Jump to content

retron

Uživatel
 • Content Count

  492
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Reputation Activity

 1. Agree
  retron reacted to Honza333 in Nové stanice   
  No a pak že to nejde....................jak je vidět když se chce tak to jde
 2. Agree
  retron reacted to Adolf.Shitler in SIPO / technické důvody   
  Je sranda, jak někdo chce na jednu stranu šetřit kde se dá a na stranu druhou mu nevadí dávat zbytečných 15 Kč Sazce, když převodem z účtu je to gratis a úplně bez práce při nastaveném inkasu :D
 3. Agree
  retron reacted to namec in Vodafone TV oficiálně spuštěna   
  Bez chybiček a dokonalé není nikde nic.A je jasný,že programová nabídka se obměňuje.Buď stanice přestanou vysílat(REBEL 2),nebo skončí smlouva(CNBC Europe).Ale měli by to ve svých propagačních materiálech co nejdříve opravovat..Ale že není VF schopen či ochoten,to neví nikdo zná, od května,(je půlka července),kdy se přejmenovali stanice Československo/B2Can HD na stanici FilmEurope + HD toto opravit,je smutný.Že potencionální zákazníky lákají na stanice AXN HD,AXN Black HD a AXN White HD,které mají pouze v SD verzích(Black a White v ČR vůbec v HD nevysílají,jestli vůbec někde),to je taky blbý.To už můžou rovnou dát do propagačních materiálů,že mají  v nabídce O2 Sport,BBC Earth,Premiér Sport.Že vyřadí z nabídky nějakou stanici,se dozví někteří zákazníci až tady na foru,někteří se to nedoví  vůbec,protože tuto stanici z nějakých důvodů nesledují.Aspoň,že @Lukáš Poláksem hází TZ. Jenom by mě zajímalo,proč s námi VF hraje tuhle hru,dohledej si informace sám.Jako zlatý UPC,to aspoň zákazníky informovalo o změnách v prog.nabídce.
  Kde jsem se na stránkách VF TV dozvěděl,jaké stanice mají zpětné přehrávání.Nikde.Jenom info,že umožňují zpětné přehrávání.Teď už mají teda většinu stanic se zpětným přehráváním,ale propagace taky nikde.O EPG se ani nebavím
  Jako těch chyb,co se týče propagace té jejich tv je docela dost.Přijde mě,že to mají jako takový nechtěný dítě tu svoji tv.
 4. Thanks
  retron reacted to Evzen in Modem Compal CH7465LG   
  Ja bych to formuloval takhle - normalni to neni, ale běžné to u Compalu je... z naprosto nepochopitelnych duvodu nabiha PRISERNE DLOUHO... a to i do bridge mode, natoz jestli ma nabehnout i cely router subsystem.
 5. Agree
  retron reacted to sodekcz in Nový WiFi ED3.0 modem   
  Tohle je moc hezká pasáž🤩
 6. Agree
  retron reacted to Ivo Mašek in Péče o zařízení   
  Jde o to, že někdo filmotéku používá (např. já ji využívám a ač mám obě TV s možností CA pro kabel, tak CA modul nepoužívám). Někdo zase o ní zájem nemá, proto by se mu hodil pouze CA modul. Problém je v informacích. Kdo o kabelovce nic neví, nebo má jen hrubé základy o možnostech kabelovky., tak se logicky podívá na web kabelového poskytovatele. A tam je ta potíž, v které pokračuje i Vodafone CZ. Je to o to pikantnější, že ta stejná společnost pro německé zákazníky v Německu používá odlišný informační web. Tam když si klikneš na jejich kabelový portál, tak tam máš základní informaci o tom, že můžeš používat dva set-top-boxy a nebo CA modul. Když klikneš na náš webový portál, tak se dozvíš, že momentálně pro zákazníky UPC je k dispozici jeden set-top-box ..... a tečka.  Je velká škoda, že již nenabízí "cihličku". Mám ji, jsem spokojen, ušetřím další "bednu" (modem), a mám tam televizi, internet (2x výstup po kabelu a WiFi) a telefon (který nepoužívám). Pokud bude "cihlička" šlapat, nehodlám se ji jen tak snadno vzdát. No a o CA modulu ......... no to musíš hodně pátrat a hledat, aby si zjistil, že to existuje a že to nabízí. (CA modul je jak Top Secret). No a kdo je neznalý o kabelovce, tak samozřejmě pátrat nebude a vezme to jediné, co je na informačním portálu nabízeno. 
  Na ukázku přikládám obrázek z informačního portálu německé kabelovky, která je pod stejnou firmou, jako u nás, tedy Vodafone:

