Jump to content

dmatejek

User
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About dmatejek

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  20 GB
 • Vodafone television
  TV Komfort
 • Vodafone devices
  HD Mediabix, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Olomouc
 1. Dnes cca 20:00 kostičkuje MUX 28. Nejvíc to dělá Nova 2. Že by to něco rušilo. Olomouc Tak ve 21:15 vše OK. Omlouvám se za poplach.
 2. Hledal jsem hledal, ale nenašel. Lze využít služby které UPC nabízí pro své STB i v televizoru, který má CA modul? Myslím tím ZZ, videotéka atd.... Televizor je k internetu připojen přes vlastní WI-FI.
 3. Ještě jednou díky za snahu vás všech. Bohužel nepomohla ani jedna rada. Zkusil jsem znova nainstalovat na P9 lite, ale bohužel. Pořád padá. Snad ještě mě napadlo že jsem překročil počet zařízení na kterých lze sledovat. Jenže kdybych já si pamatoval, kde všude jsem Horizon už sledoval 😁😁, respektive na kterých zařízeních. Dle reakcí na Google play nejsem jediný s tímto problémem, na komentáře tam ovšem nikdo nereaguje. Tak alespoň že funguje přes prohlížeč v mobilu, když už mi nejde aplikace.😉
 4. Děkuji. Vyzkouším. Tak nepomohlo. Šel jsem až na verzi 2.3.25 a stále při spuštění spadne. Já si teď uvědomil že mi Horizon jel na předchozím telefonu ( Huawei P9 lite) . Nyní Huawei Smart. No nedá se nic dělat. Alespoň že funguje přihlášení a spuštění přes prohlížeč. Děkuji za radu a třeba to vývojáři časem doladí.
 5. Předchozí fungovala. Downgrade znamená vrátit na předchozí verzi? Pokud ano, tak nevím kde jí sehnat. Pokud totiž není aplikace přímo od výrobce v mobilu, nejdou odinstalovat jen aktualizace, ale celá aplikace.
 6. Jen abych to upřesnil. On jako takový funguje, ale po pokusu pustit živé vysílání ,ať už jakékoliv stanice, spadne. Ještě jedno zjištění.....v prohlížeči funguje. Takže chyba je v samotné aplikaci.
 7. Již několik dní nefunguje Horizon Go na mobilu ( u mě Huawei, ale nejspíš nehraje roli). Podle reakcí na Google play nejsem jediný. Komentářů v tomto smyslu nepočítaně. Ovšem odpověď od vývojářů nikde. Proto zkouším zde. Nevíte někdo co s tím, popřípadě kam jinam se obrátit. Má někdo stejnou zkušenost? Jen pro pořádek, před aktualizací šlapal normálně.
 8. KPo aktualizaci softwaru se mi seřadili všechny mé programy pěkně za sebou. Lépe řečeno, na STB už v nabídce vidím jen ty programy, které mám zaplaceny a ne všechny které nabízí UPC a u kterých jsem měl jen černou obrazovku. To je myslím fajn. Ovšem nyní se mi z nabídky vytratil program NG Wild a Travel Ch. A nejsem schopen je tam žádným způsobem dostat. Zaplaceno mám a na druhé TV přes CA modul normálně hrají. Nevíte co s tím. Zařízení už jsem restartoval, vypnul a i odpojil od elektřiny. Zatím bez výsledku.
 9. MUX 23 - sice nemám zaplaceno, ale síla 50% a kvalita 67% MUX 25 - rádia - síla 46% a kvalita 64%
 10. Dnes jen iformativně. Síla signálu 30% , kvalita signálu 34 - 39%. Což pro mě znamená bez kostičkování a sekání, takže spokojenost. Vše bez jakýchkoliv zásahů z mé strany. Nevím, ale že by na kabel vedený v zemi mělo vliv počasí?
 11. Už toho začínám mít plný zuby. Platím si programy na které se pak ve výsledku nedá ani dívat. Teď se k tomu přidaly ještě Barandov Id a další. To si UPC dělá srandu. Asi je pošlu někam a bude.
 12. Přesně tak. Sem tam je to ok. Ale pak z ničeho nic to začne kostičkovat a sekat se.
 13. Tak opět stejný problém. Síla signálu jen 26% a kvalita max. 28%, častěji ovšem jen 23%. Mám pocit že se to vždycky nějak po..... když přidají nějaký nový program v HD. A je to čím dál horší.
 14. Ocko expres, MTV live, Nickelodeon, Sport 1a 2. Vše HD.
×
×
 • Create New...