Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Venca79

Uživatel
 • Počet příspěvků

  16
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Venca79

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha Modřany
 • UPC Internet
  Internet 500
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  HD Mediabox, CA Modul, COMPAL CH7465LG
 1. Prodám 2 x CA modul od UPC

  Prodán i druhý modul. Možno smazat celé vlákno.
 2. Prodám 2 x CA modul od UPC

  Jeden CA stále k dispozici.
 3. Prodám 2 x CA modul od UPC

  zarezervováno
 4. Prodám Rapsberry Pi 3, kompletní verze připravená např pro KODI, viz http://rpishop.cz/komplety/505-libreelec-kodi-komplet-cerna.html. Koupeno v květnu 2017, záruka ještě cca 14 měsíců. Preferuji osobní předání v Praze. Vašek (venca79@centrum.cz)
 5. Prodám Technicolor TC7200

  Prodám Technicolor TC7200 , cena 500 Kč. Cena je za zařízení a adaptér. Zařízení je odkoupeno od UPC a plně funkční. Preferuji osobní předání v Praze. Vašek (venca79@centrum.cz)
 6. Prodám 2 x CA modul od UPC

  Prodám 2 CA moduly (možno i jednotlivě). Cena za 1 ks 1 000 Kč, při koupi 2 ks cena dohromady 1 800 Kč. Preferuji osobní předání v Praze. Vašek (venca79@centrum.cz)
 7. Dobrý den, zbyl mi přístroj technicolor tc7200. Před jeho prodejem se chci zeptat, zda by nebyla nějaká možnost pomocí něj zlepšit kvalitu WIFI signálu v částech bytu, kde není úplně nejlepší signál. Ve všech místnostech mám datové zásuvky. Momentálně používám compal ch7465lg. Bohužel v místě, kde bych chtěl používat streamování přes chromcast je WIFI mizerná. Vzdušnou čarou je to cca 20 m, ale železobetonové zdi WIFI asi nepomohu. Snažil jsem se na toto téma něco vygooglit, ale na nic kloudného jsem nepřišel. Děkuji za rady.
 8. bonus se dával při tom, když byly zavedeny tarify s věrnostní slevou. Když někdo zůstal na ceně bez věrnostní slevy, dostal trvalé zvýšení rychlosti (samozřejmě, v případě přechodu na věrnostní cenu byl bonus deaktivován)
 9. Sport 1 HD a Sport 2 HD u UPC od 10.3.2015

  Praha Vršovice, obraz naprosto v pořádku. Chyba může být například i u vás v kabeláži.
 10. Nové stanice ...

  Nejpozději ve středu 25.2. se dozvíme, zda UPC zařadí do nabídky Sport 1 HD a Sport 2 HD. Sport TV bude mít tiskovku ohledně F1 a při té příležitosti oznámí operátory. kteří budou vysílat Sport 1 HD. Doufám, že tam bude i UPC, jsem asi nepoučitelný optimista
 11. vrátila se nabídka Komplet

  No vidím, že nakonec díky reklamaci vyúčtování a nabídky nové služby je cena 999 za vše vyjma erotiky víc než fajn.
 12. vrátila se nabídka Komplet

  Službu komplet 240+ jsem objednal ještě když byl vyvěšen ceník na stránkách UPC, byla dohodnuta cena včetně pronájmu zařízení. Vyúčtování, kde byla navíc započtena za pronájem jsem reklamoval. Dnes byla reklamace vyřízena. Paní na telefonu slušná, omluvila se za potíže, sdělila, že bohužel nemůže do ceny zahrnout pronájem zařízení. Jako kompenzaci mi byla navržena služba kombi komfort 240+, a to včetně balíčků superfilm, filmbox a plus zdarma na dobu neurčitou. Nově budu tedy platit 999 za vše, akorát nebudu mít aktivován ten erotickej balíček, což mi neschází. Závěrem lze tedy konstatovat, že je smutné, že v UPC dost často neví pravá ruka co dělá levá, nicméně reklamace byla vyřízena k mé spokojenosti. Uvedené služby za 999 se mi zdají cenově velmi přijatelné. Věřím, že reklamace ostatních dopadne také k jejich spokojenosti.
 13. Mám připojení 5Mb/1Mb a bohatě mi to stačí

  Nevidím důvod tě přesvědčovat k rychlejšímu internetu, když ti ten tvůj vyhovuje. Pro mně je zase vyhovující rychlost 240 Mb/s. Rád se kouknu na film v dobré kvalitě, takže stahuju většinou ripy co mají 15 - 20 GB. Film si vyberu, jdu si udělat kafe a jelikož to z těch serverů lítá při stahování víc souborů najednou dohromady tak 25 MB/s tak to mám za pár minut doma. V době, kdy se dat přenáší i v běžném provozu na internetu čím dál víc, je pro mě prostě lepší si připlatit pár stokorun a mít komfort odpovídající roku 2013.
 14. Technicolor TC 7200 zkušenosti

  Možný to je, každopádně jsem si připadal jak totální blbec.A ano, od té doby pracuje na výbornou, takže určitě doporučuju.
 15. Technicolor TC 7200 zkušenosti

  Jen pro kompletnost informací... problém vyřešen. Zní to neuvěřitelně, ale hned 2 síťové kabely, které jsem zkoušel po sobě byly nějaké vadné. Dnes vyzkoušen úplně nový síťový kabel a rychlost downloadu hned hezkých 239 Mb/s. Tak to jsem opravdu nečekal, že za vším bude blbej kabel
×