• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

mpetr

 • Počet příspěvků

  20
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Horizon Go

  Ahoj díky za info, škoda že jsem to nevěděl před nákupem. Zkusím po vánocích vrátit do Amazonu jestli to půjde. Další možnost je nechat si to a vyčkat zda to neupraví v nové verzi firmwaru, ale to je asi fakt hodně nejisté.
 2. Horizon Go

  Zak mi došel Zidoo X8 a Horizon GO nejde. Tedy jde sputit, pak si vyberu na co chci dívat, předpokládám že to dělám dobře, a v levé horní polovině ťuknu na obrázek se šipkou k přehrávání a jenom problikne obraz a nic se nespustí, zůstane to na té stejné stránce kde mám dát spustit ale ani žádnou chybu to nenapíše, tak nevím. Tak prozatím aspoň uplatním Kodi když to UPC nejde. Ale zajímalo by mě co dělám špatně.
 3. Evolveo 4K Q5 a Horizon GO

  Ahoj sice asi nikdo nevlasní ale i tak se raději zeptám. Nezkoušel někdo box Zidoo X8 nebo X9S případně HiMedia Q5 Pro nebo Q10 Pro s aplikaci Horizon GO? Dík
 4. nabídka rádií v digitálním režimu od 10.3

  To nedovedu posoudit proč máš špatnou kvalitu. Mi receiver přebírá stanice z Tunein a nesetkal jsem se s tím že bych měl výpadky. Ale to bude nejspíš odlišným výběrem stanic
 5. nabídka rádií v digitálním režimu od 10.3

  Souhlasím že ty stanice které jsou na digitáním TV kabelu tak pozemně nechytím. Mi vadí ztráta jednoduchosti. Zapnu receiver a rádio hraje, výběr byl slušný. Naštěsí receiver umí hrát internetová rádia, ale zase potřeba mo mobilu mu vybrat jaké a už je to složitejší. Zase je výhoda obrovského množství stanic. Určitě je nesmysl (alespoň pro mne) pořizovat si další krabici a přes ní pouštět rádio po HDMI do receiveru. Ale někdo to tak možná dělat bude. A počet stanic v DVB-C (rádiových) je oproti internetovým z celého světa zanedbatelné množství.
 6. nabídka rádií v digitálním režimu od 10.3

  Jenomže s tímto omezením je celé FM u UPC už zbytečné, pokud mi nenabídne víc než pozemní, kde třeba na ostravsku toho chytím daleko víc na kus drátu. To stejné je s televizí např. polskou a slovenskou, kde v ostravě na DVB-T můžu přijímat přes 50 programů pozemní cestou (pravděpodobně i víc kdyby se mi je chtělo všechny počítat) a nepotřebuji k tomu UPC. Jediná výhoda UPC je tak internet. A upřímně, to FM mě hodně mrzí. Škoda že neproběhl nějaký průzkum.
 7. nabídka rádií v digitálním režimu od 10.3

  Proč byly vyřazeny rádia Valc v analogu? Trochu škoda. Nebudu zapínat TV když je chci poslouchat přes receiver. Analogová nabídka byla dříve dobrá.
 8. Nové obchodní podmínky

  Ano, díky, už se mi to povedlo dohledat v tom ceníku co má platit od příštího roku, takže tam určitě zavolám. Akorát pokud si nevemu ten jejich přijímač, tak se k tomu myprime nedostanu, ale to nevidím jako problém. Na to retenční se můžu nechat přepojit pokud se teda se mnou bavit budou, ale nečekám že bych se dostal k nějaké lepší ceně než těch 719.
 9. Nové obchodní podmínky

  Tak já mám 120Mbit + komfort s tím že mám odkoupený modem i CA a chcou mě převést na 240+/20 (to už ni nemají, na webu píšou 200+) s horizont komfort+ a ze 709 zdraží na 760Kč. Ale podle webu je v tom další pronájem mediaboxu což nechcu tak nevím co teď s tím?
 10. Jak rozchodit dva routery na jedné lince?

  Ano, souhlas, proto jsem psal že je potřeba provést statické routování a nastavit toho víc na routeru 1 ( zběžný princip zde http://pctuning.tyden.cz/software/jak-z ... 22?start=4 ) a je lepší volit pevné IP adresy a ne DHCP respektive optimálně přidělovat IP dle MAC což dnes zvládne snad každý router.
 11. Jak rozchodit dva routery na jedné lince?

  Ahoj nechci tady nijak víc rozvášnit vaši diskuzi, ale zapojení dle obrázku už z principu musí být funkční a taky funkční je. Stačí pro Router jedna dát IP 192.168.1.1 masku 255.255.255.0, pro router 2 IP 192.168.2.1 masku 255.255.255.0, v routeru 1 nastavit DHCP pro LAN pro připojená zařízení a routeru 2 u WAN nastavit automatickou IP adresu a DHCP pro LAN. A fungovat to bude! Trošku složitější by to bylo pokud bys chtěl aby zařízení za routerem 1 viděla zařízení za routerem 2, to se dá provést pomocí statického routování ale to nejspíš nepotřebuješ navíc tak už to hodně záleží na typech routerů.