Jump to content

kamelot

Uživatel
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 1. Hm, teď služba funguje perfektně. Nahrál jsem vše, co jsem si nastavil. Nahrát služba umožní jen ty programy které jsou tzv. základní - programy ČT, NOVY, PRIMY ( včetně COOL a ZOOM ), BARRANDOV. Neumožní nahrání pořadů ze speciál kanálů. Např. History, Discovery, CS Film .......
 2. Také jsem zkoušel. Zatím se mi podařilo z 10ti pořadů nahrát pouze jeden - Poslušně hlásím - a ten i stáhnout. Docela slušná video kvalita. Soubor bez problémů přehraje třeba POTPlayer možná i KMPlayer. Není nutná konverze. První jmenovaný je dokonalý super přehrávač prakticky všech možných souborů. Zatím jsem nenatrefil na soubor, který by nepřehrál. Oba jmenované přehrávače mají stejného tvůrce.
 3. Ale víme, bratr má 3Déčkovýho Samsunga a už jsem u něho pár 3D filmů viděl. Nikdy jsem je ale nedokoukal do konce, otravovalo mě mít na očích dvě hoďky brejle . Naposledy jsem se díval na poslední transformery. A jak vypadá 3D film puštěný z 3D přehrávače na 2D samozřejmě vím také.
 4. Píšu jen to co jsem viděl. Film poběží opět 8.12. ve 12,10 hod. na HBO HD. Třeba se to bude opakovat.
 5. Poměr stran byl normál - 16:9 - full screen, celý film. V popisu filmu na EPG bylo psáno něco jako "......tento film si 3D určitě zaslouží..." Bohužel jsem to nedočetl až do konce. Barvy a vůbec kvalita obrazu byla perfektní, zvláště podání černé bylo super. Ale to u anim. filmů zvláště na HBO HD je obvyklé. Už způsob zobrazování scén ve filmu byl jiný, takový jak je to známé ze skutečných 3D filmů na odpovídajícím 3D televizoru a s brýlemi. Chyběla tam samozřejmě podstatně větší hloubka prostoru a efekty vylétávajících ptáků z obrazovky. Zvuk nekomentuji s ohledem na televizní stereo.
 6. Legendární partu jako animák mám tzv. nakoukanou. Dívám se na tento film prakticky pokaždé kdy na HBO běží nebo alespoň na části filmu. Ale v takovém podání jako včera jsem to ještě neviděl. Ale už to rozebírat nemusíme.
 7. Díky za příspěvky. Ale jaké to tedy bylo 3D. Z kina jsme zvyklí na brejle a u 3D televize a 3D vysílání také. Jiné je také formátování obrazu. Mám 2Déčkového Philipse. Tzn. používat brejle zřejmě nemá smysl. Bylo to tedy takové pseudo 3D ?
 8. Právě sleduji film LEGENDÁRNÍ PARTA na HBO2HD a už od prvního pohledu se mi obraz zdál více plastický než obvykle. Nemám 3D televizor. Co je to za pokus ? V každém případě je to zajímavý způsob prezentace animáku. Jinak obraz co se týká kvality je super ! Mohu porovnat s blue ray filmem. Rozdíly jsou nepatrné.
 9. Zdravím, nemají administrátoři nebo někdo z členů poznatky o možnosti zařazení tohoto sourozence kanálu History do nabídky UPC ? Celovíkendové omílání Válek skladů, Hvězd zastaváren a dalších sérií již stokrát viděných už nebaví. H2 vypadá, že by nemusel spadnout do Reality Show History.
 10. Zdravím, ano, i u mne už chodí Kaon bez problémů.
 11. PRIMA ZOOM HD a COOL HD je zpátky. Chtělo to tovární nastavení boxu. Umoudřil se i tak častý reset Kaonu 3000HCO.
 12. Vážený kliente, dovolte, prosím, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 27. 7. 2014, týkající se technického dotazu. V tuto chvíli již máme potvrzeno, že Vámi hlášená závada se týká všech boxů typu PVR, který máte doma. Závadu způsobuje chyba firmware u kterého čekáme na dodání aktuální verze která by chybu řešila. Jakmile budeme mít bližší informace budete kontaktován. V případě Vašich dalších dotazů můžete využít kontaktní formulář na http://www.upc.cz v sekci Kontakt pod odkazem kontaktní formulář. Můžete také volat na telefonní číslo 241 005 100, technická podpora je Vám k dispozici a to vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 22:00 a o víkendu od 10:00 do 22:00. V případě, že budete reagovat na tento e-mail, využijte prosím opět standardního formuláře, který naleznete na http://web.upc.cz/klpoz/cz/ S pozdravem a přáním příjemného dne UPC. To je odpověď podpory UPC na stále se projevující chování PVR boxů. Doufám, že mne budou kontaktovat a nejen mne co nejdříve s novým firmvérem.
 13. Ano, balíček SUPER FILM mám také už asi rok, ale jdou mi navíc i VIASAT HISTORY, EXPLORER, HUNTING&FISHING, TRAVEL CH. a NAT GEO WILD. Na PRIMA ZOOM HD jsem se ještě ráno díval. Jsem u UPC už od doby CABLE+. Občas mi něco pustí na měsíc zdarma. Ale teď je to divný. Podle stránek UPC by měla na prázdniny zdvojnásobovat rychlost internetu v závislosti na typu modemu u 120 na 240 ..... atd. STB mám po nedávné 5. výměně. Teď KCF 3000 chodí resp. nechodí stejně jako 4003 před výměnou.
 14. Nevím, ale nemohu už dnes v seznamu kanálů najít PRIMA ZOOM HD a PRIMA COOL HD. Mám tam jen jejich umazaný sdéčka. Za to mi už druhý den jde kompletní balíček FILMBOX, ty pitomý ruský kanály, ARTE HD, evropský film hd a auto-moto-sport hd. Nevíte co to má znamenat ? V jedné chvíli mi STB hlásil žádný dostupný kanál. Mám nabídku KOMFORT + 120 INTERNET ( 147 kanálů ).
 15. Po dvanácti dnech od založení tohoto vlákna dnes došel technik UPC s nabídkou výměny HD boxu. Uvítal jsem výměnu, protože mi nabídnul model K-3000HDCO . Tento model jsem měl před 4003kou asi 2 roky. Tehdy u 4003 jsem hned po prvním spuštění zaznamenal změnu obrazu k horšímu. Prostě mi ten obraz nesedl v příliš ostrém podání obrysů v HD režimu. 3003 má hladší, o trochu měkčí a tím pro mě příjemnější obraz. Doufám jen, že ho nebudu muset brzy opět měnit. Byla by to už pátá výměna boxu. S/W 11.11.00.07, 286 Gb volného místa na disku. Technik mi nabízel tzv. BABY HD BOX s polovičním pronájmem. Ten je bez interního pevného disku a umožňuje nahrávání na externí média - flešku, mobilní pevný disk nebo přímo na disk v PC. Zajímavé, že ? Že by konečně UPC přestala respektovat autorská práva pořadů ?
×
×
 • Create New...