 7. Agree
  retron reacted to Evzen in Péče o zařízení   
  Protoze nejakej marketingovej kokot v exUPC ma utkvelou predstavu, ze vsichni zakaznici straslive prahnou po nesmyslech jako videoteka nebo zpetne zhlednuti, ktere jsou funkcni pouze pres set-top-box... a tudiz vsem automaticky cpou pomaly a polofunkcni box misto pohodlneho a funkcniho CA modulu s kartou.
 8. Agree
  retron reacted to thaischumi in 1 Gb/s na podzim 2020   
  https://www.lupa.cz/clanky/milan-zika-vodafone-na-podzim-nabidneme-v-siti-exupc-rychlosti-nad-1-gb-s/
  A něco tam shorelo prej 🔥
   
 9. Agree
  retron reacted to cvancara in Ukončení ruských programů v nabídce Komplet   
  Jasně, tohle chápu. Ale když už něco nabízím, tak by to snad fungovat mělo. Jako platícího zákazníka mě to celkem netrápí, tohle je jejich boj.
 10. Agree
  retron reacted to namec in 4K UHD   
  Jako hlavni mam modul.Asi 8 let.Odkoupen.A ten samej STB mam asi 4 roky.Pouzivam ho spis kvuli ZZ.A za dobu,co mam UPC,jsem.moc výpadku nezažil.Kdyz nepočítám,co byla na přelomu května.A jelikož platím za služby o něco méně než je ofi cena,tak každy měsíc dostavam "nějakou potencionalni kompenzaci"  za možně výpadky služeb 
  A za mě,kdyby VF/UPC vyradili duplicitni Sd/HD programy a ponechali pouze Hdčka,tak by se vubec nic nestalo.A kdyby se domluvili s provozovateli různých stanic,které má pouze v Sd a presto vysílají i v Hd(Fishing and Hunting,Aréna sport)tak by se taky vůbec nic nestalo.Ja HD vysílání považuji za standart,Sd je uz přežitek.Za UHD bych byl jedině rad,ale opravdu smysluplné stanice
 11. Agree
  retron reacted to Tube in 4K UHD   
  Tady nejde o SD mazanice. Technologicky se v terastrice umí vysílat HD, FHD, UHD. Problémem je to, že to soukromé stanice nechtějí dělat zadarmo. Takže v terastrice problém není. Je to jeden z nejjednodušších a nejlevnějších způsobu příjmu. Pokud nebydlím ve žlebu, roklině, nebo hlubokém údolí (případně jako já v nižších patrech paneláku) stačí mi koupit TV a hraje to na "kus drátu". DVB-T/T2 zvládají přijímat i 30 let staré UHF antény. Netvrdím že to je modla, ale na druhou stranu, když odpadla kabelovka, nebo vzhledem k počasí nešel příjem DVB-S/S2, hned jsem přepínal na terastriku a vesele sledoval dále.
  BTW máš nějaké zdroje, kolik % sledovačů TV v okolních státech stále sleduje terastriku?
 12. Agree
  retron reacted to namec in 4K UHD   
  Tak nejak se zacit musi.Kdyz se začínalo s  HD vysilanim,tak UPC melo v nabidce snad jenom HBO v HD.A to bylo v době,kdyz televizory byli max HD Ready.A šlo to.Teď novou nekoupíte,aniž by byla UHD.A tech stanic,co vysílají v 4K  a s ceskou zvukovou stopou uz taky par je.Druha věc je,že dokud nebudou 4K STB,tak není důvod zařazovat 4K stanice
 13. Agree
  retron reacted to Jack_6428 in 4K UHD   
  Love Nature 4K, TravelXP 4K, FashionTV UHD, NASA UHD, Eurosport 4K, Museum 4K, LoungeTV 4K, LuxeTV 4K, Ambiance 4K, MyZenTV 4K... jsou všechno 4K programy (alespoň částečně dostupné a určené) pro ČR. Takže argument, že není lineární obsah, už moc neplatí. V kombinaci s VOD, od různých stanic z nabídky,  vlastní knihovny a aplikacemi Netflix a YouTube, je 4K obsahu pro Vodafone potenciálně dost. A pokud by někdo krmil TV k tomu i 4K Blu-Ray filmy tak se o absenci 4K obsahu obecně už vážně mluvit nedá.
 14. Agree
  retron reacted to Lev 1974 in Nové stanice   
  Tak ať začnou konečně něco dělat s nabídkou, aby byla atraktivnější a né přidávat odpad typu tv8 nebo ABC. Zatím jen slibovali, jak budeme všichni spokojeni, ale zatím to má k těm slibům hodně daleko. 
 15. Like it
  retron reacted to honziik in Nový WiFi ED3.0 modem   
  Prave ze to vtip není, už mám podepsanou smlouvu pro cely dům, takže FTTH bude zakončený každý byt a pak si vyberes operátora, takže napr. Metronet dává 300/300 s pevnou ip za 400kc


