Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Patri.k

Uživatel
 • Počet příspěvků

  52
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

Patri.k last won the day on 29. července

Patri.k had the most liked content!

O uživateli Patri.k

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Česká republika
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Technicolor TC7200, 2x CA modul
 1. Nefunguje připojení k facebooku

  Mám stejný problém, občas se FB načte a jindy nenačte a vyskočí jen ta chybová hláška.
 2. Slevy

  Mám pocit, že nějaká sleva je takřka pořád. Ale tu co aktuálně mají je jedna z největších. Každopádně, často se stává, že i po skončení limitu, začnou tu samou slevu nabízet znovu.
 3. CA Modul

  @Retiree Tak to nakonec samovolně přestalo, měl si pravdu. Snad už se to nevrátí.
 4. CA Modul

  No, tomu bych rád věřil, ale vzhledem k tomu, že se to objevuje opakovaně v pravidelných intervalech. Tak moc nevěřím tomu, že to přejde. Ale určitě počkám a uvidíme. Třeba to přestane vyskakovat, když tomu dám přes noc oddych.
 5. CA Modul

  To by bylo ideální řešení... Ale nikde nevidím možnost vypnout ty oznámení... V nastavení pod položkou Nabídka CI vidím: Stav predplatneho, Stav udalosti, Stav plateb, Zmenit CA PIN, Objednani modemem, Informace o Conax CA, Zprava, Jazyk, Stav zavadece, Informace o CI+. Je to nějaká konkrétní položka? Zkoušel jsem už volat i na technickou podporu, kde provedli nějaké opětovné spárování na dálku, to nepomohlo. Mám doma dva CA moduly, takže jsem to zkusil prohodil. Jestli není náhodou problém v televizi. Ale začalo to dělat na druhé televizi. Takže je jasné, že je problém v ca modulu nebo kartě. Kdybych ho měl pronajatý, prostě by to nejspíš jen vyměnili. Ale problém je, že mám ca modul odkoupený. Nechají mě znovu ca modul odkoupit? Navíc, podle mě nemusí být problém v ca modulu, ale třeba v jejich kartě. Jenže to možná na místě ani nezjistí a brát si od nich novej ca modul, když ten můj nemusí být vadnej?
 6. CA Modul

  Mám menší technický problém. Když zapnu televizi, tak normálně vyskočí okýnko s ověřením. Vše funguje dobře. Ale po nějaké době, když už televize běží, mi vždycky vyskočí tohle a musí to furt dokola zavírat. Chtěl bych se zeptat čím to může být?
 7. Nové stanice

  CBS reality v nabídce zůstane. Původně UPC plánovala vyřadit z nabídky CBS reality a CBS drama, nakonec se na poslední chvíli dohodli na prodloužení smlouvy a programy v nabídce zachovati. Přesto se vysílatel rozhodl, že v evropě ukončí vysílání CBS drama.
 8. Nové stanice

  notiza: tak UPC nemůže přidat každou stanici, která si řekne, že chce do nabídky. Vyjednávání o ceně hraje důležitou roli. Když se kouknete na individuální příjem, tak ty ceny jsou hrozně vysoké. Film europe nabízí individuální příjem za 89,-/měsíčně. Filmbox live za 129,-/měsíčně. Voyo + Nova sport za 189,-/měsíčně... Zatímco u UPC dostanete k internetu za 230,-/měsíčně nabídku komfort s jejich videotékou... případně za 530,-/měsíčně nabídku komplet... Takže musí hledat rovnováhu mezi cenou a nabídkou. V USA je třeba těch stanic mnohem víc, ale ceny jsou tam 2x až 3x větší. A ve výsledku bych neřekl, že by tam byla 2x nebo 3x lepší nabídka. Protože takové ty nejzajimavější stanice, obvykle působí stejně dnes už mezinárodně. To jestli se vyplatí si platit placené kanály nebo ne, to už je na zvážení každého. Ale neviděl bych problém v programové nabídce, ta je slušná.
 9. Nové stanice

