Jump to content

xkakaox

Uživatel
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 1. dobrá dobrá, už to bylo vyřízeno tak, že jsme objednali wifi router ať se to nemusí přepojovat do routeru
 2. oj ty jsi chytrý já se ptám proč mi jede router tak že mi dělí rychlost i když je druhý pc vyplé, router má propustnost až 240 Mb/s a modem max 32 Mb/s, ten se bude měnit ale tady je někde chyba v routeru, kterej mi sám dělí rychlost.
 3. Jinak wifi mám v pc 802.11 b/g/n pokud mslíš tohle.
 4. Modem je od UPC zn.Motorola model SB5101E a router máme Belkin model: F5D7234-4 v3 A rychlost máme 30Mb/s, když připojím kabel tak mi to naměří celou rychlost, když ho odpojím a připojuje se to přes router tak mi to vezme půlku
 5. to je mi chytré, ale nevím zda je to wifi když zapojím kabel do notbooku tak mi jede plnou rychlostí jakmile ho vypojím a jedu jen na router tak jedu na půl rychlosti. Což nevím proč je?
 6. Zdravím, po konzultaci s operátorkou klientského centra od UPC mi bylo řečeno, že se mi rychlost dělí do pc které jsou na router připojeny. A proto se ptám jakmile odpojím pc, které je napevno připojené do routeru přes kabel, protože nemá síťovou kartu, tak by měl být připojen na router pouze notebook a nic jiného,tudíž by měl jet na plnou rychlost ale i přesto jede na polovic, velký pc vypnu, vypojím kabel z routeru a i přesto mě to tahá pouze poloviční rychlostí. A jakmile vemu kabel a píchnu to do ntebooku , bez zapojeného pc tak mi jede notebook plnou rychlostí. Čím to je?? Nechápu proč mi to bere poloviční rychlost a přes kabel mi to jede naplno?? Přece když jedu přes router nezmizí půlka rychlosti???
 7. Tomu nerozumím, já platím za 120mb/s a finálně budu stahovat 1,6mb/s? ROzumím tomu dobře? Jsem z toho úplně mimo, myslel jsem že prostě když platím net 120mb/s tak prostě 1gb film stáhnu za pár sekund a ne za hodinu může mi něko vysvětlit tedy, já mám třebas 120 mb/s internet a dwnl bude kolik, uploud neberu, protože mi to píše že mám 1.6 mb/s up a přitom mi to nikdy nejede víc jak 150kb/s
 8. To myslím, zda vlastně dosáhnu té slibované rychlosti 120 mb/s? nebo mi to pojede nějakých 1.6 mb/s jako mi to jede maximálně teď a to i to hází, že mám 20 mb/ s net
 9. 30 mb/s? hm to nevidím ani z dáááálky asi jo předěláme na novej balíček ten komfort s netem 120mb/s to by mělo tedy stahovat 120mb/s????? nebo to je nějako specifické???
 10. hm tak jsem si to změřil přes speedtest.net a ten mi ukazuje ještě méně a to několikrát opakovaný měření http://www.speedtest.net/my-result/3069385647 To jsem z toho jelen I tak když mám dwnl 13MB/s, tak by to mělo tahat kolik? jsem z toho blázen.
 11. Zdravím vás pánové, či dámy Mám dotaz, máme internet od UPC+kabelovku, ten jejich balíček( samozřejmě staršího data takže platíme něco okolo 1300Kč) ,což už taky nechci a budu to muset celý zrušit a předělat ,když teď to mají pomalu o půlku levnější Ale jde mi o internet, při měření mi to píše, že máme : Průměrná rychlost připojení: [?]20,01 Mbit/s , Průměrná rychlost stahování dat: [?]2,502 MB/s,Průměrná rychlost uploadu: [?]1,55 Mbit/s. A při stahování přes torent mi to maximálně vyšplhá na 1.6mb/s, a uploud mi nikdy nejde víc než 150 -160 kb/s ! Což je úplně směšné oproti tomu co mi to píše. Nechápu kde je problém? Modem je od UPC zn.Motorola model SB5101E a router máme Belkin model: F5D7234-4 v3. Vůbec nevím jaká je propustnost těchto dvou modelů? A hlavně už to tu je nějáká ta léta a rychlost se posouvá, zda to může být tím?? Velice vám děkuji za jakoukoliv odpověď.
×
×
 • Create New...