Jump to content

Joecz

Uživatel
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 1. Nechci nic kupovat. Na tom UPC jsou nahrány pořady a ty chci dostat do PC nic víc. Proto jsem se ptal jak na to, a zda to stačí pouze propojit (HDD z toho krámu do pc) anebo se to musíš ještě navíc nějak dekódovat.
 2. Dík! Tedy nejlepší bude ten křáp koupit a pak ten HDD zapojit to PC. Dotaz: Nebude to ale kódováno? Protože TV to kódu a jak to má UPC modem netuším
 3. Zdravím. Chtěl bych poradit v následující věci. Známí má nějaký starý HD PVR od UPC kde si nahrál řadu filmů ze samsung TV. Nahrávky ze samsung TV jsou kódovány ale lze je dekódovat pomoci programu "DeSTRoi" a na USB nějak dostat pomocí UFS Explorer. Jak to ale udělám u toho UPC křápu, kde nelze nic v základu měnit? Ty věci, co tam jsou nahrány bych rád nějak použil... Je tam tam disk a ten při nejhorším šel, nějak vyndat. Ale zase bych ztratil záruku a nevím jestli za to není postih atd.. Dík za pomoc.
 4. Když se chce přihlásit do modemu tak mi to píše "A user has already logged in. Only one session is allowed at a time." Když modem odpojím a pak znova připojím lze se přihlásit jako admin / admin ale když jsem chtěl změnit heslo tak mi to napsalo špatné heslo a pak to samé "A user has already logged in. Only one session is allowed at a time." Po resetu jsem natavil angličtinu, tak mi to píše anglicky. Jak to sakra vyřeším? Mám zapojené přes modem 2 PC a na druhým se tam nikdo nepřihlašoval.
 5. IP jsme si změnil. Přes program http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... s-changer/ Kupodivu to funguje je opravdu zcela jiná. Ale když vlezu do toho UPC modemu tak ten má mac adresu pořád stejnou. Jestli není vidět, tak to jedno. I když jsem četl, že to zjistil na dálku lze. Tak nevím co je na tom pravdy. Každopádně IP je již jiná a to je asi to hlavní.
 6. Tedy musím mít jedině jiný modem. Případně klasický kabelový od PC + vlastní router? Vidí vůbec někdo na druhé straně mojí macadresu? chtěl bych tak obejit ban na fóru a to se povedlo jinou IP adresou. Jestli je nutné nějak řešit mac adresu a zda je vidět pro ostatní netuším. Dík
 7. Jak změním MAC adresu toho zařízení? V nastavení routeru je pořád stejná a potřeboval bych to změnit. IP adresu se mi povedlo získat jinou. Díky.
 8. To je možný . Většinou mí říkali, že veřejná IP je lepší, tak jsem to tak bral
 9. To musím mít 2 krámy? Neumí to jedno zařízení? Tedy žádný router neumí dávat různé IP dvěma PC a také vysílat wifi kde to vlastní IP již není potřeba? Kdybych tam zapojil ten kabelový cisco tak musel musel mít tedy Modem -> Switch -> router? To je šílenost
 10. Když do dám na tom UPC modemu do routeru, tak to nejde. Tak to bylo původně a druhé PC mělo stejnou IP jako první PC. - Když někomu něco přímo posíláš přes torrent, který lze vytvořit a dát to pouze danému člověku. Tak je dobré mít veřejnou adresu. Lepší jak to dávat přes FTP anebo složité přes nějaký server.
 11. Tak hodí se to. Není problém se pak na na dané PC lehce připojit v případě hry. Pro p2p přenosy to je dobré apod. Nechápu, jak je možné, že v pokročilé době máš jednu IP a musíš platit za další. To je k na*rání. Zpátky k mému dotazu.
 12. Však mám Router od UPC. Tedy když si koupím router. Je možné nastavit jak píšeš, aby vše co bude zapojeno přes kabel mělo vlastní IP od UPC a vše přes wifi nemělo vlastní IP ? Já myslel, že možné mít pouze router mód anebo Bridge mód. Btw je normálně, že ten křáp hřeje jako prase? To topí více jak topení
 13. Dík za pomoc. V CZ to je divně přeloženo a proto jsem si to spletl a neviděl jsem tam Bridge mode. Btw jak udělám abych to měl jak to je (2x ip pro dve PC připojené kabelem od UPC modemu) + aby byla možnost vysílat wifi s neveřejnou IP pro TV a telefon? Když to přehodím do router módu zase mi to pokazí IP pro ty počítače. Tedy musel bych tam nějak navíc zapojit switch?
 14. To mám ale kde to má nastavit? V menu není možnost přehodit to na Bridge.
×
×
 • Create New...