Přejít na obsah

retron

Uživatel
 • Počet příspěvků

  487
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  5

Aktivity popularity

 1. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele Dragokazov v Výpadek signálu   
  Nepadlo toho víc? Z TM se nemůžu dovolat na žádné Vodafone číslo 😄
 2. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele filip5710 v Výpadek signálu   
  Ono už jim nestačí, že blbnou s emailem a jeho podporou starších adres, skoro všude musí teď člověk měnit adresy. A teď jim zase nejde televize, honem hledat jiného poskytovatele služeb! Za ty těžký prachy co od nás berou by měl mít člověk také dostávat stabilní a kvalitní službu. V tomto státě to začíná, ale pěkně smrdět. Co takhle sleva když v době výpadku nemůžeme službu využívat. Myslím, že by to bylo solidní jednání!  Teplice!!!
   
 3. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele CableG v Výpadek signálu   
  Generátory se nahazují hodinu? Nebo se ještě nevrátil technik od nejbližší pumpy s plným kanystrem?
 4. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele Dragokazov v Výpadek signálu   
  Včera byl zase 11 hodin výpadek části zahraniční konektivity.. Není toho nějak moc? 🙂
 5. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele jarhol v Výpadek signálu   
  Asi měsíc mám časté výpadky internetu. Včera jsme dělali přes technickou podporu nové nastavení. Je to za takovou spoustu peněz opravdu drahé (platím měsíčně cca 2.000,- Kč) Nejspíš bude třeba změna
   
