Přejít na obsah

kamelot

Uživatel
 • Počet příspěvků

  17
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli kamelot

 • Hodnost
  Nováček
 1. kamelot

  Nahrávací služba sms.cz

  Hm, teď služba funguje perfektně. Nahrál jsem vše, co jsem si nastavil. Nahrát služba umožní jen ty programy které jsou tzv. základní - programy ČT, NOVY, PRIMY ( včetně COOL a ZOOM ), BARRANDOV. Neumožní nahrání pořadů ze speciál kanálů. Např. History, Discovery, CS Film .......
 2. kamelot

  Nahrávací služba sms.cz

  Také jsem zkoušel. Zatím se mi podařilo z 10ti pořadů nahrát pouze jeden - Poslušně hlásím - a ten i stáhnout. Docela slušná video kvalita. Soubor bez problémů přehraje třeba POTPlayer možná i KMPlayer. Není nutná konverze. První jmenovaný je dokonalý super přehrávač prakticky všech možných souborů. Zatím jsem nenatrefil na soubor, který by nepřehrál. Oba jmenované přehrávače mají stejného tvůrce.
 3. kamelot

  HBO 2 HD - 3D

  Ale víme, bratr má 3Déčkovýho Samsunga a už jsem u něho pár 3D filmů viděl. Nikdy jsem je ale nedokoukal do konce, otravovalo mě mít na očích dvě hoďky brejle . Naposledy jsem se díval na poslední transformery. A jak vypadá 3D film puštěný z 3D přehrávače na 2D samozřejmě vím také.
 4. kamelot

  HBO 2 HD - 3D

  Píšu jen to co jsem viděl. Film poběží opět 8.12. ve 12,10 hod. na HBO HD. Třeba se to bude opakovat.
 5. kamelot

  HBO 2 HD - 3D

  Poměr stran byl normál - 16:9 - full screen, celý film. V popisu filmu na EPG bylo psáno něco jako "......tento film si 3D určitě zaslouží..." Bohužel jsem to nedočetl až do konce. Barvy a vůbec kvalita obrazu byla perfektní, zvláště podání černé bylo super. Ale to u anim. filmů zvláště na HBO HD je obvyklé. Už způsob zobrazování scén ve filmu byl jiný, takový jak je to známé ze skutečných 3D filmů na odpovídajícím 3D televizoru a s brýlemi. Chyběla tam samozřejmě podstatně větší hloubka prostoru a efekty vylétávajících ptáků z obrazovky. Zvuk nekomentuji s ohledem na televizní stereo.
 6. kamelot

  HBO 2 HD - 3D

  Legendární partu jako animák mám tzv. nakoukanou. Dívám se na tento film prakticky pokaždé kdy na HBO běží nebo alespoň na části filmu. Ale v takovém podání jako včera jsem to ještě neviděl. Ale už to rozebírat nemusíme.
 7. kamelot

  HBO 2 HD - 3D

  Díky za příspěvky. Ale jaké to tedy bylo 3D. Z kina jsme zvyklí na brejle a u 3D televize a 3D vysílání také. Jiné je také formátování obrazu. Mám 2Déčkového Philipse. Tzn. používat brejle zřejmě nemá smysl. Bylo to tedy takové pseudo 3D ?
 8. Právě sleduji film LEGENDÁRNÍ PARTA na HBO2HD a už od prvního pohledu se mi obraz zdál více plastický než obvykle. Nemám 3D televizor. Co je to za pokus ? V každém případě je to zajímavý způsob prezentace animáku. Jinak obraz co se týká kvality je super ! Mohu porovnat s blue ray filmem. Rozdíly jsou nepatrné.
 9. Zdravím, nemají administrátoři nebo někdo z členů poznatky o možnosti zařazení tohoto sourozence kanálu History do nabídky UPC ? Celovíkendové omílání Válek skladů, Hvězd zastaváren a dalších sérií již stokrát viděných už nebaví. H2 vypadá, že by nemusel spadnout do Reality Show History.
 10. kamelot

