Přejít na obsah

TSY

Uživatel
 • Počet příspěvků

  59
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. TSY

  Agregace

  Píše se tam cosi o minimální zaručené úrovni kvality, cca minulý rok, pár měsíců po té co zavedli ty nové rychlosti mi download trochu kolísal. Nyní je to ale už dlouhou dobu ok a těch 200 Mbits to dá kdykoliv.
 2. TSY

  Změny IP adres?

  94.xxx dostávám většinou, když jsem pod UPC Wi-Free, ale vlastní mám jinou.
 3. TSY

  Zrychlujeme na léto zdarma?

  Down mi stačí bohatě, ale up bych ocenil rychlejší Jinak tady se nemluví o zvyšování stávajících tarifů, ale o přepnutí na tarif výš přes letní prázdniny, jako tomu bylo předchozí 2 roky.
 4. TSY

  Zrychlujeme na léto zdarma?

  Tak asi každého to potěší, když si může vyzkoušet vyšší rychlost něž normálně
 5. TSY

  Zrychlujeme na léto zdarma?

  Taky by mě to zajímalo, asi si musíme ještě počkat, jestli něco oznámí..
 6. TSY

  Změna IP adresy

  Jj, když dáš Technicolor do bridge modu, tak každé zařízení připojené přímo na modem bude mít vlastní veřejnou IP.
 7. TSY

  Potíže s rychlostí internetu

  Možná zkus počkat ještě den a pak restartuj modem znovu. Kdyby nic, tak asi zavolej nebo napiš.
 8. TSY

  Potíže s rychlostí internetu

  Pripojuju se na Wi-Free mam tam i jinou ip. Jde mi to mužu prohlížet internet atd. Ale normalne ji pochopitelne nevyužívám kvůli te omezene rychlosti.
 9. TSY

  Potíže s rychlostí internetu

  Ale můžu proč bych nemohl? To bych jinak neměl plný signál a když se podívám do nastavení modemu tak v společně připojených Wi-Fi zařízeních se změní z 0 na 1.
 10. TSY

  Potíže s rychlostí internetu

  Taky si myslím, že to úmyslné není. Je to spíš chyba, že to jelo i přes kabel rychleji o těch 10/2, která se vrátí do normálu nejspíš, když se provede změna režimu modemu. Kapacitu přípojky to žrát nebude to by s tím pak lidi nesouhlasili. Bylo to právě naopak, že jsem mohl používat tu vyšší rychlost normálně přes kabel třeba na PC a to by pak zpomalovalo někoho, kdo by se připojil na tu Wi-Free (kdybych zrovna využíval down nebo up naplno). Takže to má být tak, že my naměříme co máme podle tarifu a rychlost pro Wi-Free má být oddělelná od toho. Když se připojím třeba s mobilem na vlastní Wi-Free tak se rychlost na pc nezvýší to na to nemá vliv, když spustím oba speedtesty na ráz tak se to nijak neruší, takže to jede tak, jak by podle UPC mělo.
 11. TSY

  Potíže s rychlostí internetu

  O Vánocích jsem dělal trochu změny v síti, přepnul jsem modem na chvili do router nastavení, pak zpet do bridge a od Te doby taky tech bonusových 10/2 nedostavam. Je ale možný, ze kdybych se v tom nestoural, tak to možná mam ještě ted. Taky by me zajímalo, jak jsou na tom ostatní.
 12. Ahoj, vytvořil jsem privátní torrent podle tohoto návodu: Když jsem aktualizoval tracker tak se na mě daný člověk připojil, kterému jsem to poslal, ale problém je v rychlosti upload mám 2,5MB/s. Ale tady se to odesílá tak v průměru 1,4-1,5MB/s někdy skočí i pod 1 na chvíli a naopak zas chvilku na plno k těm 2,5. Dotyčný má stejného poskytovatele (UPC) a je taky z Česka. Když seeduji třeba veřejné torrenty tak není problém a konstantně to jede na mou plnou rychlost (tam ale odesílám několika uživatelům najednou to je jasné). Jeho download je cca 95-100 Mb/s (čili přes 11MB/s) takže to problém není a v mém ani jeho hardwaru taky ne. Oba máme klienta uTorrent 2.2.1. Zkrátka dost ta rychlost kolísá. Je to normální nebo by se to dalo nějak zlepšit? Aby on stahoval takovou rychlostí jakou mohu poskytnout. Třeba nějakým jiným nastavením toho torrentu.
 13. TSY

  Výběr Wifi routeru

  Počkat, ale předtím jsi tam měl odkaz na jiný za 1000kč a ten měl jen LAN.
 14. TSY

  Výběr Wifi routeru

  Chápu, ten Asus ale nemá GLAN. Díky za tipy.
×