Jump to content

superpepino

Uživatel
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

About superpepino

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 200
 • UPC telefon
  Telefon 100 minut
 • UPC televize
  TV Klasik
 • Zařízení od UPC
  Hd mediabox,
 • Místo odběru služeb UPC
  Praha 10
 1. Při přetáčení reklam mně to poprvé vždy vypadne a potom to pokračuje od začátku filmu a ne od chvíle, kdy jsem skončil. Nevím, jestli to je chyba mé cihly, nebo je to normál. Mám ještě O2 a tam to jde perfektně. Snad UPC jednou dosáhne úrovně konkurence.
 2. To je tragikomedie, která nemá v tomto století v žádném oboru lidské činnosti konkurenci. O co méně UPC pracuje, o to více posílá dotazníky, jak jsme spokojeni s jejich službami.
 3. Děkuji. A druhá vlna, která bude následovat, bude zrušení první, protože tam našli chybu.
 4. Proč se ty naše stížnosti tady načítají tak pomalu? Člověk se myslí, že to neodešlo a klepne na to podruhé a je z toho dvoják. I když u UPC jde většina věcí pomalu.
 5. Hm, tak si počkám dle tempa UPC tak 2.roky.
 6. Máte už někdo zprávu, kdy konečně pro obyčejné smrtelníky vyjde ta očekávaná aktualizace cihly?
 7. Máte už někdo zprávu, kdy konečně pro obyčejné smrtelníky vyjde ta očekávaná aktualizace cihly?
 8. Vážení testeři, dalo vám UPC nějaký termín. jak dlouho se to bude zkoušet? Jsem zvědav, sleduji to tady. I když jsem smutný, že si nebudu moci zřejmě řadit programy podle svého. Jako to jde jinde. Mám to od prvního dne, co to dali ven a pokoušel jsem se asi 3/4 roku bojovat, aby vylepšili tento polotovar. Pak jsem to vzdal. No uvidíme, napište sem občas, jaké máte další poznatky.
 9. Zajímavé, je to asi jak kdo má štěstí. Já mám O2 taky a jsem spokojen. Kanálů sice méně, ale stejně se dívám jen na ty své. Odezva rychlejší než u UPC a co mně překvapilo - obraz je lepší! Nikdy mně nenapadlo, že z toho telefonního drátku vyleze kvalita. Restart jsem za půl roku, co to mám, nedělal. Zpětné přehrávání. To nebude u cihly podle mého názoru nikdy. Sice slibují do konce roku, ale ti toho už naslibovali! Teletext nedokázali dát dohromady od prvního dne, co to dali na trh. Uvidíme.
 10. Mám to od prvního dne, co to zaváděli, tak jsem to psal UPC, že je to hrozný. Jak říkáte, pravili, že je to normální.
 11. Cihla zpětné shlédnutí nepodporuje a zřejmě podporovat nebude. Ten supermoderní výkřik techniky z jiné planety je totiž asi téměř neaktualizovatelný. Bude to stejné jako s řazením programů, s hebrejským teletextem a dalšími specialitami tohoto zmetku. UPC má svojí reklamu založenou v současnosti i na toto zpětné shlédnutí, ovšem skromně zamlčuje, že na cihle nejde. Ptal jsem se v zákaznickém centru, odpověď zněla, že to bude fungovat do konce roku. Nenapsali jakého. Totéž mně totiž tvrdili o zmíněném řazení programů a teletextu -mám to od prvního dne, co to začali dávat lidem a dodnes to nezvládli.
×
×
 • Create New...