Jump to content

tomas_35

Uživatel
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 1. Nevím jak s titulky, ale s nahráváním mám stále problémy ať už na flashdisk tak na ext. HDD. Jinak v PC mám už asi 5 let TV kartu s DVB-T tunerem a vždy jsem naladil pouze analog. TV co UPC převáděla z digitálu. No a včera jsem zjistil, že naladím digitálni TV a to všech 22 kanálů včetně HD (včechny multiplexy), což dříve rozhodně nešlo. Nevím od kdy to UPC pouští, ale je to fajn. Jsem z Prahy, tak nevím zda to takto funguje jen po Praze. Tak teď nahrávám pokud potřebuji na domácí vzdálený disk, sdílím po síti a je po problému.
 2. To je divné. Mám též HDMI (dodaný s HD boxem) + Samsung TV (LE40A559) a problém s 1080p nemám. Seznam stanic si aktualizuji sám. Ten start je dost problematickej zvlášť když se to zasekne při "boot" a pomůže pouze restart. Asi bych to ale překousnul. Co mi ale vadí víc je problém s nahráváním.
 3. V menu přístroje to není, tam je max 1080i. Já to přepínám tlačítkem DISPLAY na ovladači a jde to až na 1080p.
 4. Ta RJ-45 je tam asi jen pro srandu, na domácí síti se mi box neobjevil. Upgrade firmwaru jde pouze z flash nebo po kabelovce. Ten e-mail je podle mě jen na zprávy od UPC.
 5. Těch 6 hodin jste nahrával na ext. disk nebo flash ? Jaká značka, typ, velikost atd. ? Mě se nahrávání na ext. disk nepodařilo rozchodit. Jinak se taky podělím o další zkušenost. Z 10 zapnutí nabootuje přístroj tak 4x, 6x zamrzne ve stavu "boot". Stává se to někomu ? Hodiny mám vypnuté.
 6. Mě občas Eurosport HD. Eurosport 2 HD ještě nikdy.
 7. Tady je: http://www.upczone.cz/download/KCF-SA700PCO-FW_00.13.05.08.zip Díky. Zkusil jsem, ještě otestuji zda to něčemu pomohlo. Jinak kdyby to někoho zajímalo tak nahráním nového FW zůstanou všechna nastavení zachována (naladěné programy, oblíbené, čeština atd).
 8. Mohu se zeptat jestli už máte odpověď od KAONU zda problém s nahráváním řeší ? Děkuji.
 9. Jasně 115/114MB co nadetekuje přístroj je fikce, nicméně reálných je tak 70/40MB/s (přes USB 2.0), a to by mělo stačit na velmi kvalitní HD video A nestačí ! (flash mám A-DATA N005 Pro Super Speed USB 3.0 32GB, ale jsou už i rychlejší)
 10. Jak jsem psal už dříve tady na fóru, ono to není jen o rychlosti flash. Např. rychlou flashku to nadetekuje v pohodě (čtení/zápis kolem 120MB/s), zformátuje, ale nahrávka se trhá . Třeba pomalá flashka tak kolem 10MB/s čtení/zápis jede v pohodě, ikdyž se nahrávka občas po 10min. na chvilku trhne (ale dá se na to koukat). Externí disk s vlastním napájením mi přístroj sice naformátuje, tváří se že nahrává ale nic nenahraje (čas nahrávky 0h0m0s). Není to tedy ani tak o rychlosti ale spíš o štěstí. Dle mých zkušeností s jinými zařízeními je na vině patrně firmware. Technika jsem zde měl po týdnu provozu zařízení. Vyměnili jsme box za jiný, nový, odzkoušeli nahrávání na flasku i ext. disk a výsledek ? Úplně stejný ! Technik si s tím nevěděl rady, prý se o to bude zajímat a ozve se. Udivujeme mě, že si skoro nikdo u UPC nestěžuje, jak píše "Kema". Jen já si stěžoval minimálně dvakrát Cožpak lidi nic nenahrávají ? Nebo jim to nevadí ? Počkám ještě měsíc a pokud nebude závada odstraněna, budu opět řešit s UPC. Za ty prachy co jim roky platím chci aby byl přístroj PLNĚ funkční !
 11. Nevíte někdo jak je to s novým firmwarem 00.13.05.08 (případně vyšším) ? Stále tam mám verzi 00.13.05.07, přes OTA to nic neaktualizovalo a při vypínání nebo zapínání také ne. Ten RJ konektor na síť je tam asi pro srandu co ? Nebo je třeba pro nahrání firmwaru zasíťovat ?
 12. Mam stejnou zkusenost, akorat me na te pomale flashce jeli vpohode jen SD kanaly, HD se trhaly. Mozna to nebude ani tak o rychlosti flashky, ale o tom jestli ji STB nedetekuje jako pomalou ci rychlou a podle toho pak funguje. Ano, vypadá to tak. Všiml jsem si že na začátku nahrávky se to na pár milisekund "zadrhne" a pak to jede v pohodě. Patrně jde o nějaký buffer či nahrávání do interní paměti přístroje, který u rychlých flash disků zřejmě nefunguje. To určitě opraví firmware, vypadá to jen na softwarovou záležitost.
 13. to alsl: Kecám nesmysly, ne zákazník ale DODAVATEL. Dneska holt nemám den. Ano pracuji v obchodní firmě.
 14. Připojuji další poznatek. Dnes jsem dostal reklamní flash od zákazníka 8GB a jen tak ze srandy jsem ji zkusil připojit. Přístroj ji naformátoval, nadetekoval rychlosti čtení/zápis 18/5Mbit/s a neustále vyhrožuje že mohou být kvůli rychlosti omezeny funkce. Zkusil jsem nahrát 1min. z HD kanálu (konkrétně EUROSPORT HD), taktéž při nahrávání vyhrožuje nižší rychlostí. Pustim nahrávku a hle všechno jede plynule bez zádrhele, obraz i zvuk ! Tak mě z toho vyveďte ! Ještě se mrknu v PC jestli ji to naformátovalo na FAT16 nebo FAT32. Nechápu proč pomalá flaška jde a rychlá ne. Jo a software mám zatím pořád stejný. Tak snad si konečně budu moct nahrát tu štědrovečerní pohádku z ČT
 15. Je dobře že se o ty FW někdo stará. Po uvedení přístroje do provozu je to celkem zásadní věc, jak je vidět. Jinak firma KAONMEDIA je z Jižní Korei, třeba jako SAMSUNG, takže dobrý, není to Čína
×
×
 • Create New...