Přejít na obsah

Doctor

Uživatel
 • Počet příspěvků

  82
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Doctor

 • Hodnost
  Nováček
 1. Doctor

  Cisco EPC3925 - zkušenosti

  Ha, děkuji moc.
 2. Doctor

  Cisco EPC3925 - zkušenosti

  Mám dotaz. Budu si tenhle modem objednávat domů. Jak funguje když ho mění. Vymění ho ten člověk co to doveze sám, nebo mi to jen předá a já si to vyměním sama? A pokud si to mám vyměnit sama, stačí když ho akorát zapojím a on se do hodiny, dvou připojí na net?
 3. Doctor

  weby cz jedou, com většinou ne

  Vypito...
 4. Doctor

  weby cz jedou, com většinou ne

  Ha, tak to není chyba u mně? Nedostanu se na gocomics, trekmovie, tumblr a tak... Též Brno. Zajímavý je, že kamarádce v Brně v Žabinách to jede ok, Veveří ne
 5. Doctor

  CI rozhraní a CA moduly

  ahoj, máme Panasonica TX P42G30E a v tom vražený modul a žádný problémy s tím nejsou. Jede to v pohodě.
 6. Doctor

  Prosím o radu

  Fakt ti jede? já projela celý analog a cool zmizl. na tv co máme v obýváku se s digi cool jede, ale když to přepnu na analogový tuner, tak tam cool není.
 7. Doctor

  CI rozhraní a CA moduly

  Jo, v pohodě. Akorát jsem to neobjednávala přes ten přímý odkaz na jejich stránkách, ale přes kontaktního mejla. Jeden den jsem to poslala, druhej den mi volala slečna z upc a domlouvala detaily a kdy se s tím technik staví. Během dvou dnů to bylo vyřízený. Vezmi samoinstalaci, šlo to lehce. Akorát se to vrazí do tý díry a našlo si to všechny kanály samo během 15 minut. Máme taky Panasonica. Jo a prosím tě, musel jsi měnit tu zemi na Finsko, nebo ti to jelo samo. Já musel na finsko a štve mě diakritika.Ale jinak šecko jede v poho. Neměnila jsem nikde nic. Jen jsem to tam vrazila, přepla tv na dvb-c a nechala ju chvilu jet. Nejdřív jely ty volné programy, ty placené naběhly během 15 -20 minut
 8. Doctor

  CI rozhraní a CA moduly

  Jo, v pohodě. Akorát jsem to neobjednávala přes ten přímý odkaz na jejich stránkách, ale přes kontaktního mejla. Jeden den jsem to poslala, druhej den mi volala slečna z upc a domlouvala detaily a kdy se s tím technik staví. Během dvou dnů to bylo vyřízený. Vezmi samoinstalaci, šlo to lehce. Akorát se to vrazí do tý díry a našlo si to všechny kanály samo během 15 minut. Máme taky Panasonica.
 9. Doctor

  CI rozhraní a CA moduly

  Nějaká chyba na stránkách UPC. Jim zavolejte na 844 333 800 (objednávková linka) a objednejte telefonicky. Mejl fungoval. Technik odvezl setopbox a přivezl CA modul. Rozjelo se to asi během 10 minut.
 10. Doctor

  CI rozhraní a CA moduly

  Že se tak ptám, chtěla jsem objednat CA modul a hlásí mi to, že v mé lokalitě není služba dostupná. To je nějaký divný, ne, když normálně přes setopbox to jede a nechápu proč by mi to mělo hlásit tohle. Stalo se vám to taky?
 11. Doctor

  Nove stanice...

  Od včerejšího odpoledne se to vrátilo k normálu. Česká audiostopa a na druhý volbě je i originál. hurá
 12. Doctor

  Nove stanice...

  Myslíte, že někdy třeba časem, upc zvládne vrátit u AXN po té co ho přesunuli na novou pozici možnost originálního zvuku? Předtím to šlo přepnout na originální zvuk, teď mi to po tom, co to přehodili tam co bývala Jojka plus jen jednu zvukovou stopu.
 13. Doctor

  smtp server

  no zajímalo by mě co je na zprávě "sejdeme se v nedělu, sraz platí" závadnýho. Nicméně jsme ještě s kamarádem zkusmo vyřešili přes http://www.spamhaus.org. Očividně jako upc přiděluje ipadresy, tak jsou některý zalogovaný jako spamový
 14. Doctor

  smtp server

  netušíte co se děje s tím jejich serverem pro odchozí poštu? Dneska mi to hlásí chybu "Vyskytla se chyba při odesílání zprávy. Server odpověděl: 5.2.0GWi21a další shluk písmen a čísel Automated process detected unsolicited content" Netuším proč. Není v textu zprávy žádný odkaz, nic. jen prostý text. jako odchozí server mám mail.upcmail.cz. Neprojde to ani přes smtp.upcmail.cz se ssl
 15. Doctor

  Analog CT 2 Brno - Stred

  Ahoj, jede vám 26.8. čt 2? Brno-střed.
×