Jump to content

dmatejek

Uživatel
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dmatejek

 1. Dnes cca 20:00 kostičkuje MUX 28. Nejvíc to dělá Nova 2. Že by to něco rušilo. Olomouc Tak ve 21:15 vše OK. Omlouvám se za poplach.
 2. Hledal jsem hledal, ale nenašel. Lze využít služby které UPC nabízí pro své STB i v televizoru, který má CA modul? Myslím tím ZZ, videotéka atd.... Televizor je k internetu připojen přes vlastní WI-FI.
 3. Ještě jednou díky za snahu vás všech. Bohužel nepomohla ani jedna rada. Zkusil jsem znova nainstalovat na P9 lite, ale bohužel. Pořád padá. Snad ještě mě napadlo že jsem překročil počet zařízení na kterých lze sledovat. Jenže kdybych já si pamatoval, kde všude jsem Horizon už sledoval 😁😁, respektive na kterých zařízeních. Dle reakcí na Google play nejsem jediný s tímto problémem, na komentáře tam ovšem nikdo nereaguje. Tak alespoň že funguje přes prohlížeč v mobilu, když už mi nejde aplikace.😉
 4. Děkuji. Vyzkouším. Tak nepomohlo. Šel jsem až na verzi 2.3.25 a stále při spuštění spadne. Já si teď uvědomil že mi Horizon jel na předchozím telefonu ( Huawei P9 lite) . Nyní Huawei Smart. No nedá se nic dělat. Alespoň že funguje přihlášení a spuštění přes prohlížeč. Děkuji za radu a třeba to vývojáři časem doladí.
 5. Předchozí fungovala. Downgrade znamená vrátit na předchozí verzi? Pokud ano, tak nevím kde jí sehnat. Pokud totiž není aplikace přímo od výrobce v mobilu, nejdou odinstalovat jen aktualizace, ale celá aplikace.
 6. Jen abych to upřesnil. On jako takový funguje, ale po pokusu pustit živé vysílání ,ať už jakékoliv stanice, spadne. Ještě jedno zjištění.....v prohlížeči funguje. Takže chyba je v samotné aplikaci.
 7. Již několik dní nefunguje Horizon Go na mobilu ( u mě Huawei, ale nejspíš nehraje roli). Podle reakcí na Google play nejsem jediný. Komentářů v tomto smyslu nepočítaně. Ovšem odpověď od vývojářů nikde. Proto zkouším zde. Nevíte někdo co s tím, popřípadě kam jinam se obrátit. Má někdo stejnou zkušenost? Jen pro pořádek, před aktualizací šlapal normálně.
 8. KPo aktualizaci softwaru se mi seřadili všechny mé programy pěkně za sebou. Lépe řečeno, na STB už v nabídce vidím jen ty programy, které mám zaplaceny a ne všechny které nabízí UPC a u kterých jsem měl jen černou obrazovku. To je myslím fajn. Ovšem nyní se mi z nabídky vytratil program NG Wild a Travel Ch. A nejsem schopen je tam žádným způsobem dostat. Zaplaceno mám a na druhé TV přes CA modul normálně hrají. Nevíte co s tím. Zařízení už jsem restartoval, vypnul a i odpojil od elektřiny. Zatím bez výsledku.
 9. MUX 23 - sice nemám zaplaceno, ale síla 50% a kvalita 67% MUX 25 - rádia - síla 46% a kvalita 64%
 10. Dnes jen iformativně. Síla signálu 30% , kvalita signálu 34 - 39%. Což pro mě znamená bez kostičkování a sekání, takže spokojenost. Vše bez jakýchkoliv zásahů z mé strany. Nevím, ale že by na kabel vedený v zemi mělo vliv počasí?
 11. Už toho začínám mít plný zuby. Platím si programy na které se pak ve výsledku nedá ani dívat. Teď se k tomu přidaly ještě Barandov Id a další. To si UPC dělá srandu. Asi je pošlu někam a bude.
 12. Přesně tak. Sem tam je to ok. Ale pak z ničeho nic to začne kostičkovat a sekat se.
 13. Tak opět stejný problém. Síla signálu jen 26% a kvalita max. 28%, častěji ovšem jen 23%. Mám pocit že se to vždycky nějak po..... když přidají nějaký nový program v HD. A je to čím dál horší.
 14. Ocko expres, MTV live, Nickelodeon, Sport 1a 2. Vše HD.
 15. Začal mi z ničeho nic kostičkovat mux 24. Ostatní programy ok, proto do toho nechci vrtat. Má někdo stejný problém. Olomouc.
 16. No je pravda, že internet sem tam taky nejede jak by měl.Jestli budete zítra volat, dejte vědět jak jste dopadl. Momentálně je vše v pořádku. Vypadá to na nějaký rušení, nebo přetížení v určité době. Jen spekuluji, třeba je to nesmysl.
 17. Tak vidím že problém není jen u mě. Troufnu si tvrdit, že zbastleným zapojením to není. Jestli to doposud fungovalo normálně, tak bude chyba jinde. Momentálně je situace lepší, ale přesto obraz občas zkostičkuje.
 18. Začaly mi kostičkovat HD programy. Nejvíc to pozoruji u ČT Sport ( momentálně nejsledovanější). Na TV a CA Modulem dochází ke kostičkovani a u TV s STB se obraz seká.Nejsem si jistý ,ale zdá se že vše začalo po přidání nového MUX. Je to možné? A co s tím.
 19. Takže u mě problém už od spuštění nového muxu. Konkrétně u Nova Sport 2 HD. Na STB je EPG v pořádku (tzn. Je tam. Jestli sedí jsem zatím neřešil , ale asi ano ). Ovšem přes CA modul na druhé TV se vůbec nezobrazí. Už jsem několikrát manuálně aktualizoval MUX ale stále nic.
 20. Takže konec poplachu. Znovu jsem pročetl předchozí téma k S1 HD a SE HD. A jak psal jeden z pisatelů , i mně to rušilo zařízení Android zapojené v HDMI. Zvláštní , ale po odpojení vše funguje.
 21. Takže změna. Momentálně hláška " zakódovaný program". Síla signálu 74%.
 22. Nevím v čem. Ale normálně to šlo. Před tím mi to vypnulo i na STB. Momentálně to ale na STB jede a to jsem do kabeláže vůbec nezasahoval.
 23. Psal jsem to již do tématu k SPORT 1 a 2 HD. Ale odpověď neznám a navíc se jedná o celý MUX 24 ( S1 HD, S2 HD, OČKO EXPRES HD, NICKELODEON). Jde o to, že STB tyto programy normálně jedou a na TV s CA modulem ne. Po nalazení ovšem normálně šly. Nyní ale hlásí " bez signálu". Takže podle mě problém v kabeláží nebude. Když jsem na to tehdy přišel , tak mi to vyplo přímo před očima. Takže kde je chyba ?
×
×
 • Create New...