Jump to content

retron

User
 • Content Count

  507
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

retron last won the day on November 26 2019

retron had the most liked content!

Community Reputation

43 Vynikající

About retron

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  Technicolor bridge, 4x CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. s Vodafonem to jde opravdu od 10 k 5. Aktuálně nelze ani zaplatit přes moje upc: CHYBA. V průběhu zpracování transakce nastala neočekáváná chyba.
 2. tak i přes CA modul je to zpomalený, od sousedů slyším znělku Událostí tak o 5 vteřin dřív a to samé gooool 🙂
 3. Ono by možná stačilo, kdyby se konečně Vodafone rozhoupal a přinesl služby a servis na úrovni, namátkou: konečně přinesl multiplatformové aplikace především na AppleTV/AndroidTV přinesl fungující zpětné zhlédnutí ať už na čemkoliv dodal bezproblémové settoboxy minimálně s možností řazení programů a umožnil nákup a spárování CA modulů to samé modemy s možností přepnout do bridge/odkoupit/připojit vlastní konečně sladil systémy UPC/Vodafone skončili neohlášené výpadky, které alespoň ja u UPC předtím neměl Až všechno tohle Vodafone doladí, tak si na UPC nikdo ne
 4. Ve firmě bude tzv. "oprávněná osoba", má heslo pro komunikaci s T-M a může administrovat služby pod Rámcovou smlouvou. Je na to formulář "Převod čísla", tzn ne OKU, které je pro přenos k jinému operátorovi, ale nejdříve přenese číslo na sebe jako FO a pak může jednat dál, vygenerovat si OKU atd. Velké firmy a korporace to řeší tak, že číslo převedou na Twist a pak už je to na každém, jak s číslem naloží.
 5. tak kvůli mobilu jet na 5GHz mi přijde zbytečné. taky mám TC7200 a za ním router, zatím to v ničem nelimituje a TC7200 je oproti Compalu stabilní. Nový modem si alespoň zatím nekoupíš, pouze pronájem za 70 Kč/měs.
 6. ale vždyť 2,4 GHz WiFi umí samotný TC7200, tak ho přepni na 2,4 na 150 tku to stačí
 7. no konečně to někoho napadlo, v USA naprosto běžná věc, v AppleTV si vyberete svého providera (v seznamu je jich asi 500+) nalogujete a mate svou nabídku. Hlavně, že tady se pořád tlačí lowcostove a ještě fw zmršené předražené nekompatibilní krabičky. Doufám, že to bude dostupné co nejdříve i tady, alespoň jako aplikace pro AppleTV a AndroidTV.
 8. jestli nepoznáte rozdíl mezi HD a UHD tak buď máte krám anebo si zajděte na oční na 55" OLED Philips je rozdíl markantní, ať už porovnávám na Netflixu, Prime Video anebo Apple TV+ samozřejmě na datovém toku záleží viz. rozdíl mezi kanály HBO a zbytkem v kabelu, ale 4K byl rozdíl i na 40" Samsungu
 9. Naprosto stejná zkušenost při instalaci internetu VDSL i LTE, v prvním případě jsem čekal na techniky 3 týdny 2x odloženo, kdybych se neozval tak čekám doteď, LTE po týdnu také odloženo. VDF na infolince se akorát vymlouvá na “systém”.
 10. Lost MDD Timeout a MDD recovery following MDD loss, tyto hlášky se mi objevuji v logu opakovaně po sobě viz. příloha. DS kanaly kolem 35-37 US 35-40. Rychlost i ping dle speedtestu ok, ovsem v realu se cuká i Horizon.
 11. Abych to ukončil, od převzetí UPC Vodafone nepřinesl, krom gigabitu, který je dost diskutabilní, vůbec nic, naopak plno služeb zařízl a k tomu výpadky hlášené i nehlášené, které za 20 let nepamatuji (původně Kabel Plus).
 12. Jo dnesni F1 byla v telefonni kvalitě.
×
×
 • Create New...