Jump to content

Athlon

User
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutrální

About Athlon

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Start
 • Vodafone devices
  Modem Technicolor
 • Place of subscription of Vodafone services
  Jindřichův Hradec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ano, to už je správný seznam stanic TV start DVB-T:41 SD+3 HD+8 rádií DVB-C:30 SD+5 HD+80 rádií (rádia cca)
 2. Z DVB-C programy rychle mizí, přotože se překlápějí do HD a tím jsou vyřazeny z nabídky start. Za ty 2 roky vyřadili: War, CS mystery, mňam, seznam, Power, prima krimi, Rebel 2: Slušnej kanál, STV1, STV2, upc INFO KANÁL.
 3. TV Start v DVB-T - tam jsou jen 3 čt programy v HD (1,2,sport), celkem mám 41. Na stránkách UPC píšou, že plánují všechny čt programy dát do HD (výhledově). TV Start v DVB-C - všechny čt v HD. 35 + cizí (já mám ORF1, 2). Když jsem to před 2 lety řešil, tak jsem dostal z podpory tuto dobrou radu. Ladil jsem Finsko, mám Panasonic. Televizor by měl naladit všechny kanály vysílané na síti, pokud má DVB-C tuner. Možnosti ladění: Ladění se provádí v menu televizoru, pomocí automatického ladění. U některých výrobců je třeba mít nastavenou jinou zemi ladění n
 4. Prima odhalila první technické detaily o české verzi CNN, ukázala její studio Společnost FTV Prima dnes poskytla novinářům první oficiální fotografii studia, z něhož začne příští rok na jaře vysílat česká verze zpravodajského kanálu CNN. Ten bude k dispozici v pozemním vysílání, na satelitu i u kabelových a IPTV operátorů. https://digital.rozhlas.cz/prima-odhalila-prvni-technicke-detaily-o-ceske-verzi-cnn-ukazala-jeji-studio-8118394
 5. U 3 programů v nabídce start dvb-c se objevila značka klíče = zamčený UPC Show HD - zamrznutý obraz Mňam TV - nefunguje nic = smazal jsem (Mňau funguje, Hoby je placený) Prima comedy - tam obraz a zvuk funguje, jen vše okolo zmizelo (průvodce, název, teletext) Předtím byla změna War Tv pryč. Asi skončila volná distribuce.
 6. Stanice Barrandov Family vysílá od pondělí pod novým názvem Barrandov News. Šlágr1 a 2 mají problémy, cd se moc neprodávají. Do konce roku asi skončí, říká Peterka. Ale máme náhradu: Do Česká míří dvě nové hudební televize Na začátku příštího roku začnou v Česku vysílat dvě nové placené hudební stanice. LaLa TV na způsob kdysi populárních Zpívánek začne v prvním čtvrtletí vysílat pro nejmenší diváky v ČR a na Slovensku, Senzi TV s nabídkou českých interpretů je zaměřená naopak na starší ročníky. Uvedla to společnost Axocom, která oba kanály bude v Česku distribu
 7. Aktivace 99kč (329+99=428-to je první měsíc jako mám teď a pak už sleva). Mám čekat na konec smlovy 20.12.2018? Nebo stačí obědnat teď, zaplatím poplatek za snížení nabidky a nec se krátit nebude? Tím myslím když byla ta smlouva na 2 roky a já bych jí předčasně změnil, tak bych doplácel tu čásku do plné ceny. Ale teď už mám roční prodlouženení, které snad mohu změnit dřív bez sankcí. Tedy až na ten poplatek za snížení ze 100 na 50.
 8. Mám UPC modem Technicolor TC7200 Ale nepočítal jsem s tím, že televizní programy v HD bez STB jdou jen programy ČT. Ale je dobré se to tu dozvědět, abych jim zbytečně nepsal. Ten modem je asi na TV SMART, tu nemám. Chtěl jsem programy v HD, bez zpětného zhlédnutí a dalších doprovodných funkcí. Stačil by mi i Internet 50+klasik, ale to je drahé 579Kč. Počítač podporuje rychlost internetu max. 100. Nechám si současnou nabídku a v prosinci se rozhodnu jak dál, třeba to prodloužím o další rok. Měl jsem smlouvu na 2 roky a teď mi dobíhá roční prodloužení.
 9. To nejde v DVB-C odkodovat? Všech 140 programů tam vidím. No představoval jsem si to moc jednoduše. Zůstanu tedy u své staré nabídky, která mi končí 20.12.2018. Pak koupím Anténu a budu sledovat HD na DVB-T2. Internet seženu místní za 250 kč.
 10. Mám FULL HD televizi s DVB-C,T1,T2. 33HD programů místo 4HD by se mi líbilo, ale nevím jak teď funguje retenční oddělení, jestli se dají nabídky upravit. Např. Stačí mi jen modem, nechci další zařízení. Je ještě kontaktní formulář? Nebo jen objednám např ten INT150 a pak teprve dohodnu co chci změnit. Moje UPC je od včera nepřístupné, něco tam upravují. mám-INT-100-TV START = 430kČ chci-INT-100-TV Klasik+ = 430kČ-480kč Možnosti: Zadal jsem svou adresu a dostal tyto nabídky: INT-150-TV Klasik+ = 479kČ (-70KČ ZA MEDIABOX, JESTLI SE To DÁ) INT-500-TV Klasik+ = 479kČ (využiju jen
 11. Jde o počet lidí, kteří maji DVB-T2. Také psali, že analog nikdy nevypnou a letos v lednu náhle vypli a nikde to nenapsali. Týden si mě přehazovali na kontaktním formuláři, až pak jsem se dozvěděl, že je analog vypnutý. Dvb-C a Dvb-T se nedá sledovat současně. Přes týden tam mám Dvb-T, protože Dvb-C kostičkuje. Když přesouvali HBO do Dvb-C, poslali jen oznámení, že buď přijmu STB, nebo se mi nabídka hbo zruší. Tak až bude mít většina lidí DVB-T2 příjem, nebo Full HD televizi. Počkám kolik bude HD programů v DVB-T2 a pořídím si anténu. https://digital.rozhlas.cz/t
 12. Čt dává všechny své programy do DVB-T2 v HD kvalitě. To by mohla kabelovka taky, když už si Čt povině platíme. 3 HD jsou málo, Všechny Čt SD zrušit. Stejně přibude spousta internetových televizí. Začalo to seznamem.cz, pokračuje iDnes.tv ... HD už je standard, nadstandard 4K, 8K. Vodafone něco vymyslí, když už je tím novým majitelem. Doufám, že se nebude měnit pouze cena.
 13. Ano vysílá na pozici rezerva, ale když jsem překopíroval seznam z flasky, tak byla i s názvem, to mě zmátlo. Novinkou je už asi týden: INFO TV + Jižní morava. Je to zkušební vysílání v DVB-C. Ale novinka to asi nebude, to by to UPC oficiálně oznámila.
 14. Oprava: Zmizela Prima Comedy central. Zmizel její název, ale pak se znovu vrátila na jinnou pozici. Sice jsou v DVB-T jen 4 kanály v HD (CT1,CT2,CT SPORT, a ten upoutávkový), ale nekostičkutí jako v DVB-C.
×
×
 • Create New...