Přejít na obsah

single

Uživatel
 • Počet příspěvků

  109
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli single

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Fiber Business 240
 • Vodafone telefon
  Business 100
 • Vodafone televize
  TV Start
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  Cisco 3208
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Praha

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Prodám Blu-ray rekordér Samsung BD-E8300. Vhodný víceméně jen pro UPC vzhledem k tunerům DVB-T/DVB-C a šachtě pro CA modul. Obsahuje harddisk 320GB. Nemůžu zaručit, jestli ještě bude dobře přehrávat disky BD/DVD. Používal jsem ho jako set-top-box s timeshiftem. Více parametrů na https://www.mall.cz/blu-ray-prehravace/samsung-bd-e8300-en Cena 1.000 kč (Brzy budu mít na prodej i CA modul)
 2. Ale tak.. všechno má svůj smysl. Díky aplikaci v mobilu a Chromecastu se můžu dívat na televizi, protože kabel mám ve druhém bytě. Naopak mě nezajímá podpora Windows 10, protože je jednak nemám a druhak si tv nikdy nepouštím na počítači. Jen ať podporují všechny varianty, každý má jiné potřeby.
 3. Balíček Hustler pro chlapy v karanténě nebude? 😷
 4. Někdy před 10 lety se dávala WISI DB 80F, ta byla do krabice.
 5. Dnes jsem měl prodat odkoupený modem Cisco EPC3208. Novému majiteli ale na infolince sdělili, že ho nepřipojí. Připustí jen Compal...
 6. single

  Sony Android TV

  Taky mi bylo líto, že není aplikace pro Android TV ale nakonec používám aplikaci v telefonu s Androidem a do TV posílám přes Chromecast. Ovládání na dotykovém displeji je vlastně pohodlnější...
 7. single

  Výměna modemu

  Ano, to funguje, a taky jsem to tak udělal. Akorát, že jsem ten měsíc musel jet na nižší rychlost předchozího majitele 😁 Objevil se tenkrát ale jiný problém. Po přepojení na vyšší rychlost se modem (Compal) začal asi 10x denně restartovat. Podle mě to bylo slabým signálem u nás v domě, ale UPC to nevyřešilo. Takže jsem zase potupně sháněl Cisco, které jsem předtím prodal 😁
 8. single

  Výměna modemu

  Přesně jak píše Marek-26, zařízení musí být nejen odprodané ale i uvolněné. Stalo se mi, že jsem koupil modem a musel jsem měsíc čekat, než předchozímu majiteli doběhla smlouva. Do té doby mi ho UPC nechtělo zaregistrovat.
 9. Dík, je to tam. Hledal jsem ten Red 2 GB. Neomezenka s internetem 2+2 GB za 397 Kč. Na stránce UPC se tedy zobrazuje jen výběr.
 10. Existuje "Tarif pro jednotlivce s internetem na doma" za 399 ? Původně byl na webu UPC, v prodejně Vodafone mě tenkrát vyhnali, že je ještě brzo a nemají informace. Teď z webu zmizel. Je pod kobercem, nebo existuje širší nabídka než je na https://www.upc.cz/mobilni-tarify/nabidka/mobilni-tarify/ ?
 11. Také můžu potvrdit, Cisco 3208 na 300mbit běží naprosto dokonale. Mám u něj zdroj 15V/1,5A od 3925. Jinak, včera jsem koupil Compal, tak Cisco dám do bazaru.
 12. Ovladačů už jsem takhle oživil desítky. Zatím jsem žádný nezničil, na bezpečné rozlousknutí se mi osvědčila taková věc , co vypadá jako tlusté trsátko.
 13. Asi záleží na zařízení. Mě to třeba nejde. Mám Nvidia Shield TV.
 14. single

  Kabel k modemu

  Pokud by byl zájem, asi bych taky nějakou ze skříně vydoloval.
 15. single

  Kabel k modemu

  Další varianta je použít zásuvku, která má vývody rovnoběžně se zdí. Tato zásuvka má tloušťku 28 mm.
×
×
 • Vytvořit...