Jump to content

Lizour

Uživatel
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak jak to vypadá. Já nejsem u televize tak nevim. Už se to začíná zakodovávat každému?
 2. TV5 přeci už vysílá normálně, tak to musí být jiný program.
 3. Tak jak je to s těmi AXN programy, to přeci není možné, aby je dali do Supreme, vždyť to nejsou premiérové ani porno kanály. Uveďte to někdo na pravou míru ať mám radost, ve vyjádření UPC se přeci často pletou. Navíc by ty programy téměř nikdo neměl. Lidi mají určitě nejvíce Standart, nebo si k tomu připlatí filmové balíčky.
 4. Před Vánoci se mluvilo o tom,že zařazení AXN Sci-fi (a Crime) je v jednání. Nevíte někdo, jak tato jednání pokračují?
 5. Nevíte někdo, jak to vypadá s přidáváním nových programů v SD kvalitě? Oficiální informace nejsou žádné, proto zkoušim, jestli se někdo něco nedoslechl. Z tu cenu už by mohli začít přidávat, na trhu je přeci dost programů. Děkuji za odpověd.
 6. Jsem z Prahy a už několik dní mi nejdou německé programy ZDF, 3Sat a Kika. Nevíte co se děje?
 7. Praha 7 Holešovice, vždy jsme měli UPC, včera se mi podařilo naladit asi 4 kanály ZDF,KIKU a 3SAT na 842 MHz, QAM 256 a SR 6900.
 8. Chápu to dobře, že v Praze ZDF naladit nikde nejde? Nevíte o dalších programech, které se mají objevit v digi kabelu UPC?
 9. A co nové SD programy? Bude Jim Jam i V SD? A kdy konečně AXN Scifi a Crime? Myslíte, že je lepší mít HDMI i na SD programy?
 10. Nevíte, kdy UPC dá do digi nabídky další programy? Včetně toho AXN Sci-fi? A taky přidá do digi dprogramy z analogu jako PAPRIKA, MTV 1 atd.
 11. Chci se zeptat, jak to vypadá s dalším rozšířením digi kabelovky, hlavně kdy se objeví Axn scifi a Axn crime. Další skvělé programy které by mohli nasadit jsou: NATIONAL GEOGRAPHIC WILD, DISCOVERY CIVILIZATION atd...
 12. Proč pořád mluvíte o německých programech? Ty mají jen lidé co měli karneval?
 13. Tak ted se objevila na www.parabola.cz nabídka slovenské UPC digi a mají celkem 70 programů, MGM a Animal Planet digitálně.
 14. Dobře, jak řikáš, já tomu technicky příliš nerozumim. myslím to tak, kdybychom na jedné televizi vyzkoušeli UPC digi kabel a poté O2 tv, co by subjektivně mělo lepší obraz?
 15. V nabídce by se měl objevit přece taky AXN sci-fi a AXN crime, nebo budeme za 600 měsíčně koukat pořád na to samé? V O2 tv se objeví nový program každou chvíli, ale zase mají údajně horší kvalitu.
×
×
 • Create New...