Přejít na obsah

Marbur75

Uživatel
 • Počet příspěvků

  10
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Marbur75

 • Hodnost
  Nováček
 1. Zdravím, přihlášení do Moje UPC funguje,ale do My Prime to píše Neplatné jméno nebo heslo - se staejným jménem a heslem jako do Moje UPC. Tak nevím kde je co špatně.
 2. Marbur75

  HbbTv Trailery

  přímo u UPC na HD+ - ostatní věci fungují. U ČT funguje vše co nabízí, u UPC nabídka Trailerů pouze nefunguje. TV je Panasonic TX-42AS650E
 3. Zdravím,zrovna testuju HbbTv a u trailerů je vždy Vaše video se načítá,prosím počkejte. No a já teda čekám a čekám a ono porád nic. Funguje to někomu?
 4. Marbur75

  STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox

  Na Kaonu KCF-SA700 jsem si Oblíbené sice nastavil,ale dost často se to přepne zpět na Všechny programy, jde nastavit,aby Oblíbené programy zůstali stabilně aktivovaný i po vypnutí Kaonu? A Horizon GO - mám telefon Huawei g300 android 4.0.3 - do nabídky programů a filmů se dostanu,ale při spuštění mi to hlásí - Video nyní nelze přehrát (6661)
 5. Marbur75

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  jj,dostali jsme Kaon KCF-B3000HCO, ale ten co jsme měli dříve pronajatej,tak ten byl teda ještě starší verze, pár rozdílů tam je. No hlavně,že už nám hrajou pohádkové programy i v dětském pokoji na SA700
 6. Marbur75

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  tak jsem se rozhodl přenechat Kaon KCF-SA700 dětem a já si pořídím HD PVR Kaon KCF-B4003HCO - ta funkce dvojího nahrávání je pro mě dost užitečná.
 7. Marbur75

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  A co způsobuje seknutí programů s hláškou NENÍ AV SIGNÁL ? Problém je u UPC, v Kaonu nebo v kabelech? S TV mám propojeno HDMI. Někdy to sekne i 3x během půlhodiny.
 8. Marbur75

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Dík za info, právě že jsem uvažoval o HDD USB,ať je případně kam nahrávat,jen nemám možnost vyzkoušet zda si ty přístroje budou rozumět a spolupracovat. Tak se radši ptám.
 9. Marbur75

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  ještě mám dotaz k úložišti, jaká velikost je vhodná ? USB Flash disk 64 GB nebo je použitelný i USB HDD např. 500 GB - mám namysli,zda je to použitelné pouze na USB Flash disky nebo na jakýkoliv Hard disky s USB. Co používáte a kolik záznamu se vejde třeba na 100 GB ???
 10. Marbur75

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Zdravím, dnes mi přivezli Kaon KCF- SA700PCO a v manuálu není nic o přípojce na internet,není ani na obrázkách přístroje v manuálu,ale na samotném přístroji je a protože jsem v tomto směru neznalý, k čemu se dá ten vstup teda využít?
×