Přejít na obsah

Patri.k

Uživatel
 • Počet příspěvků

  62
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

Patri.k last won the day on Ledna 9

Patri.k had the most liked content!

O uživateli Patri.k

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Česká republika
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Technicolor TC7200, 2x CA modul

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Patri.k

  Žádný modul CI

  Zkusil bych se přihlásit na svůj účet v https://my.upc.cz/. Je tam položka Obnovení programové nabídky Třeba to pomůže.
 2. Patri.k

  Změna Ip

  Když se připojíš přes UPC Wi-Free, budeš mít jinou IP adresu
 3. Spousta webů, které měří rychlost nebo odkud stahujete soubory vám ukáže nižší rychlost. Většina webů má totiž rychlostní limity nebo u nich dochází k rychlostním výkyvům. To proto je běžný jev, že na každém webu stahujete jinou rychlostí nebo vám každý web/server ukazuje jinou rychlost. Jen některé weby vás nechají stahovat vaší skutečnou plnou rychlostí. Vaší skutečnou rychlost si můžete ověřit i v praxi. Zkuste si stáhnout nějaký větší soubor přímo z netu, například google disk příliš neomezuje rychlost stahování nebo stáhněte nějaký office balíček (například LibreOffice) z offciálního webu a zahajte několikanásobné stahování toho samého balíčku. Ve správci úloh uvidíte vaši maximální rychlost kterou vám poskytovatel dovoluje nebo to můžete vidět i přímo v prohlížeči ve stahování, když všechny paralelní stahování sečtete. Jen nezapomínejte 200 Mb = 25MB. Každopádně jsem přesvědčen, že měřák na stránkách UPC ukazuje správné hodnoty, protože skutečnou rychlost internetu není problém si ověřit i jinýma způsobama, třeba právě tím, který jsem vám popsal.
 4. Patri.k

  Jak na slevu UPC internet

  V některých lokalitách nabízí trvalou -100 Kč slevu. Na tu jako nový zákazník budete mít nárok. Pokud jste v oblasti kde je nějaká slušná konkurence, tak tam budete mít určitě reálnou šanci dostat nějakou lepší nabídku. Tam kde není konkurence, tam to budete mít těžší. Každopádně mají na to speciální oddělení, které je právě na vyjednávání o ceně zaměřeno. Často je to výměnou za to, že se uvážete na 2 roky a též nebývá ta sleva trvalá. Teď na to koukám a se slevou -100 Kč a odkupem Wi-fi modemu, což vám dá další -70 Kč by vás tarif 50 Mb/s vycházel na krásných a bezkonkurenčních 259 Kč /měsíčně. Takže ani nemusíte smlouvat, těžko vysmlouváte lepší cenu.
 5. Patri.k

  Google Chromecast 2

  Já jsem to teď zkoušel a mě to běží bez problému. Koukl bych se, jestli máte Horizon GO aktualizovaný na nejnovější verzi. Pak bych zkusil ten chromecast spustit s jiným mobilem/tabletem... No a pokud by ani tohle nepomohlo, tak zkusit ten chromecast na jiné televizi... Pokud ani jedna z možností nebude fungovat, obrátil bych se na UPC, protože přeci nemůže být chyba u vás, když vám všechno ostatní jde a horizon go vám píše, že to nemá dovolené Pokud by to dělalo jen na vašem mobilu, tak bych dal reset telefonu, to bývá často univerzální řešení na všechny problémy
 6. Patri.k

  Sdělování hesla operátorovi

  Působí to dost neseriózně, chtít po někom heslo Ale prakticky vzato, když je někdo správce webu, vidí úplně všechno, od soukromých zpráv až po heslo... Takže bych se zas tolik nepozastavoval nad tím. Buďme rádi, že to technici po někom chtějí, nebo by bylo lepší, kdyby to heslo viděli rovnou a nemuseli se ptát? I když kdo ví co všecho vidí
 7. Patri.k

  Horizon Go

  No, já s tím nikdy problém neměl, může zavolat kdokoliv. Někdy můžou chtít pro ověření třeba rodné číslo.
 8. Patri.k

