Přejít na obsah

Bassmann

Uživatel
 • Počet příspěvků

  15
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Bassmann

 • Hodnost
  Nováček
 1. Bassmann

  Neustálé výpadky Brno

  Ty mu za ty výsledky v práci platíš? Ne? Takže v tom případě je ti po nich kulové. Zatímco on UPC platí peníze za služby a za servis, přičemž se mu očividně nedostává ani jednoho.
 2. Svolení k inkasu ze svého účtu ve prospěch firmy jako UPC dá jenom ... (nenašel jsem vhodný eufemismus pro jeden poněkud expresivní výraz, proto jen 3 tečky)..
 3. Bassmann

  Neustálé výpadky Brno

  Brno Obřany, momentálně výpadek, TV i net. 16.55: Obé už jede. Výpadek byl od cca 14.00 do cca 16.30.
 4. Už asi týden mi nejede ani jeden program v multiplexu 2, tj. slovenské programy, a programy v muxu 3 strašně kostičkují. Netuší někdo, v čem je problém, než budu volat infolinku? Lokalita Brno Černovice, stb CV5000. Pokud tu už je stejné téma, dejte prosím odkaz, nic jsem nenašel. Díky.
 5. Bassmann

  Neustálé výpadky Brno

  Hm, tak dnes ráno šel net neuvěřitelně pomalu, odpoledne už nejde vůbec. Brno-Černovice. Tak pořád nic. Když dám znovu přidělit adresu v síťovém připojení, tak to pak půl minutky jede a pak zase ne. Má někdo stejný problém? Neděle: tak už to zas běží jak má - 10/1 Mbit (Light)
 6. Bassmann

  rychlost

  Hm, v Brně dnes celý den 450 kilo down/ 500 kilo up, tarif Light. Včera ještě v pohodě.
 7. Bassmann

  Problemy s UPC

  Přesně to samé mi napsali, když jsem u nich reklamoval 4x nižší rychlost na downloadu - probírali jsme to také tu http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=838&start=120 Tak jsem jim volal, dovolal se, nic nevyřešil, objednal jsem technika, mezitím ovšem UPC restartovalo síť, takže vše se vrátilo do normálu, technika jsem odvolal, ten ovšem přišel, tak jsem s ním aspoň hodil řeč, ze které vyplynulo, že jejich kecy o modemu, kabelech atd. byly v tomhle případě nesmysl. Takže asi tolik k jejich kabelům.
 8. Bassmann

  Neustálé výpadky Brno

  Od té minulé středy jede net stále jak má, takže díky za optání.
 9. Bassmann

  Neustálé výpadky Brno

  A zaplatil jsi ho? Nene, nic nechtěl, na zakázkový list napsal "klient servis rušil". Bych se hodně hádal. Mimochodem se jen tak mezi řečí zmínil, že stejný problém řešil včera někde poblíž (ukazoval směrem ke Cornovově) a že na nic nepřišel. Podle mne to byl fakt nějaký problém někde u nich. A přidám se: jak jsi zjistil to s tím restartem?
 10. Bassmann

  Neustálé výpadky Brno

  Tak jsem včera technika stornoval přes webový formulář, dnes ráno jsem jim ještě pro jistotu volal, ať jej zruší, a hádejte co, před chvílí přišel. Tak jsem mu to vysvětlil a on mi ještě zamával atd atd. Ach jo.
 11. Bassmann

  Neustálé výpadky Brno

  No tak to je výborný ...
 12. Bassmann

  Neustálé výpadky Brno

  Jo, to je přesně ono, měřič rychlosti na UPC měří ještě menší rychlost downloadu než ostatní, mně odpoledne taky naměřil necelých 300 kbit/s. Jsem vážně zvědavý, co mi řekne ten technik.
 13. Bassmann

  Neustálé výpadky Brno

  A občas se zapomínám přihlašovat, předchozí příspěvek je ode mne.
 14. Bassmann

  Neustálé výpadky Brno

  Hodnoty stále tragické, volal jsem na infolinku, na nic nepřišli, takže by měl přijet technik.
×
×
 • Vytvořit...