• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

retron

 • Počet příspěvků

  312
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli retron

 • Hodnost
  Člen
 • Datum narození

Osobní údaje

 • Bydliště
  Praha
 • Internet
  200/20 BONUS
 • Televize
  KLASIK+SPORT
 1. Nové stanice

  Skylink má Flexi7, už i Centrio to nabízí, takže tohle je zase pouze výmluva a mě jako zákazníka nezajímá co chce nějaká třetí strana - distributor
 2. UPC v období Q2/2017

  podceňovat v tomto uživatele je myslím zbytečné, naopak technologie pokud je dobrá se prosadí a lidi si k ní najdou přístupc když jsem viděl jak ve státech fungují služby na AppleTV/Hulu/Amazon Prime, kde si lze vše a jednoduše administrovat přímo v zařízení, kde stačí zřídit jeden účet s napojenou kartou, tak naopak to zákazníky přiláká než nutnost někam volat natož posílat dopisy jak to v mnoha případech UPC vyžaduje
 3. Nové stanice

  mám dva CA moduly jeden z toho + s otravnýma hláškama, vyhození SD duplicit bych uvítal jako první věc, musím to akorát mazat, když to přelaďuji a na SD se na TV 40+ stejně nedá dívat. a co se přelaďování samotného týče, naposled jsem tomu byl "nucen" ovšem rád, když se přidalo ČT24/art v HD, jinak se stejně poslední dobou přidává akorát balast, kvůli kterému ladit telku je zbytečné. Opravte mě, pokud se mýlím, ale co vím tak CI slot v kombinaci s DVB-C tunerem měly většinou stejně až televize co HD podporovaly, takže na ně se čekat nemusí a pro informaci o změnách by stačilo toto připojit k vyúčtování. Mě tedy naopak přijde zpátečnické k televizi, zvlášť chytré, něco připojovat, když to sama zvládá, natož lépe. Nemožnost řadit programy mi přijde jako nonsense. Další věc, kterou bych opravdu uvítal je možnost výběru po jednotlivých kanálech, nikoliv "tématických" balíčcích. Myslím, že dnes již odpadá technické omezení, když se jednotlivé balíčky v multiplexech překrývají. Jak to vypadá s německými kanály (RTL a spol.) může někdo prozradit? Horizon Go aplikace pro AppleTV?
 4. CA Modul

  kdyby radši vyřešili rozhraní Horizon na CA moduly, resp. vydali aplikaci i pro chytré TV anebo naportovali aplikaci pro AppleTV, když už jí pro ios mají. né tady se pořád budou připojovat krabičky pochybného hardwaru, v hodnotě asi tak pětistovky - zkušenost s tim stříbrným SD s prominutím sráčem a Kaonem, který jsem po 14 dnech vrátil a nechápal jsem jak zařízení na úrovni 90. let anebo nejlevnějších DVB-T settoboxů může někdo nabízet, o tom posledním zázraku co neumí ani řadit programy nemluvě, přitom všude okolo byl k mání kvalitní STB od Samsungu. Pamatuji si, když přišli CA moduly do nabídky, taky poměrně potichu, ale bylo to prezentováno jako technologický posun a teď zpátky ke krabicím.
 5. tim jako nazývají tu überkrabici se střevama od Intelu s Puma 6 bugem, která na 5GHz nedosáhne ani do vedlejší místnosti?
 6. UPC ZONE v novém

  je alespoň v plánu portovat aplikaci Horizon Go i přímo na Apple TV? Řešení streamovat do Apple TV přes iPhone/iPad, když by to šlo přímo je trochu drbání se levou nohou za pravým uchem.
 7. Zkušenost s retenčním oddělením UPC :-)

  dá, Klasik+Horizon+jeden velký balíček a 200 bonusová rychlost lze mít pod 400
 8. Zkušenost s retenčním oddělením UPC :-)

  dej výpověď, ještě se nestalo, že by se neozvali a přeskočíš několikero tahání za fusekli
 9. Nové stanice

  no to to trvalo, přenosy z F1 jsou na RTL bez konkurence ještě by mohli přidat DSF
 10. balíček Asia už UPC nenabízí O2 začne nabízet

  tak RTL, DSF a pár dalších německých by UPC zařadit mělo, zvlášť když je v ještě na přelomu tisíciletí ve standardní nabídce měla
 11. Nova HD x zvuk u filmu

  měl jsem stejný problém v pátek na Nove HD u Gravitace, druhý den na Nova Cinema HD to bylo v pořádku
 12. Zkušenost s retenčním oddělením UPC :-)

  trošku tady zapomínáte, kdo s tím přišel. velká trojka zkouší kolik jsme ochotni např. za data platit na "specifickém trhu" a takové UPC bylo schopné mi zdražit identické služby 5x za rok, kdy mi došla trpělivost a začal jsem to řešit přes retenci. a kdo tu argumentuje tím, že v případě kdy budou platit pouze ceníkové ceny, tak se všem ceny sníží je značně naivní, zvlášť když na to tlačí především O2 s s argumentem, že se "narovná" trh.
 13. DVD/Blu-ray rekordér s CI+

  mam Blueray/HDD rekordér SAMSUNG BD-E8500 a s CI+ funguje bez problémů, nahrává více kanálů v rámci jednoho multiplexu
 14. Nové obchodní podmínky

  jenže to je v podstatě totéž, zvlášť když ho někdo nevyužije, navíc staré tarify ruší jak se jim to hodí, znám domácnosti, které mají prehistorický TV tarif, který je vyjde kvůli jejich neznalosti značně nevýhodně, ovšem ten jim UPC nezruší ani automaticky nepřevede na novější. minimálně smlouvy na dobu určitou by mělo UPC dodržovat.
 15. Nové obchodní podmínky

  podle mě nejde ani tak o těch pár korun, ikdyž u mě to bylo zdražení o více než 20% a stejně to ČTÚ zamítla, ale o základní dodržování smluvních závazků a zamezení podobných praktik do budoucna