Přejít na obsah

superpepino

Uživatel
 • Počet příspěvků

  52
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli superpepino

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 200
 • Vodafone telefon
  Telefon 100 minut
 • Vodafone televize
  TV Klasik
 • Vodafone zařízení
  Hd mediabox,
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Praha 10
 1. superpepino

  HD DVR Mediabox

  Při přetáčení reklam mně to poprvé vždy vypadne a potom to pokračuje od začátku filmu a ne od chvíle, kdy jsem skončil. Nevím, jestli to je chyba mé cihly, nebo je to normál. Mám ještě O2 a tam to jde perfektně. Snad UPC jednou dosáhne úrovně konkurence.
 2. superpepino

  HD DVR Mediabox

  To je tragikomedie, která nemá v tomto století v žádném oboru lidské činnosti konkurenci. O co méně UPC pracuje, o to více posílá dotazníky, jak jsme spokojeni s jejich službami.
 3. superpepino

  HD DVR Mediabox

  Děkuji. A druhá vlna, která bude následovat, bude zrušení první, protože tam našli chybu.
 4. superpepino

  HD DVR Mediabox

  Proč se ty naše stížnosti tady načítají tak pomalu? Člověk se myslí, že to neodešlo a klepne na to podruhé a je z toho dvoják. I když u UPC jde většina věcí pomalu.
 5. superpepino

  HD DVR Mediabox

  Hm, tak si počkám dle tempa UPC tak 2.roky.
 6. superpepino

  HD DVR Mediabox

  Máte už někdo zprávu, kdy konečně pro obyčejné smrtelníky vyjde ta očekávaná aktualizace cihly?
 7. superpepino

  HD DVR Mediabox

  Máte už někdo zprávu, kdy konečně pro obyčejné smrtelníky vyjde ta očekávaná aktualizace cihly?
 8. superpepino

  HD DVR Mediabox

  Vážení testeři, dalo vám UPC nějaký termín. jak dlouho se to bude zkoušet? Jsem zvědav, sleduji to tady. I když jsem smutný, že si nebudu moci zřejmě řadit programy podle svého. Jako to jde jinde. Mám to od prvního dne, co to dali ven a pokoušel jsem se asi 3/4 roku bojovat, aby vylepšili tento polotovar. Pak jsem to vzdal. No uvidíme, napište sem občas, jaké máte další poznatky.
 9. superpepino

  HD DVR Mediabox

  Zajímavé, je to asi jak kdo má štěstí. Já mám O2 taky a jsem spokojen. Kanálů sice méně, ale stejně se dívám jen na ty své. Odezva rychlejší než u UPC a co mně překvapilo - obraz je lepší! Nikdy mně nenapadlo, že z toho telefonního drátku vyleze kvalita. Restart jsem za půl roku, co to mám, nedělal. Zpětné přehrávání. To nebude u cihly podle mého názoru nikdy. Sice slibují do konce roku, ale ti toho už naslibovali! Teletext nedokázali dát dohromady od prvního dne, co to dali na trh. Uvidíme.
 10. superpepino

  HD DVR Mediabox

  Mám to od prvního dne, co to zaváděli, tak jsem to psal UPC, že je to hrozný. Jak říkáte, pravili, že je to normální.
 11. superpepino

  HD DVR Mediabox

  S tím zhoršeným režimem to mám taky.
 12. superpepino

  HD DVR Mediabox

  Cihla zpětné shlédnutí nepodporuje a zřejmě podporovat nebude. Ten supermoderní výkřik techniky z jiné planety je totiž asi téměř neaktualizovatelný. Bude to stejné jako s řazením programů, s hebrejským teletextem a dalšími specialitami tohoto zmetku. UPC má svojí reklamu založenou v současnosti i na toto zpětné shlédnutí, ovšem skromně zamlčuje, že na cihle nejde. Ptal jsem se v zákaznickém centru, odpověď zněla, že to bude fungovat do konce roku. Nenapsali jakého. Totéž mně totiž tvrdili o zmíněném řazení programů a teletextu -mám to od prvního dne, co to začali dávat lidem a dodnes to nezvládli.
×
×
 • Vytvořit...