Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Budulman

Uživatel
 • Počet příspěvků

  189
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Budulman

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Cihla
 1. Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Byl výpadek i na všech zařízeních
 2. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Taky mám cihlu od úplného začátku, zpětné shlédnutí od testování přes ostrý provoz a nikdy jsem nezaznamenal problémy se zpětným shlédnutím (když neberu v potaz výpadek služeb kvůli poruše/údržbě)
 3. Horizon Go

  Ok, počkejme si do roku 2018
 4. Horizon Go

  Za nemožnost sledovat české vysílání mimo ČR nemůže poskytoval, ale legislativa. Pokud ji Skylink nabízí, buď nejde o české programy, nebo překračuje zákon.
 5. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Doporučuji zkusit jiné vlákno, tohle není věnované Kaonu.
 6. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Řazení bohužel nejde a jediná možnost jsou oblíbené
 7. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Komedianti. Cim dal vic me utvrzuje jejich posouvani terminu v tom ze jsem se tu kdysi docetl ze na cihke nepujde zpetne prehravani nikdy. Ze he to technicky nemozne. Neveril jsem. Dnes uz verim. Nekonecne posuny terminu svedci o neschopnosti. Kecy prdy beďary Zpětné přehrávání na cihle funguje perfektně a pokud se UPC rozhodlo k bezpečnějšímu, ovšem pozdějšímu spuštění pro všechny, buďte za to jenom rádi. Chtěl bych potom vidět ty kydy o tom, jak se spustilo něco neodladěného... Ono je vlastně jedno, kdy se to spustí, brblat se bude stejně furt.
 8. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Což je ale právě problém toho původního firmwaru od začátku. Čili rok? Spíš víc? Riskovat nic nového přece ale nebude
 9. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Riskovat co? Dokud neopraví problém, který brání updatu, žádný update nedostanete. Zůstává původní verze, kterou máte celou dobu.
 10. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Tyhle výkřiky do tmy mě vždycky strašně pobaví... Vážení, jakožto tester vám můžu s klidným svědomím potvrdit, že se trocha čekání 100% vyplatí, protože nová verze je jednoznačně obrovský skok kupředu. Já například s novou testovací verzí nemám nejmenší problém a ani za zlatý prase bych nechtěl zpět na původní. Jen kvituju přístup UPC, že chtějí mít prostě jen 100% jistotu, že to dobře půjde všem.
 11. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Taky se docela divím. Problém jsem měl na úplném začátku testování s pouze pár drobnostmi, které jsem taky nahlásil, ale teď už dlouhodobě žádné záseky, žádné restarty, vše funguje perfektně. Na novou verzi firmware si ne že nemůžu stěžovat, ale vyloženě si ji chválím
 12. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Zrovna jsem zkusil a funguje
 13. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Jen pro info z minulého týdne: Vážení testeři, po delší odmlce bude brzy připraven upgrade Vašeho Horizon boxu na novější verzi software a grafického rozhraní. Nová verze nebude ještě obsahovat žádné vizuální změny, avšak stabilita boxu by měla být opět o značný kus vylepšena. K upgrade by mělo dojít závěrem března, o události Vás budu ještě předem včas informovat.
 14. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  A nebo vše v pořádku?
×