Přejít na obsah

evid

Uživatel
 • Počet příspěvků

  31
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. evid

  Vypoved UPC

  Za cca 10 dnů Vám někdo z retenčního oddělení UPC zavolá a pokusí se Vás přesvědčit, abyste zůstal. Když se nedáte přesvědčit, dá Vám instrukce k vrácení. Vy pak zařízení vrátíte, samozřejmě pojištěným balíkem (nezapomeňte na "dodejku" a tím je to vyřízené). Toto píšu z vlastní zkušenosti.
 2. evid

  Vypoved UPC

  Z vlastní zkušenosti: 1. Službu vypnou až poslední den v měsíci 2. Na období 23-31 března Ti přijde na email faktura (za ty dny).
 3. Protože jsem se dnes konečně rozhoupal k tomu abych dal výpověď z UPC (digitální televize), protože nabídka firmy PODA, kterou nám sem asi před 3 měsíci zavedli je finančně o dost níže, mám následující problém: Na 1 televizi v obýváku si objednám kompletní nabídku. Ale k tomu potřebuji dát základní (DVB-T) nabídku do kuchyně a dětského pokoje (tam se nikdo na nic kromě základní nabídky nebude dívat) . Dále bude problém (V uvozovkách), že dostanu 1 veřejnou adresu a tu budu muset rozdělit na 2 počítače a 1 IPTV telefon (dosud jsem měl 3 neveřejné - ne od UPC). Poraďte prosím: - jaký router (WIFI), který by mi zajistil potřebný počet neveřejných adres a také dokonale ochránil IPTV telefon (fireval ?) - jakou anténu DVB-T - nebo nějakou další radu - budu vděčný
 4. Mám smlouvu s kabelovou televizí UPC (na televizi) a smlouvu s jiným operátorem na internet. Abych nevyvolával diskuse (mimo mísu, který operátor je nejlepší), neuvádím jeho jméno nyní, ale mohu to samozřejmě sdělit. Není to nic tajného. S oběma dohromady jsem spokojený pokud se týká kvality ale nyní nám do domu zavedli dalšího operátora (optický kabel - televize 40 zákl. programů a internet 30 M za 390 Kč - kvalita špičková, možnost doobjednat i na např. 1 měsíc za 10 - 20 Kč měsíčně program z rozšířené nabídky.) Takže není co řešit. Problém je v tom že jsem si asi před 2 roky (už je to po záruce - obojí) pořídil setbox Synaps CHD-3000 a k tomu modul k příjmu UPC (koupeno od LICY - doklady samozřejmě mám). Setbox je ještě s tím "starým" čipem, který i nahrávky ze "zakódovaných" programů nahrává nekódovaně takže je možné je přehrávat i upravovat v PC atd. Takže bych pokud odejdu od UPC chtěl setbox a modul prodat. Jenže karta ze setboxu je majetkem UPC takže ji budu muset vrátit a pak už to ve funkčním stavu nepředvedu případným zájemcům. Poraďte co mám udělat, abych setbox i modul co nejvýhodněji prodal ale přitom neriskoval, že dostanu od UPC z jakéhokoliv důvodu pokutu za např. pozdní vrácení karty nebo něco jiného. Bydlím na Ostravsku.
 5. Díky moc za tu adresu. Moc by mne zajímalo, co jste zadal do vyhledávače v googlu nebo přímo na youtube, že jste to našel. Já jsem to dnes odpoledne asi půl hodiny zkoušel ale objevil jsem na youtube pouze "tzv. upoutávky - rozhovory s umělci apod.", ale přímo toto okno s odpočítáváním času do začátku, ne. Ptám se proto, že již v minulosti vysílali na youtube stream z nějakého koncertu (naživo), tak bych rád pro příště věděl, jak se to hledá.
 6. Zítra v noci bude satelitní UPC přenášet na Sundance Channel HD koncert pro oběti hurikánu Sandy, kde bude vystupovat mnoho skvělých mezinárodních umělců, jako jsou Bon Jovi, Eric Clapton, Dave Grohl, Billy Joel, Foo Fighters, Alicia Keys, Chris Martin, Bruce Springsteen a E Street Band, The Rolling Stones, Eddie Vedder, Roger Waters, Kanye West, The Who, Paul McCartney a mnoho dalších. Bude to na některém kanálu přenášet i kabelová UPC?
 7. Větší disky (1TB a vyšší) se prodávají včetně napájecího zdroje, který je nutno použít i při připojení k PC. Takže je stačí připojit k setboxu obyčejným kabelem bez dalšího napájecího zdroje (pouze s tím dodaným k disku). Alespoň u satelitního setboxu mi to takhle funguje.
 8. Chci se zeptat, jestli jdou v počítači přehrávat i nahrávky pořízené z "kódovaných" stanic, např Viasat History apod?
 9. Mám televizi od UPC a internet od jiného poskytovatele. Minulý týden k našemu paneláku natáhli optický kabel od firmy PODA. Měl někdo z Vás možnost porovnat u obou poskytovatelů kvalitu televize a internetu (u televize kvalita obrazu - Plazma 50 palců a a internetu) obojí z hlediska kvality obrazu a výpadků a stability internetu). Cenově je na tom PODA lépe (šokovala mne možnost objednat si k základní nabídce jednotlivé kanály třeba jen na měsíc). Ale systém IPTV , který PODA oproti UPC provozuje je prý zastaralý a nekvalitní - četl jsem na internetu - tak ať nešlápnu z bláta do louže.
 10. Mám od UPC zapůjčené 2 zařízení (na 1 smlouvu): - setbox s kartou - router na příjem internetu Obě zařízení budu UPC vracet při ukončení platnosti smlouvy. Mám poslat každé zařízení v samostatném balíku se samostatným vyplněným formulářem nebo mohu dát obě zařízení do 1 balíku a napsat obě zařízení do 1 formuláře? Na infolince UPC mi pracovnice nedokázala odpovědět.
 11. evid

  VOIP telefonie

  Doporučte nějakého operatéra (co nejlevnější volání na mobily a samozřejmě spolehlivého). A telefonní přístroj - aby měl jednoduché ovládání - moje manželka je moc hodná ale technice moc nerozumí.)
 12. Mám internet od UPC a nechce se mi platit jejich předražené poplatky(vyplatí se mi koupit VOIP telefon za cca 1500 Kč.) Když si pořídím VOIP telefon, nebudou mi to blokovat?
 13. Musí být slot CI nebo CI+? V tom je ohromný rozdíl.
 14. Myslel jsem si že se tam skutečně něco vysílá. Na všech 5 totiž je EPG, např za chvíli od 00.20 do 00.50 by se na Pay 1 měl vysílat seriál Terapie (38. díl).
 15. Co jsou to za programy Pay 1-5 v DVB-T. Nikde v nabídce UPC není uvedeno, jak se dají přijímat.
×
×
 • Vytvořit...