Přejít na obsah

BimboCZ

Uživatel
 • Počet příspěvků

  189
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli BimboCZ

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Plzeň
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  HD Mediabox
 1. Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme problémy se službou zpětného zhlédnutí, včetně TV Archivu. O průběhu výpadku vás budu informovat v tomto postu. Omlouvám se za případné komplikace. David - UPC Odesláno z mého Lenovo S860 pomocí Tapatalk
 2. BimboCZ

  Propojení Cisco EPC 3208 --->HD mediabox--->PC

  Router jakýkoliv? Nebo to musí být od upc? A vyřeší to problém s jedou IP adresou?. Předem děkuji za odpověď
 3. Prosím o pomoc s připojením. Mám modem CISCO EPC 3208 který je připojen LAN ke stolnímu PC . Zítra mi technik přiveze výměnu set-top boxu starého conax cv-5000 za ten HD Mediabox (asi ten Kaon). Ten bych chtěl propojit s internetem kvůli videotéce My Prime a Horizon go. Jenže modem má jenom jeden LAN výstup. Co je potřeba. Nějaký ten switch? Půjde pak oboje najednou PC i TV ?. Nebo nějaký wifi router/modem k tomu Cisco? Nechci se tohoto modemu zbavovat.Mám ho odkoupen do osobního vlastnictví. Děkuji za radu.
 4. Tak asi doopravdy jdou ty pořady co byli vysílány až po aktivaci.Teď to funguje u pořadů vysílaných po odsouhlasení aktivace. Děkuji za radu .
 5. Zkusil jsem přehrát zpětně na Horizon go na stolním PC . Po úvodním odsouhlasení aktivace se mi nedaří zpětně přehrávat. Pokaždé to hodí hlášku ,, Chcete-li získat přístup k tomuto obsahu, musíte provést aktualizaci předplatného.,, . Horizon Go mám zdarma v rámci balíčku,tak nevím kde je problém. Funguje to někomu na stolním PC ? Díky
 6. BimboCZ

  Nové obchodní podmínky

  Mě chtějí rovnou převést na vyšší balíček a cenu navýšit o 51 Kč. Když zůstanu na stejném balíčku a podaří se mi uhadat odečet za modem v osobním vlastnictví, tak bych na tom ještě vydělal. Ale tuším že se budou kroutit že to nejde atd. To jsou potom hovory H.
 7. BimboCZ

  Nové obchodní podmínky

  Mě taky přišel email s novými obchodními podmínkami ale při výpočtu zdražení vůbec nezohlednili zařízení které mám odkoupeno v osobním vlastnictví. Rovnou hodili rozdíl mezi novým tarifem a současnou platbou. Pro mě to znamená že si necham služby snížit. Víc už platit nebudu,
 8. BimboCZ

  Výměna Set top boxu

  Výměna setoboxu probíhá ze strany upc. Nicméně si o ní můžete požádat sám. Pokud máte zařízení v pronájmu a nemáte nějakou vyjenanou nebo akční cenu služby, tak počítejte s vyšší cenou za pronájem setoboxu. Staré handany mají pronájem 49/měsíc. HD setobox je asi o dvacet korun za měsíc navíc. A ta "cihla" je asi za 90/měsíc
 9. BimboCZ

  Výměna Set top boxu

  Tak já sem taky se ptal na facebooku a dostal sem odpověď že Prima max bude v nabídce Digi Mini . Tak sem si říkal že většinou to co je v Digi Mini je i v ostatních nabídkách . Co by jim to udělalo to šoupnout místo nějaké rezervy . Spíš si myslím že je to taktický tah na ty co se nechtějí vzdát starých handanů (jako já ) muj dotaz na FB Jestli sem to pochopil , tak bude Prima max v SD (klasickém) rozlišení v průběhu prosince součástí všech televizních tarifů? Mám ještě televizor bez HD . Díky Odpověď Mám službu KOMFORT+ , tak počítám že i tam bude SD verze . Je to tak ? Děkuji Tak sem pak napsal číslo do přímé zprávy a za hodinu mi odpovídala nějaká Jana a ta vubec nevěděla "voco go"
 10. BimboCZ

  Výměna Set top boxu

  Pokud vím tak Prima MAX v SD bude do programové nabídky zařazena až v průběhu prosince a pak jí naladíte i u starého handanu.
 11. BimboCZ

  Wi-fi síť UPC Wi-Free

  Koukněte se sem zda tam máte tuto volbu viewtopic.php?p=90206#p90206
 12. BimboCZ

  Wi-fi síť UPC Wi-Free

  Taky by se dalo argumentovat že platba za pronajatý modem se vztahuje jenom na využívání vaší domácí wifi a nevztahuje se na wi-free .V podstatě platíte UPC jenom pronájem jenom za vaše objednané služby. A pokud vám provoz nevyžádané služby ,, žere elektriku,, tak máte volbu deaktivace .
 13. BimboCZ

  Wi-fi síť UPC Wi-Free

  Co já vim , tak tady v Plzni když to tu šlo jako pilotní projekt tak těch 10dní tam měl každý . Já čekal skoro 14dní nežli šlo vytvořit heslo . Myslím že to bude mít něco společného stím že pokud je žádostí moc než jsou schopni vyřizovat ,tak tam šoupnou pořadník ve formě 10dní .
 14. BimboCZ

  Wi-fi síť UPC Wi-Free

  To samé sem tam měl ohledně těch 10 dní a potom přišel email o potvrzení registrace a že si můžu vytvořit heslo.
 15. BimboCZ

  Wi-fi síť UPC Wi-Free

  Já nevím. Místo toho aby ste byli rádi že až půjdete po městě tak nemusíte čerpat mobilní data, tak hledáte v tom negativa. Tuhle službu využívám cca měsíc a půl k naprosté spokojenosti. Připojím se skoro všude a výrazně ušetřím za data.
×