Přejít na obsah

Fíf

Uživatel
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Já zase odmítám HD a taky ti to nevnucuju.
 2. Fíf

  LCD či PLASMA

  Klasické CRT se LCD ani plasma nevyrovnají. Má to jedinou nevýhodu, CRT nezná HD, ale to mě vůbec nevadí, protože co jsem viděl tak HD zobrazení jsou omalovánky, nic přirozenýho. Věř mi, pracuju ve výrobě LCD a HD TV mám denně na očích.
 3. Fíf

  Kvalita dig. vysílání.

  Oblast Chomutov. Mám stejné problémy, začalo to ve chvíli kdy se načetli HD kanály.
 4. Fíf

  Ochrana spotřebitele

  Lokalita.............Chomutov Nova................70% - 73%, kvalita .... 97% - 99%, kostičky + sekání obrazu Markíza ...........70% - 73%, kvalita .....97% - 99%, kostičky + sekání obrazu EPG..................pomalé načítání spojené s dočasnou nefunkčností ovládání STB Jiné..................Velice časté rozpadání obrazu, na premiových kanálech je to vidět nejvíc Typ STB...........CV-5000 CINX
 5. Fíf

  Co jiného?

  Viděl jsem šlapat jak O2 tak DigiTV a je to bída. U O2 je nabídka slabá, kvalita sice dobrá, ale když se STB vypne do pohotovostního režimu je z jeho displaye cirkus. Pořád bliká a vypnout se dá jen tím, že se vytáhne ze zásuvky. DigiTV je slabota, za málo peněz je i slabá kvalita. I když nerad, tak musím přiznat, že zatím není jiné řešení než UPC a oni to moc dobře ví, proto s tím nic nedělaj.
 6. Jork: Stále jsi nepochopil co ti Kenny napsal. STB je jednotunerový!!! To znamená že jde nahrávat jen program který na STB běží nebo na který je naprogramovaný a v tom případě se automaticky na požadovaný kanál přepne.
 7. Fíf

  16:9

  Asi to bude tím, že se do 16:9 přepíná jen když TV stanice vysílá v tu dobu ve formátu 16:9 a to české stanice 24 hodin denně nevysílají. Nevím jak tobě, ale já nesnesu koukání na roztažený obličeje a jsem rád, že pokud je signál ve 4:3 tak se to do něj automaticky přepne. Jediné, kdy mi to vadí jsou reklamy kdy každá jede v jiným formátu a za to jediný ten křáp Handan a UPC nemůže.
×