Jump to content

kenny

Uživatel
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kenny last won the day on April 30 2018

kenny had the most liked content!

About kenny

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Komplet
 • Vodafone devices
  EPC3208, CA modul, HD Mediabox, HD PVR
 • Place of subscription of Vodafone services
  Bílina

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak nejsem sám, když sem se úplně lekl, co je to za hrůzu. Ta červená je fakt hrozná.
 2. Asi by to chtělo zakázat automatickou aktualizaci programů, protože pak by se to vždy naladilo podle provozovatele UPC/VF. Tak se chovala moje předchozí TV Sony. Teď mám druhý rok Sony s Androidem a nemám problém s řazením programů.
 3. Můžu vědět na jakých webových stránkách byla příčina poruchy zveřejněna? Pravidelně jsem se díval na stránku výpadků a byla tam pouze informace o výpadku s informací o tom, že není možné upřesnit termín ukončení a že se na opravě pracuje. Termín tam nějaký byl ale několikrát se posouval. FB nemám.
 4. Co je na tom k nepochopení. Ne "STB, TV a AV receiver", ale jen a pouze AV receiver. STB a TV zůstávají vypnuté (narozdíl od rádií v DVB-T).
 5. Google Chrome. V podstatě ho mám jen na to.
 6. Tak za posunutí MotoGP UPC ani Nova Sport nemůže, pořadatelé posunuli start všech závodů o cca 2h dříve. Co mi ale vadí je, když jsem chtěl spustit závod, trvalo spuštění videa minimálně 5 minut a několik obnovení stránky. Jinak se tam pořád točí to kolo a informace, že pořad začíná za chvíli. Původně jsem nechtěl stránku obnovovat, ale po několika minutách, kdy se nic neděje, jsem to nevydržel. Právě jsem zkusil znovu spustit MotoGP a ani po pěti minutách se to nespustilo.
 7. Moto3 přehrát jde, dopoledne jsem se díval. Ostatní třídy přehrát nejdou.
 8. Na webu UPC stále: "Ve Vaší lokalitě neevidujeme výpadek služeb UPC. Aspoň by to tam mohli napsat Edit - tak už to tam je. 🤔
 9. Opakující se výpadky až na několik vteřin. ČT24 (DVB-T), ČT24HD (DVB-C) - zobrazeno vedle sebe a výpadky jsou ve stejných chvílích. Ukazatel zobrazuje stále 100% kvalitu i v době trvání výpadku (ale nevím, jestli se tomu dá věřit, nic jiného než 100% jsem už dlouho neviděl).
 10. Nemožnost vlastního řazení mi vadí hodně a určitě si na to nezvyknu, protože to ani nejde. I když bych si pamatoval čísla programů (jakože si je nepamatuju), tak je to stejně k ničemu, když po další aktualizaci programů je to jinak. Když jsem s tímhle STB začínal, HBO bylo na čísle 25. Postupně se to posouvalo a dneska je to tuším na č. 32. I k tomu mám jednu chybu pro nahlášení pro testery (kdybych měl víc času a pevnější nervy, přihlásil bych se). Když máte zapnuté procházení pouze oblíbených, a přepnete program číselnou volbou na program, který není v oblíbených, tak se procházení pouz
 11. Bohužel problém nebyl vyřešený. Je to stále stejné.
 12. Když vím, že chci nahrávat, tak už nechávám STB zapnutý a zatím jsem nezjistil, že by něco vynechal. Nevím proč z pohotovostního stavu často nenahrává. Resp. několikrát jsem viděl, že se zapnul a měl tendenci spustit nahrávání, ale za chvíli se vypnul. Jak se tu píše, jsou to "vlastnosti" Kaonů.
 13. Kvalita obrazu při SD programech může být rozdílná podle toho, které zařízení dokáže lépe překonvertovat SD rozlišení na nativní rozlišení TV panelu. Nikdo ti na dálku neřekne, co je u tebe lepší. To musíš vidět ty, co je lepší. Rozdíly v konverzi na HD rozlišení můžeš vidět při přepínání programů verze SD a HD (např. ČT1 a ČT HD), když vysílají pořad, který vysílatel nemá v HD. Na HD programu je tento pořad již od vysílatele překonvertovaný a zpravidla lépe, než to zvládne TV nebo STB. U pravých HD programů a odpovídajících pořadů by neměl být velký rozdíl, snad jen v hodně dynamických s
 14. Když koupíš aktivní, tak je připoj přes RCA (Cinch) výstupy zvuku - červený a bílý. Pokud je vedle nich i žlutý, tak to není výstup ale vstup pro další video nebo audio zařízení, tak tam to nepůjde. Můžeš to připojit i přes sluchátkový výstup z TV, ale tam by mohl být problém se zkreslením zvuku, naopak by bylo výhodou, že je možné i nadále řídit hlasitost DO od TV. Další možností, jak dostat zvuk z TV je i SCART, na kterém jsou (většinou) zapojeny i výstupní kontakty pro zvuk. K poslední otázce STB nebo TV? To je v podstatě jedno. Už jsem viděl někde i reproduktory 2.0 s optickým vstupem, al
 15. Aby nahrál, co naprogramuju, tak ho nesmím vypínat. Pak to docela zvládá. Když ho nechám vypnutý, tak si můžu hodit kostkou, jestli bude nahrávat nebo ne. Když padne 1 - 4 tak nebude, když 5 tak nahraje, a když padne 6, můžu si hodit ještě jednou.
×
×
 • Create New...