Jump to content

retron

Uživatel
 • Content Count

  496
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

retron last won the day on November 26 2019

retron had the most liked content!

About retron

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 150
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  Technicolor bridge, 4x CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Abych to ukončil, od převzetí UPC Vodafone nepřinesl, krom gigabitu, který je dost diskutabilní, vůbec nic, naopak plno služeb zařízl a k tomu výpadky hlášené i nehlášené, které za 20 let nepamatuji (původně Kabel Plus).
 2. Jo dnesni F1 byla v telefonni kvalitě.
 3. Dneska to nešlo během F1 tj. kolem 15:30
 4. Poslední dobou se mi u HGO rozjede obraz a zvuk, obvykle nepomůže ani zkusit pořad přehrát od začátku, přitom např. repríza stejného pořadu jede normálně.
 5. jestli ke změně došlo nedávno, tak se to tam propíše až s dalším vyúčtováním
 6. Tak to rozhodně +/- není, a to jak plánované (a i ty plánované nakonec posunou, takže s tím nelze moc počítat) tak hlavně ty neplánované, mohu to pozorovat minimálně na 3 různých přípojkách v Praze a připustil to v rozhovoru na Lupě i technický šéf Vodafonu. Důvod mě jako zákazníka absolutně nemusí zajímat, a když si člověk stěžuje na infolince tak mu maximálně odpustí platbu za dny kdy k výpadku došlo jako kompenzaci, což mi nepřijde adekvátní.
 7. Je u bílého Compalu normální, že po změně nastavení a povinném restartu naskočí 5GHz síť až po cca 15ti minutách?
 8. mám 4 své CAM na smlouvu
 9. Začínal jsem na KabelPlus takže taky jsem si přes Motorolu prošel, Atlanta 2203, Cisco 3208, Technicolor 7200 s tím, že ale účtovat pronájem začlo UPC až myslím od toho Cisca, předtím to bylo zdarma, resp. v ceně a tak by to mělo být pokud zákazníkovi nedá provider na výběr, v opačném případě by měl mít zákazník možnost volby a ne platit za něco, s čím není spokojený. To už i O2 nebo i samotný Vodafone dává na výběr u VDSL, tak nevím proč by tomu nemohlo být u DOCSIS 3.1, zase to není atomový reaktor.
 10. to nikde nerozporuju, ale když doteď nevadily prastará, ale jediná bezproblémová Cisca nebo dokonce možná i obstarožní Motoroly a najednou vadí i Technicolor nevím, neumím posoudit, problém je ale jinde, ať nabídnou alespoň dvě tři zařízení k pronájmu i prodeji, "hloupý" modem, základní router a top router typu FRITZ!Box 6660
 11. tak ze začátku to byly spíše obavy ze zkušeností jiných fúzí, případně přerod Oskara na Vodafone, ale poslední dobou už je to reakce na konkrétní kroky, kdy kromě negativ (namátkou rušení telefonu, rušení wifree, rušení mailů, nemožnost odkoupit/připojit svůj modem, nucení pronájmu Compalu, SIPO, zaříznutí HorizonTV, nemožnost kombinovat s VodafoneTV...) zatím Vodafone s ničím pozitivním nebo alespoň novým nepřišel - nabídku kombinace s mobilními tarify považuji za směšnou. Zatím se mě to netýká, ale jakmile mi sáhnou na cenu případně budou nutit Compal do pronájmu ikdyž mám odkoupený Technicolor, začnu se seriózně poohlížet po konkurenci.
 12. a když mi tedy Telefon 30 zruší, poníží mi automaticky i fakturu o těch 25 Kč resp. 16 po slevě?
 13. retron

  HD Mediabox

  CA modul zvládnš zasunout do Samsungu sám, pak už žádný boxy nepotřebuješ. Na externí disk Samsung nahrává samozřejmě i kabelovku, akorát ho musíš nechat televizí naformátovat.
×
×
 • Create New...