Jump to content

veverci69ka

Uživatel
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

About veverci69ka

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  nemám
 • UPC telefon
  nemám
 • UPC televize
  nemám
 • Místo odběru služeb UPC
  Jablonec nad Nisou
 1. Neví někdo, kde by se dala sehnat zásuvka s vývody dolů na zeď? Technik nám dal s vývody dopředu, že prý už jim ty s vývody dolů nedodávají. EDIT: Tak jsem našel na sbazaru, zrovna někdo prodává za 50Kč.
 2. Já jsem loňský rok na konci věrnostního období přecházel ze 120 Mbit (630 kč) na 40 Mbit, nejdřív jsem to chtěl zrušit a znovu objednat na jiného člověka, ale pak jsem se dohodnul a dostal jsem cenu jako pro nového tedy 280 Kč bez modemu. Vše proběhlo bez problému a jiných poplatků. Zavolej si, že chceš 100 Mbit za cenu 399Kč jinak odejdeš a ono to půjde
 3. U nas teda technik vymenil zasuvku za novou a natahl kabel na misto kde jsem rekl, ze bude modem, ale jednalo se jen o cca 5m dirou ve zdi do dalsiho pokoje, ktera uz tam byla.
 4. Ja doufam, ze ceny zustanou +- stejne, takze 100 Mbit by melo byt kolem 3 stovek s odkoupenym zarizenim coz je luxus. (v me lokalite samozrejme)
 5. Nemá někdo info kolik bude stát 100 Mbit od září pro nového zákazníka? V ceníku mají totiž jen 200 nebo 300 Mbit.
 6. Já jsem měl u rodičů jen internet 120 Mbit napsaný na sebe s věrnostní slevou za 630 Kč, pak jsem se odstěhoval, takže by jim stačilo 40 Mbit. Když mi končilo věrnostní období, vyplnil jsem formulář o zrušení smlouvy a pár dnů na to mi volal pán proč to ruším. Řekl jsem, že chci 40 Mbit za cenu na stránce dostupnyinternet.cz (349 Kč), že sebe zruším a udělám to na mámu jako na nového zákazníka. Pán se na stránku podíval, buď dělal že o ní neví nebo o ní fakt nevěděl, chvíli mu to šrotovalo a nakonec mám 40 Mbit na svoje jméno s cenou pro nového zákazníka. Modem mám koupený takže bez pronájmu za krásných 280 Kč.
 7. UPC sharerapid neblokuje, v noci stahuju 14 MB/s, přes den se nedostanu přes 1 MB/s, je to prostě přetížený, stejně jako třeba webshare.
 8. Já jsem objednával 120 Mbit před měsícem přes obchoďáka a ceny jsou stejný jako na netu.
 9. Taky ho mám a je to přesně jak píše Milav.
 10. Mám technicolor a 120 Mbit internet, po kabelu naměřím vždy 121 Mbit, přes wifi jen kolem 40 Mbit, jelikož jedu po kabelu, tak neřešim. Asi je to normální co se 2,4 Ghz pásma týče.
 11. Na co potřebuju 100 programů, když se koukám před spaním akorát na South Park a na Ala Bundu? Všechno ostatní si stáhnu a nemusim u toho trpět milión reklam. Jo a k těm tvým 60 Kč připočti ještě 50 Kč za pronájem nejlevnějšího STB, takže 110 Kč za něco co nepotřebuju, děkuji nechci.
 12. No ty základní programy to jim řeknu rovnou, že nechci ani za korunu, stejně je máme a na to moje půl hodinový sledování bedny před spaním kabelovku nepotřebuju. A neříkej mi, že se nevyplatí přejít ze 7 Mbit za 400 Kč na 120 Mbit za 630 Kč
 13. Co myslíte, půjde ukecat cena 449 Kč za 120 Mbit na celý rok třeba přes místního obchodního zástupce? Nikdy jsem od UPC nic neměl, budu nový zákazník, momentálně mám 7 Mbit za 400 Kč a to už se prostě nedá.
×
×
 • Create New...