Přejít na obsah

Budulman

Uživatel
 • Počet příspěvků

  192
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Budulman

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komfort
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  Cihla
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Praha
 1. DariusCZ: Tak nezamrzlo, taky jsem si minulý týden říkal, že to nechce aktivaci... jen aby to na mě aktivaci vybalilo dnes... saabturbo: Já jsem sice technický typ, ale tohle mě pořád dokola neuvěřitelně otravuje, až se*e. Vadí mi věci, které nedávají nejmenší smysl a tohle je typickej příklad. Na televizi co mám v obýváku a ložnici je to poměrně mimózní bezpečnostní prvek. Často si to ve finále nakonec nepustím, jelikož mě ta aktivace v tu chvíli tak na*ere, že už nemám nic chuť sledovat 😂 (tohle je trošku s nadsázkou, ale není to daleko realitě)
 2. Davide (UPC), jak to tedy, prosím, je? Pokud je pravda, co odepsalo HBO, není na čase tohle předat k řešení na straně UPC? Je to opravdu neuvěřitelně otravná "funkce", o kterou zjevně nikdo nestojí a generuje jen spoustu nespokojených zákazníků. To je opravdu tak zásadní odhlašovat aplikaci v televizi, kterou mám v obýváku, nebo ložnici a nikdo cizí k ní nemůže? Hlavně nechápu jak by mohla být zneužitá 🙂 Díky za jakoukoliv snahu toto napravit.
 3. Byl výpadek i na všech zařízeních
 4. Budulman

  HD DVR Mediabox

  Taky mám cihlu od úplného začátku, zpětné shlédnutí od testování přes ostrý provoz a nikdy jsem nezaznamenal problémy se zpětným shlédnutím (když neberu v potaz výpadek služeb kvůli poruše/údržbě)
 5. Budulman

  Horizon Go

  Ok, počkejme si do roku 2018
 6. Budulman

  Horizon Go

  Za nemožnost sledovat české vysílání mimo ČR nemůže poskytoval, ale legislativa. Pokud ji Skylink nabízí, buď nejde o české programy, nebo překračuje zákon.
 7. Budulman

  HD DVR Mediabox

  Doporučuji zkusit jiné vlákno, tohle není věnované Kaonu.
 8. Budulman

  HD DVR Mediabox

  Řazení bohužel nejde a jediná možnost jsou oblíbené
 9. Budulman

  HD DVR Mediabox

  Komedianti. Cim dal vic me utvrzuje jejich posouvani terminu v tom ze jsem se tu kdysi docetl ze na cihke nepujde zpetne prehravani nikdy. Ze he to technicky nemozne. Neveril jsem. Dnes uz verim. Nekonecne posuny terminu svedci o neschopnosti. Kecy prdy beďary Zpětné přehrávání na cihle funguje perfektně a pokud se UPC rozhodlo k bezpečnějšímu, ovšem pozdějšímu spuštění pro všechny, buďte za to jenom rádi. Chtěl bych potom vidět ty kydy o tom, jak se spustilo něco neodladěného... Ono je vlastně jedno, kdy se to spustí, brblat se bude stejně furt.
 10. Budulman

  HD DVR Mediabox

  Což je ale právě problém toho původního firmwaru od začátku. Čili rok? Spíš víc? Riskovat nic nového přece ale nebude
 11. Budulman

  HD DVR Mediabox

  Riskovat co? Dokud neopraví problém, který brání updatu, žádný update nedostanete. Zůstává původní verze, kterou máte celou dobu.
 12. Budulman

  HD DVR Mediabox

  Tyhle výkřiky do tmy mě vždycky strašně pobaví... Vážení, jakožto tester vám můžu s klidným svědomím potvrdit, že se trocha čekání 100% vyplatí, protože nová verze je jednoznačně obrovský skok kupředu. Já například s novou testovací verzí nemám nejmenší problém a ani za zlatý prase bych nechtěl zpět na původní. Jen kvituju přístup UPC, že chtějí mít prostě jen 100% jistotu, že to dobře půjde všem.
 13. Budulman

  HD DVR Mediabox

  Taky se docela divím. Problém jsem měl na úplném začátku testování s pouze pár drobnostmi, které jsem taky nahlásil, ale teď už dlouhodobě žádné záseky, žádné restarty, vše funguje perfektně. Na novou verzi firmware si ne že nemůžu stěžovat, ale vyloženě si ji chválím
×
×
 • Vytvořit...