Přejít na obsah

kudrna2

Uživatel
 • Počet příspěvků

  15
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli kudrna2

 • Hodnost
  Nováček
 1. kudrna2

  Nadměrné užívání HDD aplikací Horizon GO

  V IT oboru sem se za dlouhou dobu setkal s pár takovými "exoty" jako je tento, a díky bohu za ně, ještě po letech pří vzpomínce nemůžu udržet svěrač. Nadosmrti mě bude mrzet, že jsem si s nimi nikdy neudělal "fotečku", protože už teď mi to nikdo nevěří, že nejsou vymyšlení nebo stažení z internetu. Krasný den všem.
 2. Nevíte co je ve vyúčtování položka "PROGRAM BOOSTER KOMFORT 1M " ??? Mám to na faktuře v sekci Televize nikoli Internet. V ceníku UPC sem našel pouze BOOSTER pro navýšení uploadu internetu.
 3. kudrna2

  UPC SK Deaktivujte si balík Plus, inak bude spoplatnený

  Pane Bučko, pláčete dobře, ale na špatném hrobě… Jak píše "cvancara" zde jsou neoficiální stránky, nikdo z UPC se Vám tady nevyjádří. Zde máte kontakt na UPC: https://www.upc.sk/zakaznicka-zona/informacie/
 4. Ptal sem se, protože v dalším bytě má stále původní smlouvu na 10Mb/s+TV(80prog.), po nějaké době zvedli rychlost na 40 a nedávno na 120, podotýkám mám stále původní smlouvu na balíček TV+internet 10Mb/s, nic sem neměnil jenom mi vždy přišel jenom e-mail o navýšení rychlosti.
 5. Zdravím, mám Internet 10+ (10 / 1 Mb/s) a televizi Horizon Klasik+, má smysl čekat, že se někdy UPC rozhodne také navýšit rychlost u tohoto tarifu ? Díky předem za reakce Hans
 6. kudrna2

  PVR set-top box Amiko CHD-8220 CI CX PVR DVB-C

  Ahoj. Mám dotaz na to nahrávání a následné přehrávání kódovaných HD kanálů v PC. Jaký program to dokáže přehrát v PC ? Díky předem za odpověď.
 7. kudrna2

  EUROSPORT 2 HD

  Tak sem se kvůli té soutěže o Eurosport 2 a odznáček zaregistroval přes můj odpor na "FACEBUKU" a odpověděl na 10-stupid otázek. Prej sem to tedy vyhrál na 2měsíce i s odznakem. Můj dotaz zní: oni se mi ozvou na "FACEBUK" neznám ho nerozumím jak to tam chodí (a ani moc nechcu . Díky za radu. Hoj.
×