Jump to content

Athlon

User
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Athlon

 1. Ano, to už je správný seznam stanic TV start DVB-T:41 SD+3 HD+8 rádií DVB-C:30 SD+5 HD+80 rádií (rádia cca)
 2. Z DVB-C programy rychle mizí, přotože se překlápějí do HD a tím jsou vyřazeny z nabídky start. Za ty 2 roky vyřadili: War, CS mystery, mňam, seznam, Power, prima krimi, Rebel 2: Slušnej kanál, STV1, STV2, upc INFO KANÁL.
 3. TV Start v DVB-T - tam jsou jen 3 čt programy v HD (1,2,sport), celkem mám 41. Na stránkách UPC píšou, že plánují všechny čt programy dát do HD (výhledově). TV Start v DVB-C - všechny čt v HD. 35 + cizí (já mám ORF1, 2). Když jsem to před 2 lety řešil, tak jsem dostal z podpory tuto dobrou radu. Ladil jsem Finsko, mám Panasonic. Televizor by měl naladit všechny kanály vysílané na síti, pokud má DVB-C tuner. Možnosti ladění: Ladění se provádí v menu televizoru, pomocí automatického ladění. U některých výrobců je třeba mít nastavenou jinou zemi ladění n
 4. Prima odhalila první technické detaily o české verzi CNN, ukázala její studio Společnost FTV Prima dnes poskytla novinářům první oficiální fotografii studia, z něhož začne příští rok na jaře vysílat česká verze zpravodajského kanálu CNN. Ten bude k dispozici v pozemním vysílání, na satelitu i u kabelových a IPTV operátorů. https://digital.rozhlas.cz/prima-odhalila-prvni-technicke-detaily-o-ceske-verzi-cnn-ukazala-jeji-studio-8118394
 5. U 3 programů v nabídce start dvb-c se objevila značka klíče = zamčený UPC Show HD - zamrznutý obraz Mňam TV - nefunguje nic = smazal jsem (Mňau funguje, Hoby je placený) Prima comedy - tam obraz a zvuk funguje, jen vše okolo zmizelo (průvodce, název, teletext) Předtím byla změna War Tv pryč. Asi skončila volná distribuce.
 6. Stanice Barrandov Family vysílá od pondělí pod novým názvem Barrandov News. Šlágr1 a 2 mají problémy, cd se moc neprodávají. Do konce roku asi skončí, říká Peterka. Ale máme náhradu: Do Česká míří dvě nové hudební televize Na začátku příštího roku začnou v Česku vysílat dvě nové placené hudební stanice. LaLa TV na způsob kdysi populárních Zpívánek začne v prvním čtvrtletí vysílat pro nejmenší diváky v ČR a na Slovensku, Senzi TV s nabídkou českých interpretů je zaměřená naopak na starší ročníky. Uvedla to společnost Axocom, která oba kanály bude v Česku distribu
 7. Aktivace 99kč (329+99=428-to je první měsíc jako mám teď a pak už sleva). Mám čekat na konec smlovy 20.12.2018? Nebo stačí obědnat teď, zaplatím poplatek za snížení nabidky a nec se krátit nebude? Tím myslím když byla ta smlouva na 2 roky a já bych jí předčasně změnil, tak bych doplácel tu čásku do plné ceny. Ale teď už mám roční prodlouženení, které snad mohu změnit dřív bez sankcí. Tedy až na ten poplatek za snížení ze 100 na 50.
 8. Mám UPC modem Technicolor TC7200 Ale nepočítal jsem s tím, že televizní programy v HD bez STB jdou jen programy ČT. Ale je dobré se to tu dozvědět, abych jim zbytečně nepsal. Ten modem je asi na TV SMART, tu nemám. Chtěl jsem programy v HD, bez zpětného zhlédnutí a dalších doprovodných funkcí. Stačil by mi i Internet 50+klasik, ale to je drahé 579Kč. Počítač podporuje rychlost internetu max. 100. Nechám si současnou nabídku a v prosinci se rozhodnu jak dál, třeba to prodloužím o další rok. Měl jsem smlouvu na 2 roky a teď mi dobíhá roční prodloužení.
