Jump to content

kudrna2

Uživatel
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 1. Nevíte co je ve vyúčtování položka "PROGRAM BOOSTER KOMFORT 1M " ??? Mám to na faktuře v sekci Televize nikoli Internet. V ceníku UPC sem našel pouze BOOSTER pro navýšení uploadu internetu.
 2. Pane Bučko, pláčete dobře, ale na špatném hrobě… Jak píše "cvancara" zde jsou neoficiální stránky, nikdo z UPC se Vám tady nevyjádří. Zde máte kontakt na UPC: https://www.upc.sk/zakaznicka-zona/informacie/
 3. Ptal sem se, protože v dalším bytě má stále původní smlouvu na 10Mb/s+TV(80prog.), po nějaké době zvedli rychlost na 40 a nedávno na 120, podotýkám mám stále původní smlouvu na balíček TV+internet 10Mb/s, nic sem neměnil jenom mi vždy přišel jenom e-mail o navýšení rychlosti.
 4. Zdravím, mám Internet 10+ (10 / 1 Mb/s) a televizi Horizon Klasik+, má smysl čekat, že se někdy UPC rozhodne také navýšit rychlost u tohoto tarifu ? Díky předem za reakce Hans
 5. Ahoj. Mám dotaz na to nahrávání a následné přehrávání kódovaných HD kanálů v PC. Jaký program to dokáže přehrát v PC ? Díky předem za odpověď.
 6. Tak sem se kvůli té soutěže o Eurosport 2 a odznáček zaregistroval přes můj odpor na "FACEBUKU" a odpověděl na 10-stupid otázek. Prej sem to tedy vyhrál na 2měsíce i s odznakem. Můj dotaz zní: oni se mi ozvou na "FACEBUK" neznám ho nerozumím jak to tam chodí (a ani moc nechcu . Díky za radu. Hoj.
×
×
 • Create New...