  TV taky nejde jako všude
   
 6. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele mipo v Výpadek signálu   
  Od té doby, co to převzal Vodaffone, jde kvalita služeb strmě dolů. A bude hůř. 
 7. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele Retiree v Nové stanice   
  Dovolím si doplnit - 690 MHz / 64QAM (tuším namísto Rebel - Slušnej kanál)
 8. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele Ladik v Nové stanice   
  To je neuvěřitelný, když chci zjistit programovou skladbu Vodafone musím na stránky UPC, kde jsou údajně jen archivní informace. Aktuální informace jsou údajně jen na stránkách Vodafone. Bohužel co se týče programové nabídky je to jen snůška nesmyslů a navzájem si odporujících informací. A to už několikrát předělávaly. Například se dozvím, že všechny AXN jsou v HD, placené hudební kanály jsou jen tři, stále je tam uvedeno ČeskoslovenskoHD/Be2can a spousta stanic co nabízí tam není ani uvedena. Aspoň za mě jsem za tu tabulku na stránkách UPC rád, byť je jenom jedna, protože to co předvedlo v tomto směru Vodafone je naprosté diletanství hraničící s idiocií. 
 9. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele marek-81 v Ukončení ruských programů v nabídkách Komplet a Supreme   
  Adolfe, teď nevím, jestli to je ironie nebo myšleno vážně. Proč by si měl Ital, Němec nebo Francouz platit český balíček?? Copak Česko je mediální (televizní) velmoc? Bavíme se o zemích, které tvoří 80% evropské televizní produkce a jejich pořady jsou vysílané všude ve světě, říkají ti něco ZDF, RAI, FranceTV? Asi ano, ale Italům nebo Francouzům určitě nic neříká ČT.
 10. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele hpfunny v Vodafone balíčky a jiné služby od UPC   
  Ano. Měl jsem modem  tuším WebStar v ceně služby (internet+telefon). Když začali modemy prodávat tak službu o 50,- Kč zdražili s dovětkem, že pokud nechci platit tu padesátku navíc, můžu si za cca 1.300 koupit modem vlastní (EPC 3208).
 11. Souhlasím
  Uživateli retron zvýšil/snížil popularitu Zlaťák v Vodafone balíčky a jiné služby od UPC   
  tak ze začátku to byly spíše obavy ze zkušeností jiných fúzí, případně přerod Oskara na Vodafone, ale poslední dobou už je to reakce na konkrétní kroky, kdy kromě negativ (namátkou rušení telefonu, rušení wifree, rušení mailů, nemožnost odkoupit/připojit svůj modem, nucení  pronájmu Compalu, SIPO, zaříznutí HorizonTV, nemožnost kombinovat s VodafoneTV...) zatím Vodafone s ničím pozitivním nebo alespoň novým nepřišel - nabídku kombinace s mobilními tarify považuji za směšnou. Zatím se mě to netýká, ale jakmile mi sáhnou na cenu případně budou nutit Compal do pronájmu ikdyž mám odkoupený Technicolor, začnu se seriózně poohlížet po konkurenci.
 12. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele Marek-26 v Starší modemy již nelze nově připojit :-(   
  Troufám si tvrdit, že nemožnost zakoupit si zařízení je dočasný stav, než se sloučí všechny účetní, CRM a podobné systémy. Což bude nějakou dobu trvat.
  Jinak s tím zakoupeným zařízením se to u UPC mělo tak, že člověk dostal termín servisního výjezdu stejný jako u pronajatého a mohl si říci, zda v případě, že by bylo zařízení vadné, chce nové zařízení do pronájmu či nové odkoupit, pokud ho UPC prodávalo (ne přímo ten model, ale např. Modem, box, modul). Takže si šlo vzít pronájmové zařízení do doby, než si původní opraví nebo koupí z druhé ruky jiné.
 13. Děkuji
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele tomus v Televize, internet, pevná linka a mobilní operátor v jednom   
  Pro klienty UPC jsou ve slevě i jiné tarify než jen ty neomezené, stačí se podívat do ceníku. 
  https://www.vodafone.cz/_sys_/FileStorage/download/1/794/prehled-tarifu-a-sluzeb.pdf
 14. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele Ivo Mašek v Televize, internet, pevná linka a mobilní operátor v jednom   
  40 stránek různých tarifů mě dovede spolehlivě odradit. 😃.
 15. Děkuji
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele Marek-26 v Ukončení doplňkových služeb UPC   
  @retronZáleží, jestli máte službu telefon samostatně a nebo v balíčku (jde vidět na druhé straně faktury). Jestli platí Internet 150 vyplněný v profilu, pak hledejte na faktuře 2x řádek Balíčková sleva I150+ s TEL (jednou u telefonu, jednou u internetu, po sečtení částek to dá těch 25Kč).
 16. Haha
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele sodekcz v Ukončení doplňkových služeb UPC   
  Ty "ethernal porty" se povedly🎖️
 17. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele Adolf.Shitler v SD, HD, UHD   
  ČT by sice neměla vyhazovat peníze za zahraniční sportovní práva, když se to netýká ČR, s tím souhlas - nicméně přechod na 4K by ČT měla začít zcela jistě. Klidně ve stejné podobě, v jaké kdysi začala přechod na HD, když ostatní měli jenom SD, tj. jeden kombinovaný 4K program a časem další, až do konečné podoby všech programů ve 4K. Ten vývoj se nedá zabrzdit tvrzením, že teď údajně není obsah a kolik to celé bude stát - bude to stát samozřejmě hodně, protože TV je vždycky o neskutečných investicích, ale holt to jinak nejde. Rozlišení televizorů roste, stejně jako jejich velikost a nedá se ustrnout v minulosti. HD je vyhovující na dnešní dobu, ale za pár let už stačit nebude.
 18. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele marek-81 v SD, HD, UHD   
  @Marek-26Olympiáda bude příští rok, takže se dočkáme. Ale já bych spíše apeloval na Českou televizi, která by měla být průkopníkem 4K, tak jak to udělala italská Rai s kanálem Rai 4k se kterým slaví u diváků mimořádný úspěch. Ono to totiž není jen o sportu, ale ve 4k je i spoustu filmů, seriálů, dokumentů... 
 19. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele Zlaťák v Nejede internet   
  Jasně, ale normálně pracuju v práci.
  A neznám moc lidí, co si doma platí několik poskytovatelů internetu "pro jistotu".
 20. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele tomus v Nové stanice   
  Škoda,  na Československo/Be2Can jsem občas koukal, na to že se dva kanály sloučí do jednoho, já na rozdíl od provozovatele nevidím nic pozitivního. 
 21. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele notizia v Nové stanice   
  "Ale stanice ABC TV,8 TV,to přidají hned.A zrovna tyto dve stanice tu sledovanost nebudou mit asi kdovijak velkou.Ano,asi plati VF za to,ze je mohou vysilat.Navic u techto stanic mam i moralni problem,protoze za mě jsou to stanice na úrovni šmejdu.Cetky za 10 kč prodavaji za tisíce a věštění z koule.... "
  Plný souhlas a dle mě by mělo být šíření takových podvodníku trestným činem a jakýkoliv vysílatel který to veřejně šíří  by měl být za to patřičně potrestán!!!
 22. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele namec v Nové stanice   
  Jako za mě osobně tu 3 asi moc sledovat nebudu.Ale jde o princip.Kdyz 3 začala vysílat,tak se hned argumentovalo,ze to bude mít malou sledovanost,je to retro kanál atd.Proste hned ze startu rezolutní NE.Dale,kdyz muzou vysílat 1 a 2,proc ne tu 3.Jde jenom o to chtít se domluvit.Ale stanice ABC TV,8 TV,to přidají hned.A zrovna tyto dve stanice tu sledovanost nebudou mit asi kdovijak velkou.Ano,asi plati VF za to,ze je mohou vysilat.Navic u techto stanic mam i moralni problem,protoze za mě jsou to stanice na úrovni šmejdu.Cetky za 10 kč prodavaji za tisíce a věštění z koule....
  Jako líbil by se mě systém,co má treba Kuki.Ta má promo kanál a tam pouští potencionální stanice,které má v hledáčku.Jeli sledovanost,domluvi se s vysilatelem na zarazeni.Neni sledovanost,sorry,nic nebude.
 23. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele Adolf.Shitler v Nové stanice   
  Už tady konečně přestaňte - vy dotyční, kteří tak činíte - soustavně mystifikovat s tím, že u přeshraničního příjmu může být signál pouze kdesi na východě republiky! Je to naprostá a nijak právně neobhajitelná pitomost! Jde pouze o to, aby se signál přeshraničně přijímal a nikoliv, kde se pak bude šířit!
 24. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele Honza B v Nové stanice   
  Něco je tu špatně, Trojku mají všichni větší operátoři v ČR od začátku. ...Vzpomeňme, jak dlouho UPC trvalo, než zařadili Československo HD, a to je český program...😈
 25. Souhlasím
  retron zvýšil/snížil popularitu uživatele Adolf.Shitler v Nové stanice   
  @ tomus Toto už se řešilo opakovaně - nikde není zakázané si někde u SK hranic přijmout signál RTVS a optikou ho pak dopravit klidně do Chebu. V době, kdy mezinárodní dohoda o přeshraničním příjmu vznikla, nikdo samozřejmě neměl ani potuchy, že to takto jednou technicky půjde, ale ani to na věci nic nemění. A v případě slovenské veřejnoprávní stanice pak naprosto o nic nejde, to není nějaká komerčka, která by požadovala peníze za každého abonenta.

  Místo Rebel 2 už tam měla být RTVS 3 a bylo to :-)
×
×
 • Vytvořit...