 9. To nejde v DVB-C odkodovat? Všech 140 programů tam vidím. No představoval jsem si to moc jednoduše. Zůstanu tedy u své staré nabídky, která mi končí 20.12.2018. Pak koupím Anténu a budu sledovat HD na DVB-T2. Internet seženu místní za 250 kč.
 10. Mám FULL HD televizi s DVB-C,T1,T2. 33HD programů místo 4HD by se mi líbilo, ale nevím jak teď funguje retenční oddělení, jestli se dají nabídky upravit. Např. Stačí mi jen modem, nechci další zařízení. Je ještě kontaktní formulář? Nebo jen objednám např ten INT150 a pak teprve dohodnu co chci změnit. Moje UPC je od včera nepřístupné, něco tam upravují. mám-INT-100-TV START = 430kČ chci-INT-100-TV Klasik+ = 430kČ-480kč Možnosti: Zadal jsem svou adresu a dostal tyto nabídky: INT-150-TV Klasik+ = 479kČ (-70KČ ZA MEDIABOX, JESTLI SE To DÁ) INT-500-TV Klasik+ = 479kČ (využiju jen
 11. Jde o počet lidí, kteří maji DVB-T2. Také psali, že analog nikdy nevypnou a letos v lednu náhle vypli a nikde to nenapsali. Týden si mě přehazovali na kontaktním formuláři, až pak jsem se dozvěděl, že je analog vypnutý. Dvb-C a Dvb-T se nedá sledovat současně. Přes týden tam mám Dvb-T, protože Dvb-C kostičkuje. Když přesouvali HBO do Dvb-C, poslali jen oznámení, že buď přijmu STB, nebo se mi nabídka hbo zruší. Tak až bude mít většina lidí DVB-T2 příjem, nebo Full HD televizi. Počkám kolik bude HD programů v DVB-T2 a pořídím si anténu. https://digital.rozhlas.cz/t
 12. Čt dává všechny své programy do DVB-T2 v HD kvalitě. To by mohla kabelovka taky, když už si Čt povině platíme. 3 HD jsou málo, Všechny Čt SD zrušit. Stejně přibude spousta internetových televizí. Začalo to seznamem.cz, pokračuje iDnes.tv ... HD už je standard, nadstandard 4K, 8K. Vodafone něco vymyslí, když už je tím novým majitelem. Doufám, že se nebude měnit pouze cena.
 13. Ano vysílá na pozici rezerva, ale když jsem překopíroval seznam z flasky, tak byla i s názvem, to mě zmátlo. Novinkou je už asi týden: INFO TV + Jižní morava. Je to zkušební vysílání v DVB-C. Ale novinka to asi nebude, to by to UPC oficiálně oznámila.
 14. Oprava: Zmizela Prima Comedy central. Zmizel její název, ale pak se znovu vrátila na jinnou pozici. Sice jsou v DVB-T jen 4 kanály v HD (CT1,CT2,CT SPORT, a ten upoutávkový), ale nekostičkutí jako v DVB-C.
 15. V DVB-C jsem zaznamenal změnu. Zmizela Prima Comedy central. Je tam navíc TV Info Brno. Většinou používám DVB-T, ale na barrandov plus se nedá koukat, když má posunutý zvuk. (a nastavením to není, chvilku to jde dobře a po pár minutách hýbou pusou jinak než jde zvuk.) Tak se proto kouknu někdy i na DVB-C (barrandov plus/family, JHTV, JTV). Sice jsou v DVB-T jen 4 kanály v HD (CT1,CT2,CT SPORT, a ten upoutávkový), ale nekostičkutí jako v T.
