Přejít na obsah

BimboCZ

Uživatel
 • Počet příspěvků

  195
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli BimboCZ

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 150
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  -
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  HD Mediabox
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Plzeň

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Nové funkce - H3.13.00 Verze softwaru - 3.b.bd
 2. Verze SW mini FS - HS 22. 070.c.PROD-LIVE
 3. V noci na dnešek a dnes celý den opět po každé hodině samospouštění Kaonu. Nepomůže ani vypnutí "natvrdo". Nedošlo zase k uvolnění nějakého nového FW? Díky.
 4. Problém s odezvou tlačítek a samo-zapínání mám taky a nepomůže nic. Řešeno s technickou podporou. O problému prý ví a bude opraveno v další aktualizaci. Ta aktualizace trvá už rok.
 5. Jen pár postřehů o samospouštění. Problém přetrvává akorát se více samospouští přes den. Vypnutí boxu natvrdo nepomáhá. Probudí se sám jak chce a kdy chce. Prodleva při přepínání stejná. Přeskakuje to o dva kanály protože nestíhá. Obracet se na podporu nemá cenu. Odpovědi jsou vždy stejné. " o problému víme , bude opraveno příští aktualizací" . Je to to rok co to řeším a nic.
 6. Já samospouštění Kaonu řeším už od loňského léta kdy my bylo řečeno že o problému ví a bude opraveno další aktualizací. Nic podstatného se nezlepšilo. Možná že už se zapíná jenom nahodile a ne každou hodinu. Teď vypínám při odchodu pokaždé dlouhým stiskem tlačítka power ale když se vrátím domů, tak box je zapnutý v pohotovostním režimu. Další věc je že je teď šílená prodleva při přepínání kanálů. Box nestíhá reagovat na povely z ovladače. Přeskakuje to pak klidně přes dva kanály. To dříve taky nebylo.
 7. Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme problémy se službou zpětného zhlédnutí, včetně TV Archivu. O průběhu výpadku vás budu informovat v tomto postu. Omlouvám se za případné komplikace. David - UPC Odesláno z mého Lenovo S860 pomocí Tapatalk
 8. Router jakýkoliv? Nebo to musí být od upc? A vyřeší to problém s jedou IP adresou?. Předem děkuji za odpověď
 9. Prosím o pomoc s připojením. Mám modem CISCO EPC 3208 který je připojen LAN ke stolnímu PC . Zítra mi technik přiveze výměnu set-top boxu starého conax cv-5000 za ten HD Mediabox (asi ten Kaon). Ten bych chtěl propojit s internetem kvůli videotéce My Prime a Horizon go. Jenže modem má jenom jeden LAN výstup. Co je potřeba. Nějaký ten switch? Půjde pak oboje najednou PC i TV ?. Nebo nějaký wifi router/modem k tomu Cisco? Nechci se tohoto modemu zbavovat.Mám ho odkoupen do osobního vlastnictví. Děkuji za radu.
 10. Tak asi doopravdy jdou ty pořady co byli vysílány až po aktivaci.Teď to funguje u pořadů vysílaných po odsouhlasení aktivace. Děkuji za radu .
 11. Zkusil jsem přehrát zpětně na Horizon go na stolním PC . Po úvodním odsouhlasení aktivace se mi nedaří zpětně přehrávat. Pokaždé to hodí hlášku ,, Chcete-li získat přístup k tomuto obsahu, musíte provést aktualizaci předplatného.,, . Horizon Go mám zdarma v rámci balíčku,tak nevím kde je problém. Funguje to někomu na stolním PC ? Díky
 12. Mě chtějí rovnou převést na vyšší balíček a cenu navýšit o 51 Kč. Když zůstanu na stejném balíčku a podaří se mi uhadat odečet za modem v osobním vlastnictví, tak bych na tom ještě vydělal. Ale tuším že se budou kroutit že to nejde atd. To jsou potom hovory H.
 13. Mě taky přišel email s novými obchodními podmínkami ale při výpočtu zdražení vůbec nezohlednili zařízení které mám odkoupeno v osobním vlastnictví. Rovnou hodili rozdíl mezi novým tarifem a současnou platbou. Pro mě to znamená že si necham služby snížit. Víc už platit nebudu,
 14. Výměna setoboxu probíhá ze strany upc. Nicméně si o ní můžete požádat sám. Pokud máte zařízení v pronájmu a nemáte nějakou vyjenanou nebo akční cenu služby, tak počítejte s vyšší cenou za pronájem setoboxu. Staré handany mají pronájem 49/měsíc. HD setobox je asi o dvacet korun za měsíc navíc. A ta "cihla" je asi za 90/měsíc
 15. Tak já sem taky se ptal na facebooku a dostal sem odpověď že Prima max bude v nabídce Digi Mini . Tak sem si říkal že většinou to co je v Digi Mini je i v ostatních nabídkách . Co by jim to udělalo to šoupnout místo nějaké rezervy . Spíš si myslím že je to taktický tah na ty co se nechtějí vzdát starých handanů (jako já ) muj dotaz na FB Jestli sem to pochopil , tak bude Prima max v SD (klasickém) rozlišení v průběhu prosince součástí všech televizních tarifů? Mám ještě televizor bez HD . Díky Odpověď Mám službu KOMFORT+ , tak počítám že i tam bude SD verze . Je to tak ? Děkuji Tak sem pak napsal číslo do přímé zprávy a za hodinu mi odpovídala nějaká Jana a ta vubec nevěděla "voco go"
×
×
 • Vytvořit...