  Takže nakonec bude Cartoon Network HD kolem 25.9? Však v tomhle článku http://www.digizone.cz/clanky/od-zitrka-spusti-cartoon-network-lokalizovanou-verzi-pro-ceske-a-slovenske-divaky/ se mluví o 4 - 8 týdnech. Takže je myšleno, že za 4 - 8 týdnů pro ostatní providery a pro UPC přednostně? notiza: Tak ono to takhle moc srovnávat nejde, mňam a tuty má UPC zadarmo nebo za velmi nízkou částku. Ale Československo HD / Festival je klasická placená stanice, která bude mít cenu blízkou prémiovým stanicím. Źádný provider u nás nemá kompletní nabídku a jiným providerům, jak už bylo řečeno těch stanic v nabídce chybí víc. No, osobně si myslím, že za koncem CBS drama mohla stát UPC. Přeci jen, konec vysílání CBS drama přišel krátce poté, co UPC se chystalo napříč zeměmi ukončit s CBS spolupráci. Nová smlouva pro ně už nemusela být tak výhodná a tak se rozhodli stáhnout z trhu. Ale obecně je čím dál větším trendem, že je čím dál víc stanic s vlastním obsahem. Takže stanice se smíšeným a nakupovaným obsahem často nepřežijí, podobně jako kdysi slavný supermax. Kdysi to i zmiňoval ředitel HBO v nějakém článku, že třeba hollywood nechce připustit, že na jejich obsahu vydělá někdo víc než oni sami, takže ty ceny jsou vysoké a vyplatí se spíš dělat vlastní tvorbu.
 10. UPC Zone v novém

  Mně se nový vzhled webu líbí... Má to takovej moderní nádech...
 11. Stejně tak drtivá většina nedocení rozdíl mezi 40 Mb/s a 500 Mb/s a přesto se nabízí. Nebýt vysokých rychlostí, nejspíš by byla větší kapacita a mohlo by být v nabídce více bezplatných či regionálních programů. Ale tak, trh se nechová vždycky racionálně, vždy se nabízí to, co se dobře prodává a na čem se dá dobře vydělat. Příkladem může být i konec plazmy, přesto že byla techologicky lepší než LCD. Ale ony nejspíš UHD kanáy jen tak nebudou. Tipuju, že by to muselo být na úkor vysokých rychlostí internetu a přeci jen, internet je pro UPC prioritnější a i výnosnější než televize.
 12. Nové stanice

  Konečně vrátili na svůj web CBS reality. Už jsem se bál, že stejně počítají s vyřazením stanice, když ji nikde neinzerují. Nakonec teda padlo jen CBS drama. Snad jen s rozdílem, že dřív bylo v balíčku Darwin a Darwin mini, dnes už jen v nabídce komfort. Pokud si tedy dobře pamatuju a mají to na webu správně.
 13. Nové stanice

  WAR svět válek - začne vysílat od 3. října ve všech nabídkách CBS drama - ukončuje 20. září vysílání Filmbox - promo vysílání, do konce roku ve všech nabídkách AMC - nově i v balíčku RELAX MINI HBO, Cinemax - pouze v HD verzi http://newsletter2.upc.cz/emailing/19520/20170906_v1_cz/nekor.html
 14. Tisková konference UPC, 5. září

  To zlevnění internetu se nebude týkat každého. Oni před rokem balíček televize s internetem 300+ zdražili o stovku. Ale většina lidí nikdy tu stovku navíc neplatila, protože stávajícím se cena neměnila. Takže se to v podstatě vrátilo na původní hodnotu, takže to navýšení rychlosti nakonec bude jako by pro většinu za stejnou cenu. Ano, občas nenápadně zdražují, ale nikde se tím nechlubí a ve výsledku to pak může dopadat i takhle, že neměnit tarif může být mnohem výhodnější než měnit. Taky někteří nesmí zapomínat, že čerpají 100,- slevu, kterou UPC dáva ve vybraných lokalitách a změnou tarifu můžou o ni přijít, ale možná ji zachovají, když se člověk připomene, nevím jak to funguje.
 15. Tisková konference UPC, 5. září

  No něco málo jo, založil jsem pro to samostatné vlákno. Můžeš získat nově 30 minut na volání zadarmo a ten kdo má nejdražší tarif ušetří. Ale vesměs se jen snaží prodat málo poptávané služby a nalákat nové zákazníky. Však to je smyslem podnikání. Sice teď trošku snižují cenu nejdražšího internetu, ale i tak to přestřelili a minimálně stávající zákazníky budou těžko získávat zpět na nejvyšší rychlost, když zjistili, že jim nižší rychlost bohatě stačí. Ten telefon bych spíš viděl jako promo akci, jak víc zviditelnit svoje telefonní služby a můžou si z toho slibovat, že si někteří lidé ten telefon oblíbí a přejdou na vyšší, případně neomezený tarif. Ale i jako způsob, jak motivovat nové zákazníky k pořízení služeb.
×