 16. Jo je to tak, zkusil jsem novou instalaci DVB-C. Je to určitě jen pro vyšší nabídky.
 17. A kdy to spustí už je 21.4. Mám nabídku start, v DVB-C jsou stále všechny ty kanály zakódované. Telelevizí to nebude mám T2 ověřeno, loňský model. HD mi určitě neodkódují, ale explorer je ještě v SD. Ten mohli odkódovat. Nature/history HD je taky napůl. National Geographic taky nic. Zkusil jsem zaktualizovat seznam programů. Nic to nenašlo. Nakopíroval jsem tam seznam kanálu z fleshky, normálně používám DVB-T třeba opětovná instalace DVB-C pomůže, ale jinak už nevím jak je naladit. Zkusil jsem i opsat ty frakvence z toho oznámení UPC do tv, ale kód nezmizel.
 18. To co s nabídkou start k internetu. Nedostanou nic.
 19. Na stránkách ČT ano. Zadej do google vyhledavače: regiony pro ČT a první 3 odkazy jsou videa těch 3 regionů. Takže se můžeš podívat na všechny 3. Já jsem s odpovědí spokojený, nevěděl jsem, že jsou jen 3, tak často to nesleduji.
 20. UPC má 3 regiony a 3 regiony pro ČT1 PRAHA 150km BRNO 160km OSTRAVA 330km Takže se to dá asi najít na mapě ke kterému kraji mám nejblíž, ke kterému městu to asi nebude.
 21. Re: notizia Pokud by se na ČT 24 nebo ČT 1 v Čechách od 18 do 18:25 hodin vysílalo regionální vysílání z Brna nebo z Ostravy místo správného z Prahy, tak by se to Čechům z Čech určitě také nelíbilo a byla by následně velká odezva! Já mám teď v DVB-T nově ČT1 JM HD. Takže od 18h sleduji Brno místo Prahy. UPC má jen 2 regiony. Když chci svůj, buď přeladím na DVB-C (JHTV, JIHOČESKÁ TV), nebo si najdu jejich archiv na Youtube. V DVB-T mám: ČT Brno, ZAK (plzeň), B1 a další regionální tv (regiony+ tam je nejblíž ivysočina).
 22. Mám nabídku internet 100+ tv start, byla na 2 roky, v lednu se obnovila na další rok. Je za 430 Kč. (TV START 40 TV programů (4 HD)) Kdyby to šlo změnit v průběhu, tak bych vzal KLASIK K INTERNETU vč. Horizon Go Více než 60 TV programů (26 HD) a 1 balíček programů mini EBT* 280Kč a iternet 50+, vešel bych se do 500 Kč měsíčně? asi ne. I když: Při snížení služby ze stávající služby Internet 150(+)/ 300(+)/ 500(+) na službu internet 50(+) u stávajícího klienta bude naúčtován jednorázový snižovací poplatek ve výši 490 Kč. Možná by se to dalo nějak usmlouvat, ale JHTV archiv jsem na
 23. technik: děkuji za odpověď. 1. Tak mám sice T2 televizi, ale UPC pouští jen T1 vysílání. To je dobře, že nemusím ještě řešit T2. Jen přehodím 1 týdně na DVB-C, abych se podíval na JHTV atd. 2. vím, art je v -T SD a v -C HD. A ta změna 1. dubna v kabelovce nebude (krimi místo artu) 3. to je dobře, že bude i SD verze. Z článku na http://www.rozhlas.cz/ jsem myslel, že bude jen HD verze a nebudu ho mít. Tak 28.3.2018, už se těším. P.S. Opravdu nejde dát programy z DVB-C a T do jednoho seznamu v TV? Mám tv Philips 24PFS5231 DVB-C mi chybí Max Sd, seznam tv, POLAR, západoče
 24. Otázka: Kromě čt už nebudou žádné volně šířenné programy? Tam jsem se ptal na HD programy, moje chyba, nenapsal jsem HD. UPC vysílá ČT24 HD pořád? DVB-C vysílá v HD, protože mi to kostičkovalo, tak používám DVB-T2, tam jsou HD 3 programy (čt1, čt2, čt sport) Jestli je ČT24 HD v DVB-T volně, dá se přenastavit T2 na T1? Ale tam mi bude zase chybět čt art. ------------------------------------------ V -C chybí Prima Max V -T bude chybět čt art V -T2 čt24 HD Mám jen 2 flashky, to HD asi oželím. --------------------------------------------- Já vím,
×
×
 • Create New...