  Reset HD Kaon KCF-B4003HCO

  Zdravím, ano, i u mne už chodí Kaon bez problémů.
 11. kamelot

  Prima ZOOM HD a COOL HD

  PRIMA ZOOM HD a COOL HD je zpátky. Chtělo to tovární nastavení boxu. Umoudřil se i tak častý reset Kaonu 3000HCO.
 12. kamelot

  Reset HD Kaon KCF-B4003HCO

  Vážený kliente, dovolte, prosím, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 27. 7. 2014, týkající se technického dotazu. V tuto chvíli již máme potvrzeno, že Vámi hlášená závada se týká všech boxů typu PVR, který máte doma. Závadu způsobuje chyba firmware u kterého čekáme na dodání aktuální verze která by chybu řešila. Jakmile budeme mít bližší informace budete kontaktován. V případě Vašich dalších dotazů můžete využít kontaktní formulář na http://www.upc.cz v sekci Kontakt pod odkazem kontaktní formulář. Můžete také volat na telefonní číslo 241 005 100, technická podpora je Vám k dispozici a to vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 22:00 a o víkendu od 10:00 do 22:00. V případě, že budete reagovat na tento e-mail, využijte prosím opět standardního formuláře, který naleznete na http://web.upc.cz/klpoz/cz/ S pozdravem a přáním příjemného dne UPC. To je odpověď podpory UPC na stále se projevující chování PVR boxů. Doufám, že mne budou kontaktovat a nejen mne co nejdříve s novým firmvérem.
 13. kamelot

  Prima ZOOM HD a COOL HD

  Ano, balíček SUPER FILM mám také už asi rok, ale jdou mi navíc i VIASAT HISTORY, EXPLORER, HUNTING&FISHING, TRAVEL CH. a NAT GEO WILD. Na PRIMA ZOOM HD jsem se ještě ráno díval. Jsem u UPC už od doby CABLE+. Občas mi něco pustí na měsíc zdarma. Ale teď je to divný. Podle stránek UPC by měla na prázdniny zdvojnásobovat rychlost internetu v závislosti na typu modemu u 120 na 240 ..... atd. STB mám po nedávné 5. výměně. Teď KCF 3000 chodí resp. nechodí stejně jako 4003 před výměnou.
 14. Nevím, ale nemohu už dnes v seznamu kanálů najít PRIMA ZOOM HD a PRIMA COOL HD. Mám tam jen jejich umazaný sdéčka. Za to mi už druhý den jde kompletní balíček FILMBOX, ty pitomý ruský kanály, ARTE HD, evropský film hd a auto-moto-sport hd. Nevíte co to má znamenat ? V jedné chvíli mi STB hlásil žádný dostupný kanál. Mám nabídku KOMFORT + 120 INTERNET ( 147 kanálů ).
 15. kamelot

  Reset HD Kaon KCF-B4003HCO

  Po dvanácti dnech od založení tohoto vlákna dnes došel technik UPC s nabídkou výměny HD boxu. Uvítal jsem výměnu, protože mi nabídnul model K-3000HDCO . Tento model jsem měl před 4003kou asi 2 roky. Tehdy u 4003 jsem hned po prvním spuštění zaznamenal změnu obrazu k horšímu. Prostě mi ten obraz nesedl v příliš ostrém podání obrysů v HD režimu. 3003 má hladší, o trochu měkčí a tím pro mě příjemnější obraz. Doufám jen, že ho nebudu muset brzy opět měnit. Byla by to už pátá výměna boxu. S/W 11.11.00.07, 286 Gb volného místa na disku. Technik mi nabízel tzv. BABY HD BOX s polovičním pronájmem. Ten je bez interního pevného disku a umožňuje nahrávání na externí média - flešku, mobilní pevný disk nebo přímo na disk v PC. Zajímavé, že ? Že by konečně UPC přestala respektovat autorská práva pořadů ?
×