Přejít na obsah

majkl d.

Uživatel
 • Počet příspěvků

  17
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli majkl d.

 • Hodnost
  Nováček
 1. majkl d.

  samsung ue46es6800

  Díky. Bohužel na TV žádnou takovou anténu, co byl lépe příjmala WIFI signál asi namontovat nejde, to by mi přišlo nejjednodušší. Pak mě napadlo, že bych z TV vedl síťový kabel na místo, kde už je WIFI signál lepší, tam bych ten kabel píchnul do - a teď čeho repeatru nebo AP??.
 2. majkl d.

  samsung ue46es6800

  A je nějakej AP, kterej bys mi k tomu účelu mohl doporučit? Abych to zvládnul zapojit i já?
 3. majkl d.

  samsung ue46es6800

  Když já tomu prostě nerozumím, nikdy jsem žádnou síť nevytvářel, ale snažím se to pochopit... Z modemu musim stejně vést kabel z LAN výstupu k tomu AP, kterej bude někde a bude mi přeposílat ten signál tak, aby ho ta TV našla??
 4. majkl d.

  samsung ue46es6800

  A jakou antenu bys doporučoval namontovat na to cisco epc 3925, jsem myslel, že tam nic namontovat nejde? A nebo ten wifi access point - to funguje jak, to se připojujue na to cisco nebo na tu TV a nebo se to dává někam mezi doprostřed, aby to přeposlalo ten signál?
 5. majkl d.

  Jak připojit Tv k internetu

  Mno, včera jsem to krokoval, a je to asi 20 metru, ale jsou tam pocitve cihlove zdi prvorebulikoveho cinzaku na Vinohradech vcetne kominovych...
 6. majkl d.

  Jak připojit Tv k internetu

  Neexistuje něco jako nějaký přeposíláš wif-signálu, že bych to umístil někam na 1/2 cesty mezi modem a Tv a přeposlalo by to ten signál dál?
 7. majkl d.

  Jak připojit Tv k internetu

  Tak nevim, tu síť to občas vidí a občas nevidí, asi by bylo nejlepší nějak zvýšit výkon té wifi sítě. Nějaké typy jak to udělat?
 8. majkl d.

  Jak připojit Tv k internetu

  Nepomohlo by třeba tohle?? "Samsung WIS12ABGNX - Praktický USB modul, který umožňuje bezdrátově přistupovat k obsahu vaší televize z internetu, digitálního fotoaparátu, mobilního telefonu, počítače, nebo jiných multimediálních zařízení s certifikátem DLNA. Obejdete se tak bez obtěžující kabeláže."
 9. majkl d.

  samsung ue46es6800

  Nepomohlo by třeba tohle: Samsung WIS12ABGNX - Praktický USB modul, který umožňuje bezdrátově přistupovat k obsahu vaší televize z internetu, digitálního fotoaparátu, mobilního telefonu, počítače, nebo jiných multimediálních zařízení s certifikátem DLNA. Obejdete se tak bez obtěžující kabeláže.
 10. majkl d.

  samsung ue46es6800

  Tak to jsem v pasti, bo to je přesně to co nechci, táhnout kabel přes celý byt...nemá to nějaké jiné řešení?
 11. majkl d.

  samsung ue46es6800

  A musí ten kabel být přímo z toho modemu nebo může vést z UPC zásuvky co mám v pokoji, kde je i tv? Modem je jinde...
 12. majkl d.

  Jak připojit Tv k internetu

  Je to asi takhle: V TV wifi hledač funguje, některé wifi sítě se zobrazují, ale jsou to jen cizí sítě jako "už jsme doma" nebo "my lg netxxx" apod. Na kabel je ta TV od modemu zase daleko, to by mi lezl po celým bytě, což nechci. Je nějaká jiná možnost?
 13. Potřeboval bych radu, jak pořešit připojení TV samsung ue46es6800 k netu. TV při nastavování sítě nevidí moji UPC síť, která je přes WIFI, abych mohl být s NB kedokoliv v bytě. Zřejmě má ten modem moc slabej signál nebo nevim. Pomohlo by třeba, kdyby ten NB byl zapnutý a přinesl ho bliíž? To je asi blbost, signál jde přeci s toho modemu a ne z NB... Nebo by pomohlo vést ještě nějaký druhý kabel z upc zásuvky do TV, kudy by lezl ten net? To mi přijde taky divný... Nebo nějak zesílit signál z toho modemu?? Nebo bagr?? Díky moc za pomoc.
 14. majkl d.

  samsung ue46es6800

  Jj, tak jsem to odhalil, měl jsem tam ruční ladění a jen 2 mulitplexy ze 17 A pak jsem celý večer přehazoval kanály, aby to dávalo aspoň trochu smysl. Ještě bych potřeboval pořešit připojení TV k netu, nějak odmítá vidět můj modem, asi má moc slabej signál nebo nevim, mám to přes wifi, abych mohl s NB být kdekoliv v bytě, ale ta TV se nějak nechytá. Je podmínkou, aby byl ten NB zapnutý nebo ne? Nebo by pomohlo vést ještě nějaký druhý kabel z upc zásuvky do TV??
 15. majkl d.

  samsung ue46es6800

  Je tam jak anténa, tak kabel, tak satelit (který nemám). Zkusím ještě jednou naladit ten kabel. Ale je to divný, z těch programů co mi to naladilo, tak mi přišly, že jsou kabelový - např. Cinemax, HBO, HBO 2...
×