Přejít na obsah

Athlon

Uživatel
 • Počet příspěvků

  158
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Athlon

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Jindřichův Hradec
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Start
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Technicolor

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Athlon

  Nové stanice

  Ano vysílá na pozici rezerva, ale když jsem překopíroval seznam z flasky, tak byla i s názvem, to mě zmátlo. Novinkou je už asi týden: INFO TV + Jižní morava. Je to zkušební vysílání v DVB-C. Ale novinka to asi nebude, to by to UPC oficiálně oznámila.
 2. Athlon

  Nové stanice

  Oprava: Zmizela Prima Comedy central. Zmizel její název, ale pak se znovu vrátila na jinnou pozici. Sice jsou v DVB-T jen 4 kanály v HD (CT1,CT2,CT SPORT, a ten upoutávkový), ale nekostičkutí jako v DVB-C.
 3. Athlon

  Nové stanice

  V DVB-C jsem zaznamenal změnu. Zmizela Prima Comedy central. Je tam navíc TV Info Brno. Většinou používám DVB-T, ale na barrandov plus se nedá koukat, když má posunutý zvuk. (a nastavením to není, chvilku to jde dobře a po pár minutách hýbou pusou jinak než jde zvuk.) Tak se proto kouknu někdy i na DVB-C (barrandov plus/family, JHTV, JTV). Sice jsou v DVB-T jen 4 kanály v HD (CT1,CT2,CT SPORT, a ten upoutávkový), ale nekostičkutí jako v T.
 4. Athlon

  Nové stanice

  Jo je to tak, zkusil jsem novou instalaci DVB-C. Je to určitě jen pro vyšší nabídky.
 5. Athlon

  Nové stanice

  A kdy to spustí už je 21.4. Mám nabídku start, v DVB-C jsou stále všechny ty kanály zakódované. Telelevizí to nebude mám T2 ověřeno, loňský model. HD mi určitě neodkódují, ale explorer je ještě v SD. Ten mohli odkódovat. Nature/history HD je taky napůl. National Geographic taky nic. Zkusil jsem zaktualizovat seznam programů. Nic to nenašlo. Nakopíroval jsem tam seznam kanálu z fleshky, normálně používám DVB-T třeba opětovná instalace DVB-C pomůže, ale jinak už nevím jak je naladit. Zkusil jsem i opsat ty frakvence z toho oznámení UPC do tv, ale kód nezmizel.
 6. Athlon

  Nové stanice

  To co s nabídkou start k internetu. Nedostanou nic.
 7. Athlon

  Nové stanice

  Na stránkách ČT ano. Zadej do google vyhledavače: regiony pro ČT a první 3 odkazy jsou videa těch 3 regionů. Takže se můžeš podívat na všechny 3. Já jsem s odpovědí spokojený, nevěděl jsem, že jsou jen 3, tak často to nesleduji.
 8. Athlon

  Nové stanice

  UPC má 3 regiony a 3 regiony pro ČT1 PRAHA 150km BRNO 160km OSTRAVA 330km Takže se to dá asi najít na mapě ke kterému kraji mám nejblíž, ke kterému městu to asi nebude.
 9. Athlon

  Nové stanice

  Re: notizia Pokud by se na ČT 24 nebo ČT 1 v Čechách od 18 do 18:25 hodin vysílalo regionální vysílání z Brna nebo z Ostravy místo správného z Prahy, tak by se to Čechům z Čech určitě také nelíbilo a byla by následně velká odezva! Já mám teď v DVB-T nově ČT1 JM HD. Takže od 18h sleduji Brno místo Prahy. UPC má jen 2 regiony. Když chci svůj, buď přeladím na DVB-C (JHTV, JIHOČESKÁ TV), nebo si najdu jejich archiv na Youtube. V DVB-T mám: ČT Brno, ZAK (plzeň), B1 a další regionální tv (regiony+ tam je nejblíž ivysočina).
 10. Athlon

  TV služba MINI. (15 programů)

