Jump to content

Rixo

Uživatel
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Rixo

 1. @Marek-26prosím tě, za jak dlouho se nějakým způsobem dozvím o akceptaci výpovědi? SMS o přijetí vrácených zařízení přišla už cirka před týdnem, ale co se smlouvy samotné týče tak zatím nic.
 2. Mluvíš jak vozkové, když Ford představil první auto. Proč by někdo potřeboval jezdit tak rychle, že? 🙂 Protože času je málo a vždycky bude lepší, když například hru sosnu za 10 minut místo 30.
 3. Už jsem tam chtěl posílat vše, ale kdyby to někoho zajímalo do budoucna, tak zařízení se posílá jinam, XPO Supply Chain CZ s.r.o., Průmyslová 1507, 691 23 Pohořelice.
 4. Ahoj, jaký je prosím aktuálně nejspolehlivější způsob podání výpovědi smlouvy? Mám věrnostní slevu, pronajatý stb + modem, rád bych to vše vrátil a vypověděl správně na první dobrou. Mimochodem nic v tom není, jen se stěhujeme. Děkuju za rady a tipy.
 5. Když už toto téma opět žije, tak jsem si vzpomněl, žemoje LG smart TV se opět nemůže připojit k 5Ghz síti s tím, že "k tomuto bodu připojení se nelze připojit". Finíto. Funguje jen 2.4Ghz.
 6. Nebyla dnes nějaká aktualizace? Adaptér u PC mi zase při připojení k 5Ghz padá a připojit se lze jen k 2.4Gz
 7. Dnes ráno na modemu opět novější FW a 5 Ghz opět nejde 😫
 8. Jen aby to nebylo jako s měnovou reformou! 😄 Ale bez legrace, snad ne, protože tu fungujete jako podpora výborně. I komunita funguje dobře. Musím uznat, že zákaznická podpora UPC včetně tohoto fóra je úplně jiné kafe, než to bývalo před lety.
 9. U mě stále stejná verze SW i po restartu.
 10. Nečetl. Nikdo z UPC ČR zatím veřejně problém nepotvrdil, natož aby psal o tom, že ho řeší.
 11. S aktuálním problémem se SW modemu, kdy (minimálně některým uživatelům) nefunguje připojení k 5 Ghz, je takový návod k popukání.
 12. Všem mockrát díky za příspěvky. Nyní si můžu být jistý, že problém není na mé straně. Před pár dny jsem to zkoušel řešit přes podporu UPC ČR, ale tam absolutně nevěděli co s tím. K problému ještě to, že 2.4 sice funguje, ale třeba LG TV se mi od sítě občas odpojuje, resp. asi obráceně síť odpojuje TV. To se taky nestávalo. Verzi SW mám stejnou jako Hugo. Splňuje standardní specifikaci : DOCSIS 3.0 Verze hardware : 4.01 Verze software : CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p3-NOSH
 13. To jsem zapomněl zmínit. Zkoušel jsem restart i reset do továrního nastavení. Nic nepomohlo.
 14. Ahoj, před pár dny mi na PC (Win 10, wifi usb adaptér Asus AC600 USB-AC51) přestalo fungovat připojení k síti 5 Ghz. Při pokusu o připojení se usb adaptér po chvilce odpojí a zase připojí. Myslel jsem tedy, že je to adaptérem, ale příčinu jsem nenašel (ovladače stále ty samé, nic se neměnilo) a krom toho jsem zjistil, že k síti se nemůže připojit ani LG TV, která na 5 Ghz do teď také normálně fungovala. Připojí se jen telefon (iOS). Síťový log modemu CBN CH7465LG (bohužel se mi nepodařilo dohledat, co to znamená) 25-04-2019 19:50:14 critical No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=54:67:51:8c:4e:fe;CMTS-MAC=00:17:10:9a:83:8b;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0; 25-04-2019 19:50:12 notice Illegal - Dropped INPUT packet: SRC=81.95.110.170 MAC=00:17:10:9A:83:8B;CM-MAC=54:67:51:8c:4e:fe;CMTS-MAC=00:17:10:9a:83:8b;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
 15. Díky oběma za odpověď. Udělám to stejně, protože o zpětné zhlédnutí přijít nechci.
 16. Paní z tech. podpory mi to už vysvětlila. Můžu si do TV buď naladit nějaké základní programy, protože zbytek tv nerozkóduje a tedy spíš dál procházet program jen přímo přes set top box nebo si místo set top boxu pořídit ca modul, naladit do tv všechny programy, ale tím se vzdát zpětného zhlédnutí a videotéky.
 17. Mám LG smart TV (55SK8000) a set top box (hd mediabox). Chtěl bych mít v TV naladěné programy, abych mohl listovat programem přímo v TV. Ale TV nikdy nic nenaladí, už jsem zkoušel různé kombinace nastavení. Takže zatím jediný způsob jak procházet program je přímo přes set top box. Ale naladit programy do TV by mělo jít, že ano? Máte někdo nějaký tip, co vyzkoušet? Googlil jsem, ale nalezl jsem jen rady ohledně CA modulu, což se mě netýká. Díky moc.
 18. Počítačem ani připojením to není, protože mám úplně ten samý problém. Blbne to ve všech prohlížečích. Problém je u nich v přehrávači nebo na serveru. Čert ví. Ale používat se to nedá.
 19. Když si přečteš obchodní podmínky, tak s nadsázkou zjistíš, že jim musíš platit, i kdyby ti nic nefungovalo celý měsíc. Ale opovaž se s platbou opozdit, to uvidíš jak rychle se umí ohánět. UPC je nespolehlivá firma. Pokud chceš stabilitu, tak přejdi ke konkurenci. Já jsem u UPC, protože nic podobně rychlého tu není, jinak už bych byl pryč.
 20. Tam je jen nešťastné to přídavné jméno "online", jinak je to samozřejmě fajn. V dnešní době, kdy jedna hra má klidně 50GB i víc je velice příjemné stahovat takovým fofrem. Plno lidí od konkurence, o zámoří nemluvě, si o něčem takovém může nechat jen zdát.
 21. A tohle je přesně ten přístup, se kterým se nikam nedostaneme. Reklamy a omezení. Proč by na to někdo koukal probůh? Raději si to sosne, hned, bez reklam a omezení. Místo toho, aby tv šly s dobou, tak neustále přešlapují na místě.
 22. Platím přes inkaso, tj. také si strhávají sami, a je to vždy na haléř přesně.
 23. Fakt to nejde? S tím asi nic neuděláš. To soudruzi z NDR zapomněli tento scénář otestovat a naprogramovat.
 24. Ono je taky nutné počítat s tím, že přenosová kapacita zahrnuje jak download tak upload. Tzn. 20Mbit+ download a to samé upload je maximum, které proleze po 2.4Ghz. Určitě umí síťovka v NB 5Ghz?
 25. Nám taky víc nefunguje než funguje. Vždy pomůže až tvrdý reset boxu. Je to pruda.
×
×
 • Create New...