Přejít na obsah

Rixo

Uživatel
 • Počet příspěvků

  17
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

Rixo last won the day on 2. června

Rixo had the most liked content!

O uživateli Rixo

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Kladno
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  HD Mediabox, modem

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Rixo

  Neustálé celodenní výpadky

  Když si přečteš obchodní podmínky, tak s nadsázkou zjistíš, že jim musíš platit, i kdyby ti nic nefungovalo celý měsíc. Ale opovaž se s platbou opozdit, to uvidíš jak rychle se umí ohánět. UPC je nespolehlivá firma. Pokud chceš stabilitu, tak přejdi ke konkurenci. Já jsem u UPC, protože nic podobně rychlého tu není, jinak už bych byl pryč.
 2. Tam je jen nešťastné to přídavné jméno "online", jinak je to samozřejmě fajn. V dnešní době, kdy jedna hra má klidně 50GB i víc je velice příjemné stahovat takovým fofrem. Plno lidí od konkurence, o zámoří nemluvě, si o něčem takovém může nechat jen zdát.
 3. A tohle je přesně ten přístup, se kterým se nikam nedostaneme. Reklamy a omezení. Proč by na to někdo koukal probůh? Raději si to sosne, hned, bez reklam a omezení. Místo toho, aby tv šly s dobou, tak neustále přešlapují na místě.
 4. Rixo

  Nový způsob hrazení služeb v MOJE UPC

  Platím přes inkaso, tj. také si strhávají sami, a je to vždy na haléř přesně.
 5. Rixo

  Odebrání oblíbených programů

  Fakt to nejde? S tím asi nic neuděláš. To soudruzi z NDR zapomněli tento scénář otestovat a naprogramovat.
 6. Rixo

  rychlé wi-fi, pomalý internet

  Ono je taky nutné počítat s tím, že přenosová kapacita zahrnuje jak download tak upload. Tzn. 20Mbit+ download a to samé upload je maximum, které proleze po 2.4Ghz. Určitě umí síťovka v NB 5Ghz?
 7. Rixo

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Nám taky víc nefunguje než funguje. Vždy pomůže až tvrdý reset boxu. Je to pruda.
 8. Jediné na čem zvýšením "vydělám" je bezplatná výměna modemu za nový, jelikož ta stará cisco šunka 300Mbit neutáhne. Lepší než drátem do oka.
 9. Tobě přijde normální při každý změně zvedat telefon a vyjednávat jak na arabskym trhu? Tím bych fakt rozdíl v ceně zákazník od zákazníka neobhajoval. Je to spíš ostuda.
 10. V mém případě je to 54 Kč. To je nic, jenže to navýšení dělá UPC pravidelně každý rok. Tzv. salámová metoda. Za pár let je z desetikorun pár stovek. Mně by to v zásadě nevadilo, ale musel bych někde vidět odpovídající zlepšení služeb. Rychlost internetu neřeším. Jestli mám 200 nebo 300Mbit je pod mou rozlišovací schopnost.
 11. Rixo

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Díky za potvrzení. Jdu pozdravit klientské centrum.
 12. Rixo

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Zkoušel jsem všechny tři konektory, které na tv jsou. A samozřejmě jsem mezi nimi na tv přepínal. Když stb bootuje, tak na TV se objevují vesměs totožné informace, např. o rozlišení + při zapnutí/vypínání sem tam problikne nějaký pruh, ale to je celé :-/
 13. Rixo

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Dotaz - stalo se už někomu, že nefungovalo HDMI? Pročetl jsem si celé téma a nabyl jsem dojmu, že s tímto přístrojem je asi možné všechno. Zkoušel jsem více kabelů a tv s jinými zařízeními přes HDMI funguje zcela v pořádku. Jen propojení Kaonu aTV nefunguje, žádný obraz ani zvuk, nic.
×