Jump to content

stevieee

Uživatel
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 1. jen na notasu nekdy na dvouch a na notasu mam RF: 80.11b/g/n
 2. Jenze prave je problém v tom ze ani nevim jak to nastavit a kde
 3. ten router od upc to neumi? notas myslim ze mam dobry sice nevim jak poznam zda umi 5 GHz ale řekl bych ze je v pohode
 4. ja jsem na tom tak podobne. net 120 a namerim cca 30 přes wifi a to mam modem cisco epc 3925 takze by me zajímalo kde je to spatne postelovany
 5. ja mam 120Mbps ale na notasu namerim jen cca 30 při mereni když jsem na Wi-Fi a to mam 802.11b/g/n poradi někdo co a jak nastavit aby to slapalo poradne?
 6. v jakým balíčku má být AutoMotorSport ? mě ten program prostě nejde a nikdy ani nešel.
 7. zde je citace od Nova sport na faceooku "Vážení diváci a fanoušci, ti z vás, kdo mají předplacenou kabelovou televizi UPC, nemohou od počátku tohoto týdne sledovat kanál NOVA Sport. UPC se rozhodlo v průběhu jednání o pokračování spolupráce vyřadit NOVA Sport ze své nabídky, ačkoli i během jednání mohlo vysílání stanice pokračovat. Tato situace nás velmi mrzí a děláme maximum proto, abyste NOVA Sport prostřednictvím UPC mohli opět sledovat. NOVA Sport jako takový rozhodně nekončí, najdete ho u ostatních kabelových a satelitních poskytovatelů." tak kde je teda pravda?
 8. docela si protiřečíš. služba dostupná je, jen UPC ji přestalo nabízet, to že UPC z to nechce platit nikoho nezajímá. Kde je ta služba dostupná? Když to Nova nezpřístupní UPC, tak prostě dostupná není. A kdyby to Nova zpřístupnila, tak není důvod, aby to UPC nedalo zpátky do nabídky. chceš mě tvrdit že nova sport vůbec nevysílá?
 9. docela si protiřečíš. služba dostupná je, jen UPC ji přestalo nabízet, to že UPC z to nechce platit nikoho nezajímá.
 10. no tak o GL mě ani nejde spíše bych rád viděl každý večer NHL zápas stejně tak f1 od tréninku až po závod, jak zde bylo napsáno slovak sport není adekvátní náhradou za Nova sport. Proč bylo od upc psáno toto " Premier League nově od 31. ledna v nabídce UPC V únoru vám přinášíme televizní přenosy z anglické fotbalové Premier League ve vysokém rozlišení. Do našich nabídek digitální kabelové televize jsme zařadili programy Slovak Sport.tv a Slovak Sport.tv 2 HD. Oba programy Slovak Sport vysílají celodenně ve slovenštině. Slovak Sport.tv i Slovak Sport.tv 2 HD se staly součástí programové nabídky Komfort. Program Slovak Sport.tv je navíc součástí tematického balíčku Sport se sedmi stanicemi pro sportovní fandy a navíc 4 programy v nejvyšší HD kvalitě." nikde nebylo psáno že slovak sport má nahrazovat nova sport. prostě přidali program a najednou když nechtějí platit Nově za Nova sport tak se vymlouvají na to, že program je nahrazen? Docela dost ubohé!!!
 11. že nám nejprve dají slovak sport 1 a 2 a po měsíci vypnou Nova sport s tím že ho nahradili mě nepřipadá adekvatní náhrada. čím nahradili třeba ESPN america, když ho odebrali z nabídky? zajímalo by mě zda kdybych se rozhodl zrušit smlouvu ze dne na den jak by na to přistoupili ? oni nám také ze dne na den berou programy jak se jim zlíbí. to ze nova sport stojí velké peníze mě jako platícího zákazníka rozhodně vůbec nezajímá, také neplatím malé poplatky upc za jejich služby.
 12. Intel® Centrino® Wireless-N 135, Single Band SPECIFICATIONS Essentials Status Launched Launch Date 2012 Board Form Factor PCIe Half Mini Card Weight (in grams) 2.9 Operating Temperature 0-80° C Supported Operating Systems Windows 7, Windows 8, Linux Networking Specifications TX/RX Streams 1x1 Bands 2.4 GHz Max Speed 150 Mbps Wi-Fi CERTIFIED* 802.11 b/g/n Compliance PCI, CISP, FIPS, FISMA Integrated Bluetooth Yes System Interface Type PCIe Package Specifications Package Size Top - 26.80mm x 30mm x 2.4mm/ Bottom - 1.35 mm Advanced Technologies Intel® Wireless Display No 4G WiMAX Wireless Technology No a tyo specifikace jsou teda k cemu?
×
×
 • Create New...