  Nové stanice

  No, podle mě by měl jít chytit signál i na takovou tu malou parabolu v kufříku, když zrovna nebude hodně pršet nebo sněžit. Ta se snad tuším dá přisát i na okno. Jinak, finanční náročnost podle mě není moc velká, na to že je to jednorázová investice. Teda za předpokladu, že už člověk má satelitní tuner v televizi a nasměřuje si to sám, což ale díky chytrým aplikacím není žádná věda. 1x šnůřa F 5 metrů = 62,- 1x šňůra F 10 metrů = 113,- okenní průchodka = 35,- držák na zábradlí = 290,- LNB konventor = 275,- Parabola = od 300,-, (záleží na materiálu a velikosti) Ale to už jsem asi trošku mimo tému Jen tu často vídám různé nářky, že UPC nemá v nabídce stanice, které se volně na nebesích šíří. A že možná někteří vidí překážky tam, kde vlastně ani nejsou.
 9. Patri.k

  Nové stanice

  Tak, on se prodává LNB konventor i se 4 zástrčkama, na každé televizi to běží nezávisle. Problém bude jen ten, že budeš překabelovanej . To šedé u té televize je chromecast.
 10. Patri.k

  Nové stanice

  Když tu někteří tak touží po kanálech jako Arte, Pro7, RTL a podobně... tak nechápu proč si nepořídí rovnou satelit. Tam takových kanálů budou mít desítky né-li stovky. Navíc dnešní televize mají většinou už satelitní tuner zabudovaný, takže stačí parabola a šňůra a můžou příjmat jak prémiové stanice přes kabel, tak tyhle volně šířené satelitní stanice najednou. Poradil jsem si bez jediného vrtání a bez technika a to jsem to předtím nikdy nedělal. Držák jsem upevnil na zábradlí a přes plastové okna jsem použil průchodku a parabolu jsem nasměřoval během chvilky, díky aplikaci, která mi díky GPS ukázala sklon i směr družice. Tak třeba jsem někoho inspiroval.
 11. Patri.k

  Nefunguje připojení k facebooku

  Mám stejný problém, občas se FB načte a jindy nenačte a vyskočí jen ta chybová hláška.
 12. Patri.k

  Slevy

  Mám pocit, že nějaká sleva je takřka pořád. Ale tu co aktuálně mají je jedna z největších. Každopádně, často se stává, že i po skončení limitu, začnou tu samou slevu nabízet znovu.
 13. Patri.k

  CA Modul

  @Retiree Tak to nakonec samovolně přestalo, měl si pravdu. Snad už se to nevrátí.
 14. Patri.k

  CA Modul

  No, tomu bych rád věřil, ale vzhledem k tomu, že se to objevuje opakovaně v pravidelných intervalech. Tak moc nevěřím tomu, že to přejde. Ale určitě počkám a uvidíme. Třeba to přestane vyskakovat, když tomu dám přes noc oddych.
 15. Patri.k

  CA Modul

  To by bylo ideální řešení... Ale nikde nevidím možnost vypnout ty oznámení... V nastavení pod položkou Nabídka CI vidím: Stav predplatneho, Stav udalosti, Stav plateb, Zmenit CA PIN, Objednani modemem, Informace o Conax CA, Zprava, Jazyk, Stav zavadece, Informace o CI+. Je to nějaká konkrétní položka? Zkoušel jsem už volat i na technickou podporu, kde provedli nějaké opětovné spárování na dálku, to nepomohlo. Mám doma dva CA moduly, takže jsem to zkusil prohodil. Jestli není náhodou problém v televizi. Ale začalo to dělat na druhé televizi. Takže je jasné, že je problém v ca modulu nebo kartě. Kdybych ho měl pronajatý, prostě by to nejspíš jen vyměnili. Ale problém je, že mám ca modul odkoupený. Nechají mě znovu ca modul odkoupit? Navíc, podle mě nemusí být problém v ca modulu, ale třeba v jejich kartě. Jenže to možná na místě ani nezjistí a brát si od nich novej ca modul, když ten můj nemusí být vadnej?
×