedli nějaké opětovné spárování na dálku, to nepomohlo. Mám doma dva CA moduly, takže jsem to zkusil prohodil. Jestli není náhodou problém v televizi. Ale začalo to dělat na druhé televizi. Takže je jasné, že je problém v ca modulu nebo kartě. Kdybych ho měl pronajatý, prostě by to nejspíš jen vyměnili. Ale problém je, že mám ca modul odkoupený. Nechají mě znovu ca modul odkoupit? Navíc, podle mě nemusí být problém v ca modulu, ale třeba v jejich kartě. Jenže to možná na místě ani nezjistí a brát si od nich novej ca modul, když ten můj nemusí být vadnej?
 12. CA Modul

  Mám menší technický problém. Když zapnu televizi, tak normálně vyskočí okýnko s ověřením. Vše funguje dobře. Ale po nějaké době, když už televize běží, mi vždycky vyskočí tohle a musí to furt dokola zavírat. Chtěl bych se zeptat čím to může být?
 13. Nové stanice

  CBS reality v nabídce zůstane. Původně UPC plánovala vyřadit z nabídky CBS reality a CBS drama, nakonec se na poslední chvíli dohodli na prodloužení smlouvy a programy v nabídce zachovati. Přesto se vysílatel rozhodl, že v evropě ukončí vysílání CBS drama.
 14. Nové stanice

  notiza: tak UPC nemůže přidat každou stanici, která si řekne, že chce do nabídky. Vyjednávání o ceně hraje důležitou roli. Když se kouknete na individuální příjem, tak ty ceny jsou hrozně vysoké. Film europe nabízí individuální příjem za 89,-/měsíčně. Filmbox live za 129,-/měsíčně. Voyo + Nova sport za 189,-/měsíčně... Zatímco u UPC dostanete k internetu za 230,-/měsíčně nabídku komfort s jejich videotékou... případně za 530,-/měsíčně nabídku komplet... Takže musí hledat rovnováhu mezi cenou a nabídkou. V USA je třeba těch stanic mnohem víc, ale ceny jsou tam 2x až 3x větší. A ve výsledku bych neřekl, že by tam byla 2x nebo 3x lepší nabídka. Protože takové ty nejzajimavější stanice, obvykle působí stejně dnes už mezinárodně. To jestli se vyplatí si platit placené kanály nebo ne, to už je na zvážení každého. Ale neviděl bych problém v programové nabídce, ta je slušná.
 15. Nové stanice

  Takže nakonec bude Cartoon Network HD kolem 25.9? Však v tomhle článku http://www.digizone.cz/clanky/od-zitrka-spusti-cartoon-network-lokalizovanou-verzi-pro-ceske-a-slovenske-divaky/ se mluví o 4 - 8 týdnech. Takže je myšleno, že za 4 - 8 týdnů pro ostatní providery a pro UPC přednostně? notiza: Tak ono to takhle moc srovnávat nejde, mňam a tuty má UPC zadarmo nebo za velmi nízkou částku. Ale Československo HD / Festival je klasická placená stanice, která bude mít cenu blízkou prémiovým stanicím. Źádný provider u nás nemá kompletní nabídku a jiným providerům, jak už bylo řečeno těch stanic v nabídce chybí víc. No, osobně si myslím, že za koncem CBS drama mohla stát UPC. Přeci jen, konec vysílání CBS drama přišel krátce poté, co UPC se chystalo napříč zeměmi ukončit s CBS spolupráci. Nová smlouva pro ně už nemusela být tak výhodná a tak se rozhodli stáhnout z trhu. Ale obecně je čím dál větším trendem, že je čím dál víc stanic s vlastním obsahem. Takže stanice se smíšeným a nakupovaným obsahem často nepřežijí, podobně jako kdysi slavný supermax. Kdysi to i zmiňoval ředitel HBO v nějakém článku, že třeba hollywood nechce připustit, že na jejich obsahu vydělá někdo víc než oni sami, takže ty ceny jsou vysoké a vyplatí se spíš dělat vlastní tvorbu.
×