Jump to content

TSY

Uživatel
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

About TSY

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Klasik
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  COMPAL CH7465LG, CA Modul
 1. To ano, ale je víkend a předpokládám, že toto spadá pod obecné dotazy, kde je linka dostupná ve všední dny. Mohu napsat zatím email, ale zkusil jsem to mezitím i tu, třeba by někdo mohl vědět a chodí sem i David přímo z UPC, tak si myslím, že bych mohl dostat přesnou odpověď.
 2. Zdravím, chtěl bych se zeptat, momentálně využíváme standardně UPC domácích služeb. Je možné, pokud by se přepsala smlouva z jiného člena rodiny na mě, využívat UPC Business služeb? Mám totiž živnostenský list (IČO). Pokud ano, je možné si nakombinovat Business služby stejně tak, jako ty domácí? Pokud bych chtěl např. Internet ten nejrychlejší, TV nabídka by mi stačila nižší a telefon žádný. Dále ještě, jak je to momentálně s dostupností nejrychlejšího tarifu internetu? Je rychlost 500/50 Mbits dosažitelná všude (po Praze)? Nebo jen v některých lokalitách? Na stránkách pro Home a pro Business se totiž informace trochu rozcházejí. Když si dám ověřit adresu pod Home, dostanu info zpět, že je down. až 500 Mbits dostupný, zatímco když ověřím na Business, tak mi to vrátí, že max. dostupná rychlost je 350/40 Mbits. Děkuji za info.
 3. TSY

  Agregace

  Píše se tam cosi o minimální zaručené úrovni kvality, cca minulý rok, pár měsíců po té co zavedli ty nové rychlosti mi download trochu kolísal. Nyní je to ale už dlouhou dobu ok a těch 200 Mbits to dá kdykoliv.
 4. 94.xxx dostávám většinou, když jsem pod UPC Wi-Free, ale vlastní mám jinou.
 5. Down mi stačí bohatě, ale up bych ocenil rychlejší Jinak tady se nemluví o zvyšování stávajících tarifů, ale o přepnutí na tarif výš přes letní prázdniny, jako tomu bylo předchozí 2 roky.
 6. Tak asi každého to potěší, když si může vyzkoušet vyšší rychlost něž normálně
 7. Taky by mě to zajímalo, asi si musíme ještě počkat, jestli něco oznámí..
 8. Jj, když dáš Technicolor do bridge modu, tak každé zařízení připojené přímo na modem bude mít vlastní veřejnou IP.
 9. Možná zkus počkat ještě den a pak restartuj modem znovu. Kdyby nic, tak asi zavolej nebo napiš.
 10. Pripojuju se na Wi-Free mam tam i jinou ip. Jde mi to mužu prohlížet internet atd. Ale normalne ji pochopitelne nevyužívám kvůli te omezene rychlosti.
 11. Ale můžu proč bych nemohl? To bych jinak neměl plný signál a když se podívám do nastavení modemu tak v společně připojených Wi-Fi zařízeních se změní z 0 na 1.
 12. Taky si myslím, že to úmyslné není. Je to spíš chyba, že to jelo i přes kabel rychleji o těch 10/2, která se vrátí do normálu nejspíš, když se provede změna režimu modemu. Kapacitu přípojky to žrát nebude to by s tím pak lidi nesouhlasili. Bylo to právě naopak, že jsem mohl používat tu vyšší rychlost normálně přes kabel třeba na PC a to by pak zpomalovalo někoho, kdo by se připojil na tu Wi-Free (kdybych zrovna využíval down nebo up naplno). Takže to má být tak, že my naměříme co máme podle tarifu a rychlost pro Wi-Free má být oddělelná od toho. Když se připojím třeba s mobilem na vlastní Wi-Free tak se rychlost na pc nezvýší to na to nemá vliv, když spustím oba speedtesty na ráz tak se to nijak neruší, takže to jede tak, jak by podle UPC mělo.
 13. O Vánocích jsem dělal trochu změny v síti, přepnul jsem modem na chvili do router nastavení, pak zpet do bridge a od Te doby taky tech bonusových 10/2 nedostavam. Je ale možný, ze kdybych se v tom nestoural, tak to možná mam ještě ted. Taky by me zajímalo, jak jsou na tom ostatní.
 14. Ahoj, vytvořil jsem privátní torrent podle tohoto návodu: Když jsem aktualizoval tracker tak se na mě daný člověk připojil, kterému jsem to poslal, ale problém je v rychlosti upload mám 2,5MB/s. Ale tady se to odesílá tak v průměru 1,4-1,5MB/s někdy skočí i pod 1 na chvíli a naopak zas chvilku na plno k těm 2,5. Dotyčný má stejného poskytovatele (UPC) a je taky z Česka. Když seeduji třeba veřejné torrenty tak není problém a konstantně to jede na mou plnou rychlost (tam ale odesílám několika uživatelům najednou to je jasné). Jeho download je cca 95-100 Mb/s (čili přes 11MB/s) takže to problém není a v mém ani jeho hardwaru taky ne. Oba máme klienta uTorrent 2.2.1. Zkrátka dost ta rychlost kolísá. Je to normální nebo by se to dalo nějak zlepšit? Aby on stahoval takovou rychlostí jakou mohu poskytnout. Třeba nějakým jiným nastavením toho torrentu.
×
×
 • Create New...