Přejít na obsah

Rixo

Uživatel
 • Počet příspěvků

  32
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  1

Rixo naposledy vyhrál 2. června 2018

Rixo má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Rixo

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komfort
 • Vodafone datový limit na mobilu
  2 GB
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  Neomezeně
 • Vodafone zařízení
  HD Mediabox, modem
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Kladno

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Když už toto téma opět žije, tak jsem si vzpomněl, žemoje LG smart TV se opět nemůže připojit k 5Ghz síti s tím, že "k tomuto bodu připojení se nelze připojit". Finíto. Funguje jen 2.4Ghz.
 2. Nebyla dnes nějaká aktualizace? Adaptér u PC mi zase při připojení k 5Ghz padá a připojit se lze jen k 2.4Gz
 3. Dnes ráno na modemu opět novější FW a 5 Ghz opět nejde 😫
 4. Jen aby to nebylo jako s měnovou reformou! 😄 Ale bez legrace, snad ne, protože tu fungujete jako podpora výborně. I komunita funguje dobře. Musím uznat, že zákaznická podpora UPC včetně tohoto fóra je úplně jiné kafe, než to bývalo před lety.
 5. U mě stále stejná verze SW i po restartu.
 6. Nečetl. Nikdo z UPC ČR zatím veřejně problém nepotvrdil, natož aby psal o tom, že ho řeší.
 7. S aktuálním problémem se SW modemu, kdy (minimálně některým uživatelům) nefunguje připojení k 5 Ghz, je takový návod k popukání.
 8. Všem mockrát díky za příspěvky. Nyní si můžu být jistý, že problém není na mé straně. Před pár dny jsem to zkoušel řešit přes podporu UPC ČR, ale tam absolutně nevěděli co s tím. K problému ještě to, že 2.4 sice funguje, ale třeba LG TV se mi od sítě občas odpojuje, resp. asi obráceně síť odpojuje TV. To se taky nestávalo. Verzi SW mám stejnou jako Hugo. Splňuje standardní specifikaci : DOCSIS 3.0 Verze hardware : 4.01 Verze software : CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p3-NOSH
 9. To jsem zapomněl zmínit. Zkoušel jsem restart i reset do továrního nastavení. Nic nepomohlo.
 10. Ahoj, před pár dny mi na PC (Win 10, wifi usb adaptér Asus AC600 USB-AC51) přestalo fungovat připojení k síti 5 Ghz. Při pokusu o připojení se usb adaptér po chvilce odpojí a zase připojí. Myslel jsem tedy, že je to adaptérem, ale příčinu jsem nenašel (ovladače stále ty samé, nic se neměnilo) a krom toho jsem zjistil, že k síti se nemůže připojit ani LG TV, která na 5 Ghz do teď také normálně fungovala. Připojí se jen telefon (iOS). Síťový log modemu CBN CH7465LG (bohužel se mi nepodařilo dohledat, co to znamená) 25-04-2019 19:50:14 critical No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=54:67:51:8c:4e:fe;CMTS-MAC=00:17:10:9a:83:8b;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0; 25-04-2019 19:50:12 notice Illegal - Dropped INPUT packet: SRC=81.95.110.170 MAC=00:17:10:9A:83:8B;CM-MAC=54:67:51:8c:4e:fe;CMTS-MAC=00:17:10:9a:83:8b;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
 11. Díky oběma za odpověď. Udělám to stejně, protože o zpětné zhlédnutí přijít nechci.
 12. Paní z tech. podpory mi to už vysvětlila. Můžu si do TV buď naladit nějaké základní programy, protože zbytek tv nerozkóduje a tedy spíš dál procházet program jen přímo přes set top box nebo si místo set top boxu pořídit ca modul, naladit do tv všechny programy, ale tím se vzdát zpětného zhlédnutí a videotéky.
 13. Mám LG smart TV (55SK8000) a set top box (hd mediabox). Chtěl bych mít v TV naladěné programy, abych mohl listovat programem přímo v TV. Ale TV nikdy nic nenaladí, už jsem zkoušel různé kombinace nastavení. Takže zatím jediný způsob jak procházet program je přímo přes set top box. Ale naladit programy do TV by mělo jít, že ano? Máte někdo nějaký tip, co vyzkoušet? Googlil jsem, ale nalezl jsem jen rady ohledně CA modulu, což se mě netýká. Díky moc.
 14. Rixo

  Horizon Go

  Počítačem ani připojením to není, protože mám úplně ten samý problém. Blbne to ve všech prohlížečích. Problém je u nich v přehrávači nebo na serveru. Čert ví. Ale používat se to nedá.
 15. Když si přečteš obchodní podmínky, tak s nadsázkou zjistíš, že jim musíš platit, i kdyby ti nic nefungovalo celý měsíc. Ale opovaž se s platbou opozdit, to uvidíš jak rychle se umí ohánět. UPC je nespolehlivá firma. Pokud chceš stabilitu, tak přejdi ke konkurenci. Já jsem u UPC, protože nic podobně rychlého tu není, jinak už bych byl pryč.
×
×
 • Vytvořit...