Jump to content

Jork

Uživatel
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 1. Děkuji,tak že pro mne vzniká situace složitější (další kabel) pořídit si rozbočovač a jiné propojení..
 2. Dobrý den,mám otázku laika pro znalé. Může mi prosím někdo vysvětlit proč a z jakých důvodů,efektu (novinka) nemá toto zařízení (Kaon KCF-B4003HCO) průchozí signál,zcela nechápu co tím chtěl výrobce říci,že by úspora čeho? Mé využití,modul v TV. Děkuji za vysvětlení.
 3. Tomu rozumim, Na DVDR je obraz pod vstupem AV1. Tak že pokud chci nahrávat z Kaona na DVDR tak pod vstupem AV1. A přitom mohu sledovat a ((přepínat) aniž by se kanál na nahrávání přeladil), na TV s CA modulem a kartou? Omlouvám se,nejsem v těchto věcech (propojování)na jedničku. Možno použít SZ.
 4. Rozumim tomu dobře že propojení mezi DVD a Kaonem (scartem) ,že na Kaonu zaměním konektor místo do VCR do konektoru TV? Postupoval jsem dle navodu Kaon kde je schéma propojeníi mezi DVD a Kaonem, kde je pro totozapojení zvolen konektor VCR. Dobrá zaměním.Děkuji
 5. z DVD (scart)z AV1 do TV AV1 Z Kaona (scart) z VCR do DVD (tv) Kaon TV (csart) je neopsazen.
 6. DVD video recorde, mám propojený s TV kabelem Scart. Na DVD jsem nastavil AV1,nedaří se.
 7. No ale mně se tak nedaří,někde dělám chybu,asi při postupu nahrávání ,Kaon má jeden (vstu,výstup)pro HDMI kabel, ten mi jde do TV tak že jsem použil scart kabel.(Kaon + DVD) Na DVD zvoleno "nahrávání z externího zdroje a výsledek, stejně to nahraje pořad který je na TV.
 8. Dobrý den,tak marně hledám odpověď na mou otázku a nemohu nic nalézt,nebo se špatně koukam. Docela by mne zajímalo jak pořídím zaznam na DVDvideo recorder aniž bych musel nahrávaný kanál sledovat,Mam Kaon 3000 a navíc jsem si pořídil i kartu do TV (DVB-C).Prostě se mi nedaří , Naladim kanál na DVB-C (Kaon je vypnutý),po zadání dat na DVD rec. zapnu setbox (kaon) a sleduji jiný program,konečným výsledkem je že při přehravani DVD mam nahrany program který jsem sledoval přes setobox. A ještě jedna otázka,zda se dá pořídit zaznam na DVD vid.recorder z HDD setboxu,při pokusu o nahrání dostávám hlášku " služba není dostupná"Děkuji za odpověď a omlouvám se za již opakovanou otázku. Pozn. Kaon s TV je propojen HDMI kabelem DVD+Kaon + TV je propojen scartem.
 9. Jsem zmaten z tvé odpovědi,komu patří? A ano,né nevim kam přiřadit.Díky
 10. Děkuji,ale právě jsem zjistil že Kaonem má jen jeden(vstup,výstup) pro HDMI kabel,mohu použít rozdvojku pro HDMI? Děkuji
 11. Dobrý den.Prosím může mi někdo poradit jak docílím toho abych nahraný program z TV na Kaon KCF-3000HCO, mohl přenést na DVD, DMR-EH57 (pro vypálení na medium). Je zapotřebí propojit Kaon KCF-3000HCO s DVD rekordérem ¨,kabelem skart nebo HMDI? Pozn. Doposud mám jen propojení - DVD rekorder s TV Panasonic se Scart kabelem,to asi nestačí nebo je propojení chybné?Děkuji za snahu odpovědít.
 12. Děkuji za nápovědu,příspěvek jsem četl až nyní.
 13. Dobrý den.Mám problém s naladěním TV stanic přes kartu v TV. Při automatickém ladění má nalezeno (a to i při opakovaném pokusu) né všechny TV stanice,zejména mi nenaladí programy v HD rozlišení.Po několikáté konzultaci s techniky UPC jsemzměnil (v ručním ladění ) nové nastavení Frekvence - 170,5 Modulace 64, a Přenosová rychlost 5000, i to nepomohlo. 2/ Dále,pokud se ladění podaří tak po vypnutí TV a následném zpuštění TVzjišťuji že TV stanice se sami přeladili ,jsou v jiném pořadí (než byli uloženy do oblíbených). Pokudsleduji TV přes setobox,zde se nic nemění a je vše v naprostém pořádku. Můžete prosím poradit kde dělám chybu? Děkuji za radu.
×
×
 • Create New...