  x iPhone x
 16. Agree
  retron reacted to Dragokazov in Výpadek signálu   
  Nepadlo toho víc? Z TM se nemůžu dovolat na žádné Vodafone číslo 😄
 17. Agree
  retron reacted to filip5710 in Výpadek signálu   
  Ono už jim nestačí, že blbnou s emailem a jeho podporou starších adres, skoro všude musí teď člověk měnit adresy. A teď jim zase nejde televize, honem hledat jiného poskytovatele služeb! Za ty těžký prachy co od nás berou by měl mít člověk také dostávat stabilní a kvalitní službu. V tomto státě to začíná, ale pěkně smrdět. Co takhle sleva když v době výpadku nemůžeme službu využívat. Myslím, že by to bylo solidní jednání!  Teplice!!!
   
 18. Agree
  retron reacted to CableG in Výpadek signálu   
  Generátory se nahazují hodinu? Nebo se ještě nevrátil technik od nejbližší pumpy s plným kanystrem?
 19. Agree
  retron reacted to Dragokazov in Výpadek signálu   
  Včera byl zase 11 hodin výpadek části zahraniční konektivity.. Není toho nějak moc? 🙂
 20. Agree
  retron reacted to jarhol in Výpadek signálu   
  Asi měsíc mám časté výpadky internetu. Včera jsme dělali přes technickou podporu nové nastavení. Je to za takovou spoustu peněz opravdu drahé (platím měsíčně cca 2.000,- Kč) Nejspíš bude třeba změna
   
  TV taky nejde jako všude
   
 21. Agree
  retron reacted to mipo in Výpadek signálu   
  Od té doby, co to převzal Vodaffone, jde kvalita služeb strmě dolů. A bude hůř. 
 22. Agree
  retron reacted to Retiree in Nové stanice   
  Dovolím si doplnit - 690 MHz / 64QAM (tuším namísto Rebel - Slušnej kanál)
 23. Agree
  retron reacted to Ladik in Nové stanice   
  To je neuvěřitelný, když chci zjistit programovou skladbu Vodafone musím na stránky UPC, kde jsou údajně jen archivní informace. Aktuální informace jsou údajně jen na stránkách Vodafone. Bohužel co se týče programové nabídky je to jen snůška nesmyslů a navzájem si odporujících informací. A to už několikrát předělávaly. Například se dozvím, že všechny AXN jsou v HD, placené hudební kanály jsou jen tři, stále je tam uvedeno ČeskoslovenskoHD/Be2can a spousta stanic co nabízí tam není ani uvedena. Aspoň za mě jsem za tu tabulku na stránkách UPC rád, byť je jenom jedna, protože to co předvedlo v tomto směru Vodafone je naprosté diletanství hraničící s idiocií. 
 24. Agree
  retron reacted to marek-81 in Ukončení ruských programů v nabídce Komplet   
  Adolfe, teď nevím, jestli to je ironie nebo myšleno vážně. Proč by si měl Ital, Němec nebo Francouz platit český balíček?? Copak Česko je mediální (televizní) velmoc? Bavíme se o zemích, které tvoří 80% evropské televizní produkce a jejich pořady jsou vysílané všude ve světě, říkají ti něco ZDF, RAI, FranceTV? Asi ano, ale Italům nebo Francouzům určitě nic neříká ČT.
 25. Agree
  retron reacted to hpfunny in Vodafone balíčky a jiné služby   
  Ano. Měl jsem modem  tuším WebStar v ceně služby (internet+telefon). Když začali modemy prodávat tak službu o 50,- Kč zdražili s dovětkem, že pokud nechci platit tu padesátku navíc, můžu si za cca 1.300 koupit modem vlastní (EPC 3208).
×
×
 • Create New...