Přejít na obsah

dmnc

Uživatel
 • Počet příspěvků

  892
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Vše od uživatele dmnc

 1. dmnc

  Nové forum

  Úpravy na serverech. Teď by to mělo už šlapat
 2. Nemožné, chyba měření při stahování. 40Mbps by Karnevalácká síť při použité verzi standardu Docsis/EuroDocsis nevytáhla.
 3. Nic neni jisté, ale taky jsem o tom cosi slyšel jako Standa, že by se měly dít nějaké zařazování nových programů někdy začátkem příštího měsíce, tak jsem zvedavý.
 4. Rušení U:fonem samozřejmě v pásmu, kde vysílá, je někdy vcelku značné. Kabeláž nově vyměněná, avšak ani to nepomůže, mobil od U:fona položen metr od STB a při hovoru se mi vždy obraz nadobro zastaví a signál se naprosto ztratí Že nám to ten mimozemšťan dělá ale složitým
 5. dmnc

  Radia v DVB-C

  Kanál již fyzicky neexistuje, ale stále jej máš uložený v seznamu (neaktualizovaný mux)
 6. Asi ses nedívál co ti říkala odezva a ztrátovost?
 7. dmnc

  Náhrada místo UPC

  Neřešte pravopis, ač je pravda, že je to tedy perfektní pastva pro oči Dotyčný si z nás asi střílí
 8. Běh na dlouhou trať. To je asi ta pravá věta vystihující přechod na nové fórum. Nech se překvapit
 9. Mám takový pocit, že právě toto je jeden z bodů smlouvy, který další přeprodávání striktně zakazuje. To je povoleno pouze u tarifů určených pro firmy. Je pravda, že ani já jsem aktuálně nedohledal přímo nic konkrétního, krom B2B, což by se asi vás netýkalo. Doporučoval bych se informovat na infolince UPC a pokud to bude z Vaší strany možné, informace o cenách sdělil i ostatním.
 10. Jak zde již bylo řečeno, doporučoval bych udělat upgrade firmwaru routeru. V případě přetrvávání problému bych taktéž zkusil stylem pokus omyl, zda není problém se síťovou kartou jednoho z PC (laicky vysvětleno, jeslti neposílá do sítě "nesmysly"). K tomu taktéž navazuje možnost, že jeden z počítačů může přenosem router natolik zatížit, že neni schopen dosáhnout takové přenosové rychlosti jaká je garantovaná. Takže poodpojit, vyzkoušet. Zapojit, odpojit, vyzkoušet. Kdyby se i přesto nic nedělo, reklamace!
 11. dmnc

  Bliknutí monitoru

  Zkusil bych přeinstalovat ovladače od grafické karty, případně zkontrolovat zapojení PC - Monitor
 12. Převod čísla v některých situacích trvá o okolo 2 týdnů. Slyšel jsem i o kratších intervalech od pár případů.
 13. Celé toto téma je o komerční reklamě, takže když jsou ty svátky, neřešme to
 14. S řešením, které výše popsal esquire lze sledovat na každém televizním příjimači rozdílný kanál.
 15. dmnc

  DOCSIS 3.0 v CZ

  Stačí použít hledání. Několik bodů zde bylo již řečeno a ostatní zjistiš třeba skrze google. Viz. zde: http://www.google.cz/search?hl=cs&q=Doc ... lr=lang_cs Co na to říkáte?
 16. dmnc

  koupím modem

  Pravděpodobnost, že ti změní MAC adresu v jejich systému je zcela nepravděpodobná. Znamenalo by to pro ně bezpečnostní riziko, kterému je vystavuješ při připojení cizího zařízení na HFC síť. Navíc, změna MAC adresy je ze strany UPC možná oficiální automatizovanou cestou pouze při naskladnění nového modemu a následného zavedení do systému. To, že se dá změnit HFC MAC adresa i samotného modemu je obecně známo, avšak pouze za použití nelegálních postupů. Což bych jednoznačně nedoporučoval. Vše na tvoje riziko!! Asi bych to řešil odcizením, třeba se chytnou.
 17. Zajímalo by mě, co si operátoři pod pojmem "bridge" vlastně představují. No comment Holt to nestíhájí CMTSky, i kdyby byl dostatečný datový tok, jako že by byl, tak takové rychlosti deklarované tarify pro příští rok při zachování počtu na jednom zařízení nemůžou momentálně odbavit.
 18. To ano, ale globální problémy. Odněkud se signál brát také musí, takže klasický antenní systém (paraboly, atp.), někdy samozřejmě i přímo z páteře. Je jasné, že se dále distribuuje skrze optiku. Jedná se však o ojedinělost.
 19. Nevidim na tom nic divného. Změna IP adres, které jsou jasně definovány jako dynamické, je tento jev naprosto normální Kdo s tím má problém, dá se za příplatek pořídit pevná IP adresa a je po problému, neproblému.
 20. Používám protokol SSH i SSL každý den a nevyskytnul se mi žádný problém s jejich nedostupností. Vše v naprosté normě. Co takhle filtrace odchozích spojení na personál. firewallu k danému interfacu?
 21. dmnc

  Kde je Jetix ??

  Možná se budeš divit, ale ani v tomto případě, kdy je kabel starý jen nekolik měsíců, ti nedám za pravdu. Mluvím z vlastní zkušenosti, kdy já sám jsem měl na první pohled veškerou kabeláž v pořádku, konektory, porušení kabeláže, nic takého a nakonec se z důvodů výkyvu teplot působící na kabel v kuchyni, kudy procházel, projevilo porušení jeho konzistence a hned je na světe průser. Nepodceňovat! A další věc je ta, že problém s kabeláži mohl být klidně již od začátku, ale teprv teď se může projevit naplno, a to například z důvodů vnějšího rušení ze známého / neznáme zdroje, který tenkrát nemusel existovat.
 22. dmnc

  Kde je Jetix ??

  Přinejměnším už to, že ti automatické vyhledávání nenajde tebou placené kanály, je nepřijatelné. Nedávej na to, co ti říkal technik z UPC před několika měsící a udělej to, co ti tu radí. Tzn. zkontrolovat rozvod, mrknou se na kabeláž, konektory. Taky bys nám mohl říct, odkud jsi, protože v některých lokalitách z důvodů rušení operátorem U:fon vysílající na stejném kmitočtu jako digitál, může také vyvolávat průser. Takže doporučuju se na to opravdu pořádně podívat, nebědovat a činit. Kdyby měl takovýto problém u DVB-C v tvém městě každý, neřekl bych ani slovo, ale v tomto případě je zajisté problém buď někde u tebe nebo na vedení k UPC lockboxu, případně konkrétně i tam. Hodně štěstí
 23. Problém v rozvodech a systém podmíněného přístupu Conax, nikdy jsem nic takového neslyšel. Ano, problém v kabeláži by mohl být tehdy, pakliže by nedokázal protáhnout k STB dostatečně kvalitní signál, případně by nastávalo rušení, ale v tomto případě? Jak už tu někdo psal, zavolej si, oni ti pošlou myslím požadavek tykájící se spárování, případně ti "opraví" předplacené služby ke kartě, kde taktéž může být problém.
 24. Nemění. Na TV výstup Ti akorát připíchnou STB, toť vše.
 25. dmnc

  PING je příliš vysoký

  To je diskuze Asi přetíženo, zkus to zítra.
×
×
 • Vytvořit...