Jump to content

Joel

Uživatel
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

 1. Škoda Mám 120MB Tedy asi Switch. Ten to pouze rozdělí že? Rychlost bude snad stejná. Druhou veřejnou IP nepotřebuji. Jen budu muset tahat mnoho metrový kabel.
 2. Nevím co jde. Jestli jde rozbočit kabel před modem pak bych to chtěl + požít další kabelový modem. Modem mám na druhém konci a pak bych musel tahat kabel složitě. Proto je pro mně lepší první možnost.
 3. Mám internet od UPC a připojené jedno PC přes kabelový modem Cisco. Chci připojit další PC ale také po kabelu. Řeším jak to udělat abych nemusel kupovat další tarif od UPC anebo wifimodem. Jestli to jde, tak bych rád nějak rozbočil kabel co vede do domu.
 4. Zdravím. Pořád mám doma kabelový modem cisco a rád bych po kabelu připojil další zařízení abych se tak vyhnul komedii ohledně signálu. Jak to provedu? Cisco modem má pouze jednu možnost. Lze to nějak udělat 2 kabely z dané rozvodné skříně pro druhé PC, tak aby to bylo na jeden tarif? Nechce platit mnoho stovek navíc za další připojení. - Navíc druhé PC by bylo na opačné straně domu, tedy propojovat to od modemu, by bylo dost dlouhé. Díky za pomoc.
 5. - Jak zajistím abych měl veřejnou IP během připojení přes kabel? - Je možný, že to má minimální dosah? 98m čtverečních ten krám sotva pokrývá a ke konci to vypadává. Je to vada mého kusu anebo to tak je? Jedu na 5Ghz pásmu a podle Wifi Analyzer jsem vybral dobrý kanál.
 6. Díky všem, za pomoc a odpovědi na moje debilní otázky Mám díky vám velký výběr a již tomu více rozumím.
 7. Ten pronájem od UPC, je tam nějaký doba jak dlouho to musím používat? Anebo to mohu vrátit kdy chci?
 8. 4 sítě? To je dost málo. Tedy většina lidi někde ve městech se neustále ruší a jsou naprosto v prdeli. To je dost zoufalý No uvidím s tím levnějším, jestli to bude padat apod. Tak to vrátím. Případně by to chtělo nějaká co má dobrou anténu abych vyrušil ostatní
 9. Nemohu to přesně zjisti. Kolik je potřeba těch wifi aby to bylo přeplněný? To pak ale lehce může být přeplněný i 5GHz ne? Jestli to je tak dramatické, tak se divím, že v panelácích mají wifi. Btw přeplněné znamená, že se na mojí wifi pak nepřipojím anebo připojím ale pomaleji? Pak bych to měl i já rušit ostatním
 10. Tak jestli budu mít levnější router co umí 2,4 GHz a tablet co by měl umět oboje tak je to jedno ne? 5 Ghz stojí již přes 1000 Kč.
 11. Dobře. A můžeš mi ještě lajcky říci proč má umět dvě pásma najednou?
 12. OK, pak tedy koupím vlastní router. Co čtu v tému k tomu UPC modemu, tak je problém s "Uživatel je již přihlášen" když se chci znovu přihlásit... Divný. Nějaký levnější neznáte? Psal, jsem do 1000 Kč ale nemusel by být za 1000 Kč
 13. Tak to jsi mě zaskočil. Mrknu jestli opravu platíš 650. Samoinstalace je zdarma a připojovací poplatek, bych platit neměl, když jsem již připojen.
×
×
 • Create New...