Jump to content

retron

User
 • Content Count

  507
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by retron

 1. s Vodafonem to jde opravdu od 10 k 5. Aktuálně nelze ani zaplatit přes moje upc: CHYBA. V průběhu zpracování transakce nastala neočekáváná chyba.
 2. tak i přes CA modul je to zpomalený, od sousedů slyším znělku Událostí tak o 5 vteřin dřív a to samé gooool 🙂
 3. Ono by možná stačilo, kdyby se konečně Vodafone rozhoupal a přinesl služby a servis na úrovni, namátkou: konečně přinesl multiplatformové aplikace především na AppleTV/AndroidTV přinesl fungující zpětné zhlédnutí ať už na čemkoliv dodal bezproblémové settoboxy minimálně s možností řazení programů a umožnil nákup a spárování CA modulů to samé modemy s možností přepnout do bridge/odkoupit/připojit vlastní konečně sladil systémy UPC/Vodafone skončili neohlášené výpadky, které alespoň ja u UPC předtím neměl Až všechno tohle Vodafone doladí, tak si na UPC nikdo ne
 4. Ve firmě bude tzv. "oprávněná osoba", má heslo pro komunikaci s T-M a může administrovat služby pod Rámcovou smlouvou. Je na to formulář "Převod čísla", tzn ne OKU, které je pro přenos k jinému operátorovi, ale nejdříve přenese číslo na sebe jako FO a pak může jednat dál, vygenerovat si OKU atd. Velké firmy a korporace to řeší tak, že číslo převedou na Twist a pak už je to na každém, jak s číslem naloží.
 5. tak kvůli mobilu jet na 5GHz mi přijde zbytečné. taky mám TC7200 a za ním router, zatím to v ničem nelimituje a TC7200 je oproti Compalu stabilní. Nový modem si alespoň zatím nekoupíš, pouze pronájem za 70 Kč/měs.
 6. ale vždyť 2,4 GHz WiFi umí samotný TC7200, tak ho přepni na 2,4 na 150 tku to stačí
 7. no konečně to někoho napadlo, v USA naprosto běžná věc, v AppleTV si vyberete svého providera (v seznamu je jich asi 500+) nalogujete a mate svou nabídku. Hlavně, že tady se pořád tlačí lowcostove a ještě fw zmršené předražené nekompatibilní krabičky. Doufám, že to bude dostupné co nejdříve i tady, alespoň jako aplikace pro AppleTV a AndroidTV.
 8. jestli nepoznáte rozdíl mezi HD a UHD tak buď máte krám anebo si zajděte na oční na 55" OLED Philips je rozdíl markantní, ať už porovnávám na Netflixu, Prime Video anebo Apple TV+ samozřejmě na datovém toku záleží viz. rozdíl mezi kanály HBO a zbytkem v kabelu, ale 4K byl rozdíl i na 40" Samsungu
 9. Naprosto stejná zkušenost při instalaci internetu VDSL i LTE, v prvním případě jsem čekal na techniky 3 týdny 2x odloženo, kdybych se neozval tak čekám doteď, LTE po týdnu také odloženo. VDF na infolince se akorát vymlouvá na “systém”.
 10. Lost MDD Timeout a MDD recovery following MDD loss, tyto hlášky se mi objevuji v logu opakovaně po sobě viz. příloha. DS kanaly kolem 35-37 US 35-40. Rychlost i ping dle speedtestu ok, ovsem v realu se cuká i Horizon.
 11. Abych to ukončil, od převzetí UPC Vodafone nepřinesl, krom gigabitu, který je dost diskutabilní, vůbec nic, naopak plno služeb zařízl a k tomu výpadky hlášené i nehlášené, které za 20 let nepamatuji (původně Kabel Plus).
 12. Jo dnesni F1 byla v telefonni kvalitě.
 13. Dneska to nešlo během F1 tj. kolem 15:30
 14. Poslední dobou se mi u HGO rozjede obraz a zvuk, obvykle nepomůže ani zkusit pořad přehrát od začátku, přitom např. repríza stejného pořadu jede normálně.
 15. jestli ke změně došlo nedávno, tak se to tam propíše až s dalším vyúčtováním
 16. Tak to rozhodně +/- není, a to jak plánované (a i ty plánované nakonec posunou, takže s tím nelze moc počítat) tak hlavně ty neplánované, mohu to pozorovat minimálně na 3 různých přípojkách v Praze a připustil to v rozhovoru na Lupě i technický šéf Vodafonu. Důvod mě jako zákazníka absolutně nemusí zajímat, a když si člověk stěžuje na infolince tak mu maximálně odpustí platbu za dny kdy k výpadku došlo jako kompenzaci, což mi nepřijde adekvátní.
 17. Je u bílého Compalu normální, že po změně nastavení a povinném restartu naskočí 5GHz síť až po cca 15ti minutách?
 18. mám 4 své CAM na smlouvu
 19. Začínal jsem na KabelPlus takže taky jsem si přes Motorolu prošel, Atlanta 2203, Cisco 3208, Technicolor 7200 s tím, že ale účtovat pronájem začlo UPC až myslím od toho Cisca, předtím to bylo zdarma, resp. v ceně a tak by to mělo být pokud zákazníkovi nedá provider na výběr, v opačném případě by měl mít zákazník možnost volby a ne platit za něco, s čím není spokojený. To už i O2 nebo i samotný Vodafone dává na výběr u VDSL, tak nevím proč by tomu nemohlo být u DOCSIS 3.1, zase to není atomový reaktor.
 20. to nikde nerozporuju, ale když doteď nevadily prastará, ale jediná bezproblémová Cisca nebo dokonce možná i obstarožní Motoroly a najednou vadí i Technicolor nevím, neumím posoudit, problém je ale jinde, ať nabídnou alespoň dvě tři zařízení k pronájmu i prodeji, "hloupý" modem, základní router a top router typu FRITZ!Box 6660
 21. tak ze začátku to byly spíše obavy ze zkušeností jiných fúzí, případně přerod Oskara na Vodafone, ale poslední dobou už je to reakce na konkrétní kroky, kdy kromě negativ (namátkou rušení telefonu, rušení wifree, rušení mailů, nemožnost odkoupit/připojit svůj modem, nucení pronájmu Compalu, SIPO, zaříznutí HorizonTV, nemožnost kombinovat s VodafoneTV...) zatím Vodafone s ničím pozitivním nebo alespoň novým nepřišel - nabídku kombinace s mobilními tarify považuji za směšnou. Zatím se mě to netýká, ale jakmile mi sáhnou na cenu případně budou nutit Compal do pronájmu ikdyž mám odkoupený Technic
 22. a když mi tedy Telefon 30 zruší, poníží mi automaticky i fakturu o těch 25 Kč resp. 16 po slevě?
×
×
 • Create New...