  Mám nabídku internet 100+ tv start, byla na 2 roky, v lednu se obnovila na další rok. Je za 430 Kč. (TV START 40 TV programů (4 HD)) Kdyby to šlo změnit v průběhu, tak bych vzal KLASIK K INTERNETU vč. Horizon Go Více než 60 TV programů (26 HD) a 1 balíček programů mini EBT* 280Kč a iternet 50+, vešel bych se do 500 Kč měsíčně? asi ne. I když: Při snížení služby ze stávající služby Internet 150(+)/ 300(+)/ 500(+) na službu internet 50(+) u stávajícího klienta bude naúčtován jednorázový snižovací poplatek ve výši 490 Kč. Možná by se to dalo nějak usmlouvat, ale JHTV archiv jsem našel na Youtubu a Prima family vysílá jen staré pořady z archivu. Takže DVB-C oželím. Nebudu nic měnit, SD programy mi nevadí a technik psal, že primu krimi přidají v SD. Takže ani tu anténu kupovat nemusím. Nechám si nastavenou DVB-T.
 11. Athlon

  TV služba MINI. (15 programů)

  technik: děkuji za odpověď. 1. Tak mám sice T2 televizi, ale UPC pouští jen T1 vysílání. To je dobře, že nemusím ještě řešit T2. Jen přehodím 1 týdně na DVB-C, abych se podíval na JHTV atd. 2. vím, art je v -T SD a v -C HD. A ta změna 1. dubna v kabelovce nebude (krimi místo artu) 3. to je dobře, že bude i SD verze. Z článku na http://www.rozhlas.cz/ jsem myslel, že bude jen HD verze a nebudu ho mít. Tak 28.3.2018, už se těším. P.S. Opravdu nejde dát programy z DVB-C a T do jednoho seznamu v TV? Mám tv Philips 24PFS5231 DVB-C mi chybí Max Sd, seznam tv, POLAR, západočeská tv DVB-T mi chybí JHTV, Jihočeská tv, čt24 HD, art HD
 12. Athlon

  TV služba MINI. (15 programů)

  Otázka: Kromě čt už nebudou žádné volně šířenné programy? Tam jsem se ptal na HD programy, moje chyba, nenapsal jsem HD. UPC vysílá ČT24 HD pořád? DVB-C vysílá v HD, protože mi to kostičkovalo, tak používám DVB-T2, tam jsou HD 3 programy (čt1, čt2, čt sport) Jestli je ČT24 HD v DVB-T volně, dá se přenastavit T2 na T1? Ale tam mi bude zase chybět čt art. ------------------------------------------ V -C chybí Prima Max V -T bude chybět čt art V -T2 čt24 HD Mám jen 2 flashky, to HD asi oželím. --------------------------------------------- Já vím, HD je nadstandart a měl by se platit (čt poplatky, proto je čt v HD) Prima krimi bude jen v HD, takže nebude volně dostupná a jak se budou postupně rušit SD programy, tak jich bude volně čím dál tím méně. Budu si muset pořídit anténu, tam budou určitě všechny primy.
 13. Athlon

  TV služba MINI. (15 programů)

  http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/do-nabidky-operatora-upc-se-z-kurioznich-duvodu-vratila-ct-24-ve-standardni-kvalite--1787335 Už je po olympiádě. Bude čt24 zase v HD ? Kromě čt už nebudou žádné volně šířenné programy? viz: http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/kabelovy-operator-upc-zaradi-dva-nove-programy-prima-krimi-bude-v-hd--1792118 oba budou určitě kodované a z prima love zmizí kriminálky.
 14. Athlon

  Nové stanice

  1,4,33 chybí, tak je to sice do 97. pozice, počet se stále mění. Pointa byla jinde. Proč, když překlopí program do HD bez náhrady, ho nenechají volně, jako ten původní? (peníze)
 15. Athlon

  Nové stanice

  Tak to vypadá, že všechny kanály překlopí v HD (zamkne) a zůstane mi jen čt. Škoda, že jsem si kupoval televizi. Naposled zmizla jednotka (stv1). Rozhodnu se mezi: Lepší.Tv 189Kč měsíčně 97 programů nebo DVB-I. až bude
×