Jump to content

thaischumi

Uživatel
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

thaischumi last won the day on March 30

thaischumi had the most liked content!

About thaischumi

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Fiber Business 240
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Komfort
 • Vodafone devices
  Compal + 3x CA Moduly
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha - Jinonice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. HBO HD tam je od začátku, nejednáse o novou pozici Občas se probíhá nějaké servisní úkony nebo opravy a v takových chvílích se nějaké programy nebo dokonce všechny se vysílají volně. O promoakci HBO asi není, a volné vysílání HBO napořád ani náhodou.
 2. Nezkoušel jste i jiné prohlížeče?
 3. A sedí IP co dostal modem/router a IP co je na např. mojeip.cz ?
 4. Mám pocit že si někteří pletou 5Ghz wifi s 5G sítí
 5. No, někteří (a občas i já) nechávají peníze v účtu jako rezerva na důležitější věci a takové platby jako za internet a tv zaplatí až na poslední chvíli v den splatnosti, tak že inkaso zřejmě nebude jejich volba.
 6. Rychlá a levná? Když platba QR kódem mi nezabere ani 15 sekund a skoro bez poplatku. A za kolik dní bude platba připsána mě vůbec nezajímá, prostě jsem zaplatil a hotovo.
 7. Když celý svět řeší kraviny a neexistující problémy jako rasismus, covid, emise z aut. atd. tak proč nemůže tady na technickém fóru řešit češtinu? 😂
 8. Takové triviální věci se dá i v vestavěném malováním (paint.exe).
 9. Takové levné stb od upc/vodafonu by kvalitní 1080p neprodukovaly. Deinterlacing je trochu náročnější proces a vyžaduje výkonnější procesor, a to většina TV provádí lépe než nějaký levný stb za 1000Kč, spíš máte TV na exkrement.
 10. Podivejte se na Pokročilá nastavení => Nástroje => Stav sítě =>Konfigurace=>Primární Downstream Service Flow jaké jsou hodnoty Max Traffic Rate (Je tam více, pravděpodobně jde o tu největší hodnotu skoro na konci tabulky, např. mám 240/40 a tam mám 252 000 000 bps u downstreamu, a 42 000 000 bps u upstreamu)
 11. https://www.lupa.cz/clanky/milan-zika-vodafone-na-podzim-nabidneme-v-siti-exupc-rychlosti-nad-1-gb-s/ A něco tam shorelo prej 🔥
 12. Tak že možná na té vaše adrese jsou už v tuto chvíli skutečně dostupné jejich služby, stačí z rozvaděče dotáhnout do bytu (popř. přepojit kabel z STA jako tady u nás). Zkuste jím všechno znovu napsat na mail nebo do chatu na FB aby měli přehled, tentokrát už se asi vyřeší a pravděpodobně Vám dají nějakou kompenzaci. Zas tak optimistický bych nebyl
 13. Chtěl bych podrobnější vyjádření k "zapojili to asi pred dvema tydny", co a jak zapojili? Jak jste o tom věděl? Ve chvíli, co jste podal výpověď, podle formuláře na webu UPC nebyly na té nové adrese dostupné jejich služby?
 14. Ikdyž se nepodaří vrátit prodávajícímu a získat peníze zpět, k vyhození to nebude, má totiž dobrou wifinu a s vypnutým DHCP se dá používat jako AP.
×
×
 • Create New...