Přejít na obsah

freekarol

Uživatel
 • Počet příspěvků

  49
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

freekarol last won the day on 12. ledna

freekarol had the most liked content!

O uživateli freekarol

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  jirkov
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  HD Mediabox,

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. freekarol

  HD PVR Box aktualizace

  @marena Asi jsem se špatně vyjádřil. Tlačítko Info, tam tlačítko OK, po jehož stisknutí, by vyskočila nabídka/menu, nefunguje. Nabídka, po stisknutí tlačítka OK, vyskočí, když je pořad právě vysílaný. A nebo u zpětného zhlédnutí, ne ale hned, jak to bylo doposud. Ted se rovnou spustí zpětné zhlédnutí, když stisknu tlačítko OK. Když zpětné zhlédnutí zruším a následně zase stisknu tlačítko OK, pak už nabídka vyskočí.
 2. freekarol

  HD PVR Box aktualizace

  Taky jsem to nedávno zjistil, takže je to asi tak, jak to UPC chce mít. Akorát, to má ještě chybičky. Např. pokud použiju přetáčení na plnou rychlost, tak se to přetáčí velice pomalu, musím snížit rychlost přetáčení, aby se to přetáčelo zase rychleji.
 3. freekarol

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Koukal jsem se na stránky s výpadky, a u mě hlásí, že žádné výpadky nejsou. [emoji23]
 4. freekarol

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Mně to nefunguje ani po restartu modemu. U odvysílaných pořadů mi to hlásí, že informace nejsou k dispozici.
 5. freekarol

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Restart STB, protože u jednoho pořadu, mi chyběla možnost zpětného zhlédnutí. No a ono se to "vylepšilo". Ted už nemám zpětné zhlédnutí nikde. UPC opravdu zkouší mou trpělivost, jak MS s Windows 10...
 6. freekarol

  HD PVR Box aktualizace

  Přesně tak. Asi proto je pod tlačítkem slovo info. [emoji3] Mohlo by se na to použít tlačítko "menu", které by v EPG, vyvolalo menu, s možnostmi pro pořad, který chceme přehrát.
 7. freekarol

  HD PVR Box aktualizace

  To tlačítko by to vyřešilo. Takhle to jen zpomaluje, musím pustit pořad a až pak můžu zjistit informace o pořadu či pokračovat ve sledování.
 8. freekarol

  HD PVR Box aktualizace

  Téma se zabývá aktualizací HD PVR Mediaboxu, ale chtěl jsem jen ukázat, že problém má i Kaon KCF-SA700(HD Mediabox).
 9. freekarol

  HD PVR Box aktualizace

  Tak to stále nefunguje, jak má. Dnes jsem zase musel restartovat STB, protože jinak se mi programy rovnou začnou přehrávat místo, abych vyskočila nabídka, co chci spustit. Ted ta nabídka vyskočí, když v EPG kliknu na OK, na právě běžící program. Pokud je to program, který byl odvysílaný, rovnou se zapne zpětné zhlédnutí.
 10. freekarol

  HD PVR Box aktualizace

  U mně aktualizace HD Mediaboxu, neproběhla bez problémů. EPG mi nenabízelo menu(sledovat živě, přehrát od začátku, info a další), rovnou to program začalo přehrávat. Restart set top boxu, to naštěstí vyřešilo.
 11. freekarol

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  A máme to tu zase. Zpětně zhlédnutí zase na TV nefunguje. Takže se začnu poohlížet po konkurenci. Už mě nebaví ta nespolehlivost.
 12. freekarol

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Po tom, co to před pár dny, nešlo celý den, koukám, že dnes zase chyběla možnost, spustit zpětné zhlédnutí na TV. Restart set-top boxu to sice vyřešil, ale to mám několikrát týdně provádět restart? To, že je tato služba "zadarmo", není podstatné. Buďto to má fungovat a když to nefunguje jak má, tak at to rovnou zruší...
 13. freekarol

  Nové stanice

  Bude někdy dostupný Fox News? Ano, máme tu např. CNN, CNBC či BBC, ty jsou ale politicky jinak orientované než zmíněný Fox News. Ano, zprávy by měli být politicky neutrální, ale to je teorie, v praxi se tak neděje...
 14. freekarol

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Když je ta služba zadarmo, to majitel UPC, financuje zpětné zhlédnutí ze své vlastní kapsy, nebo bere na to peníze z výplaty zaměstnanců? Zní to blbě, že? Tak nějak zní to, že máme zpětné zhlédnutí zadarmo. Tomu by snad už ani Forrest Gump neuvěřil.
 15. freekarol

  Jak propojit mediabox a dvd přehrávač?

  DVD byl připojen přímo do TV a vše už funguje jak má. TV má pro video HDMI a Y/Pb/Pr.
×