Jump to content

freekarol

Uživatel
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

freekarol last won the day on June 18

freekarol had the most liked content!

About freekarol

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 100
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komfort
 • Zařízení od UPC
  HD Mediabox,
 • Místo odběru služeb UPC
  jirkov

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Internet mi fungoval spolehlivě, to až tenhle měsíc mají problémy. Zpětné zhlédnutí mi taky obvykle funguje.
 2. Taková je teorie, v praxi se někomu opravdu povedlo, že by UPC chtělo menší poplatek za výpadek služeb a nejednalo se o firemní tarif?
 3. Nemám důvod, když výpadky zatím nebyly časté.
 4. Dobrá výmluva, protože to není určeno pro firmy, tak mám počítat s nespolehlivosti. Tak konkurence to má jinak, tak vždy lze přejít tam. [emoji6]
 5. To jako nikomu nevadí si platit za nefunkční službu? Očividně ne, když nevadí, že něco nefunguje den... Ano drama dělat budu, nechci platit za něco, co nedostávám. Jestli to tak s radostí děláš ty, tvoje věc, pro mě je to nelogické.
 6. Teď to stihli opravit rychleji, předtím to také vypadlo ráno a upraveno to bylo v rozmezí 14:00-16:00.
 7. To už je tenhle měsíc snad potřetí, kdy nefunguje internet, digitální ani ani analogová TV od UPC. Takhle to má fungovat pod Vodafone?
 8. Stejně tak ty ceny za neomezený internet, mohli dát níže a těm, kteří by tu síť přetěžovali, snížit rychlost, tak to má snad UPC. Ale proč to dělat, když nemusí, že? Třeba se jednou dočkáme, kdy mobilní internet nebude mít FUP, jako jsme se toho dočkali i u pevného internetu. Aby se toho nedočkala ale až další generace. [emoji1] Tohle se očekávalo od Vodafone, jak díky němu, zbývající operátoři, budou mít lepší ceny a jak to nakonec dopadlo... Takže, já tomu moc nevěřím, že čtvrtý operátor, na tom něco změní.
 9. Tak neomezená data, momentálně má, nejlepší T-Mobile. Důležitá je totiž nejen cena, ale i rychlost mobilního internetu.
 10. Ta cena je moc vysoká, rád bych viděl za kolik neomezený internet mají firmy či úředníci. Asi by nám překvapením spadla brada...
 11. Mám pocit, že jsem někde četl, že české UPC, by se snad mělo přejmenovat na Vodafone.
 12. @David - UPC Asi by bylo lepší, kdyby se i tady mohli zájemci přihlásit, kdo chce dobrovolně testovat. Na základě pár komentářů, že o to nemají zájem, bych to automaticky nezamítl pro všechny členy zdejšího fora. Zájemců se určitě tady najde dost. 😀
 13. Tak logicky, když je problém se službami UPC, kontaktuje se UPC.
 14. Stahování je i prohlížení webových stránek. To jako v 21. století, máme v mobilu používat jen textový internet? To jsme pak zpátky v 90. letech. Prý máme špičkovou mobilní infrastrukturu, takže sledování videa, by neměl být žádný problém. Praxe ale tomu nějak neodpovídá.
×
×
 • Create New...